משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

מתקין דלתות באשדוד

בין אם ברצונכם להתקין דלת כניסה חדשה בבית ובין אם מדובר על התקנת דלת פנים, אתם מוזמנים לבחון את מחירי השוק בעזרתנו! השוו מחירים והזמינו מתקין דלתות באשדוד עוד היום.

מתקין דלתות באשדוד להחלפת דלת בבית

לעיתים, דלת הכניסה של הבית או דלת של אחד מהחדרים הפנימיים נהרסת ועלינו לפרק אותה ולהחליפה בדלת חדשה. פעולה זו מתבצעת על ידי מתקין דלתות מקצועי ובדרך כלל נחשבת לפעולה מהירה יחסית, אך היא מצריכה ידע, ניסיון וכלי עבודה מתאימים.

 

דרך פורטל טופ שיפוצים, תוכלו למצוא מתקין דלתות באשדוד לצורך החלפת דלת כניסה ראשית בבית, דלת יציאה אל החנייה וגם דלתות פנימיות של חדרי השינה, מקלחות או שירותים.

 

מתקין דלתות באשדוד

התקנת דלתות באשדוד - כמה זה עולה?

המחיר בעבור התקנת דלתות באשדוד נקבע לפי סוג וגודל הדלת וגם על סמך המקום בו היא מותקנת וההתאמות הנדרשות שעל המתקין לבצע במהלך העבודה. מבדיקות שערכנו, עולה כי המחיר להתקנת דלת מעוצבת בכניסה לבית, יעלה בין 4,500 ל-6,500 ש"ח, כאשר המחיר כולל את עלות הדלת ואת ההתקנה עצמה.

 

מחיר ממוצע להתקנת דלת כניסה מעוצבת

מחיר ממוצע להתקנת דלת כניסה מעוצבת: 5500 ₪

טווח מחיר גבוה 6500 ₪

טווח מחיר נמוך 4500 ₪

לפני ההתקנה, הקפידו לבדוק את נושא האחריות

במקרים רבים, תוכלו לקבל אחריות על התקנת הדלת החדשה מהמתקין שביצע את העבודה אצלכם. שימו לב כי מדובר על אחריות אחרת מהאחריות על הדלת עצמה וכי לעיתים מדובר בשני גורמים שונים אשר יספקו את האחריות, כאשר האחריות על הדלת מסופקת כמובן מהחברה שממנה רכשתם אותה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

התקנת דלתות פנים באשדוד בכל חדר בבית

העבודה הנפוצה ביותר בתחום התקנת הדלתות היא ללא ספק התקנה של דלתות פנים. דלת פנים יכולה להיות דלת בכניסה אל חדר השירותים או בכניסה אל חדר השינה וגם כמובן בכניסה אל חדר המקלחת.

 

אגב, אם אתם מבצעים שיפוץ בחדר האמבטיה ומעוניינים להחליף את הדלת, כדאי שתבחרו בדלת עם שכבת הגנה מסוימות בחלק התחתון, כמו למשל סיליקון או פולימר וזאת על מנת למנוע מקרים בהם הדלת תתנפח בשל הרטיבות והלחות. 

 

ניתן להתייעץ עם מתקין דלתות פנים באשדוד באשר לסוג הדלת המתאימה ביותר לצרכים שלכם, תוך הגדרת מסגרת תקציב מסוימת לכל העבודה. אם הזמנתם שירות של התקנת דלתות פנים באשדוד, אנו ממליצים לכם לא להתפשר על סוג הדלת ולבחור בחברה אמינה ומקצועית שמייצרת דלתות איכותיות.

שאלות על התקנת דלתות באשדוד

רגע לפני סיום, נזמין אתכם לקרוא גם את השאלות הבאות, אשר קיבלנו מגולשי טופ שיפוצים:

מדוע חשוב לאתר מתקין דלתות מומלץ באשדוד?

התקנת דלת חדשה, מחייבת ידע מקדים וזאת מאחר ובמקרים רבים יש לבצע התאמות לדלת מבחינת הגובה שלה (לעיתים שיוף שלה) וגם לדאוג לכיוון נכון שלה על גבי הצירים.


האם בשביל להתקין דלת חדשה צריך לפרק את המשקוף הקיים?

לרוב לא יהיה צורך בפירוק המשקוף מאחר ומרכיבים את הדלת החדשה על הצירים הקיימים.


כמה עולה התקנת דלת פלדלת באשדוד?

בין 2,000 ש"ח ל-3,500 ש"ח, תלוי בדגם הספציפי של הדלת כמובן.