משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

הנדימן

מחפש איש מקצוע טוב שעוסק בעבודות קטנות? הנדימן הוא בדיוק האיש שאתם צריכים, כל תיקון תקלה פשוטה, כל עבודת שיפוץ קטנה, חשמל, אינסטלציה ואפילו תליית תמונות. המשיכו לקרוא  וגלו מהם מחירי השוק, במה הוא עוסק וכמובן שתוכלו לקבל דרכנו עד שלוש הצעות מחיר ולבצע השוואה בינהם.

השוואת מחירים בין הנדימן עושים ב'טופ שיפוצים'

פורטל 'טופ שיפוצים' מאפשר לגולשיו לבצע השוואת מחירים מהירה ויעילה בין כל נותני השירות שונים והשירותים המוצעים באתר, במקרה הנ"ל מדובר על הנדימן וחשוב לא פחות לבצע גם כאן השוואת מחירים ולא רק בשל האפשרות להוזיל מחירים, אלא גם לשמוע ולהבין יותר לעומק מה כל אחד מציע לכם. אז נכון, מחירי ההנידמן זולים ומדובר על עבודות קטנות בעלות ערך כספי נמוך (יחסית), אם זאת תוכלו לחסוך גם כאן כאשר תבצעו השוואת מחירים וללמוד על הדרך עוד על כל פתרון והצעה שיש לתיקונ'ציקים (הנדימנס) להציע לכם. השאירו פרטים או חייגו וקבלו בחזרה עד שלוש הצעות מחיר.

מחירון הנדימן מומלץ

על פי הצעות מחיר שאספנו ועל פי מחירונים ברשת האינטרנט, ביצענו שיקלול מחירים לעבודות קטנות המבצע הנדימן וכך הבאנו לכם את ממוצע המחיר המומלץ בשוק לביצוע עבודות אלו. כמו כן, מחירון הנדימן זה הנו לצורך השוואה ודוגמא בלבד ואינו משקף את המחירים שתקבלו דרך טופ שיפוצים, אלא למטרת מידע בלבד.

מחירון הנדימן

מחיר ביקור הנדימן

ביקור של הנדימן בביתכם - במידה ומבצע עבודה מחיר הביקור מתקזז.


180 - 220 ש"ח
מחיר עבודת נגרות קטנה

הנדימן לנגרות - תיקון שולחן, החלפת ידיות, החלפת צירים ותיקון מגירה.


250 -400 ש"ח
מחיר תיקוני צבע קטנים

תיקוני צבע לדירה קטנים, לא כולל הצבע, כן כולל שפכטל.


300 - 450 ש"ח
מחיר איטום כיור ושיש

איטום בסיליקון מסביב לכיור או אטימה מסביב לשיש.


250 - 350 ש"ח
מחיר תליית טלוויזיה

תלייה של פלזמה עד 60 אינץ - לא כולל המתלה.


300 - 350 ש"ח
תליית וילון לחלון

תלייה של וילון לחלון בודד.


150 - 200 ש"ח
תליית תמונות בדירה

תלייה של מספר תמונות בדירה.


250 - 300 ש"ח
תליית מראה גדולה

תלייה של מראת גוף גדולה בבית.


250 - 300 ש"ח
הרכבת רהיטי איקאה

תלוי בגודל הרהיט, הרכבה ללא סבלות של רהיט מפורק מאיקאה.


200 - 400 ש"ח
מחיר תליית גוף תאורה

התקנה של גוף תאורה (שנדליר) ופירוק הקודם.


300 - 400 ש"ח
התקנת ברז בחדר אמבטיה

פירוק ברז ישן והתקנת ברז חדש - לא כולל הברז.


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים הנדימן?


איזה עבודות מבצע הנדימן?

החלוקה משתנה וישנם הנדימנים שמתמקצעים בתחום מסוים כמו חשמל או אינסטלציה, אך מבצעים עבודות נוספות הקשורות לתליית מדפים, תמונות או אפילו החלפת גוף תאורה. אז הנה ה"סיווגים" השונים:

1. הנדימן שיפוצים (שיפוצניק) - יהיה בעל ידע נרחב יותר בתחום הגבס, הצבע והשיפוצים, האמנם לא יבצע שיפוץ דירה מלא או חדר אמבטיה, אך שבירת קיר, תיקון רובה, תיקון אבנים משתלבות ואפילו בניית נישת גבס היא המשימה המתאימה להנדימן גבס ושיפוצים, אם אתם מחפשים מישהו שיעשה לכם גם שיפוץ קוסמטי קל בדירה - הוא גם האיש המתאים.

2. הנדימן חשמלאי - כל עבודות החשמל הקטנות בבית יכולות להיעשות על ידי הנדימן בעל הידע בחשמל, תליית גוף תאורה, החלפת שקע תקול, התקנת פס לדים ואפילו תליית טלוויזיה על גבי הקיר.

3. הנדימן נגר - עבודות נגרות קטנות הן המשימה להנדימן העוסק בנגרות, למשל הרכבת רהיטים של איקאה, תיקון כיסא שבור ואפילו חידוש וצביעה של רהיטים. כמובן שפירוק והרכבת ריהוט היא המשימה האידאלית בעבורו.

4. הנדימן צבעי - ישנם כאלו אשר מבצעים שיפוצים קטנים וישנם כאלו שאוהבים לצבוע, החל מצביעת דלת פנים ועד לצביעת דירות קטנות או קיר דקורטיבי בצבע מיוחד.

5. הנדימן תיקונצי'ק - עוסק בעיקר בתיקונים קטנים בתוך הבית ובגינה, כמו החלפת מנעול לדלת פנים, תיקון שער חורק ואפילו תיקון תקלות בסיסיות כמו חיזוק ברגים ותחזוקה שוטפת.

6. תליית תמונות - בין לבין אלו שמתמחים בנושאים, יש את אלו שמעדיפים לעשות עבודות קטנות מאוד, החל מתליית תמונות, שעון על גבי הקיר, הרכבת פריטים בודדים ואפילו הברגה הפשוטה ביותר.

7. ניקיון - פרויקטים מיוחדים לניקיון אשר לא מאפשרים להביא חברה, כמו למשל ניקוי זכוכיות במרפסת משני הצדדים, פירוק של חלונות ולמטרת ניקוי או באזורים קשים המצריכים אתכם להזמין איש מקצוע לעבודה קטנה.

8. תליית טלוויזיה - תליית טלווזיה הפכה לפרויקט בכל בית ומי שאינו יודע לעשות זאת, יכול פשוט להזמין הנדימן מומלץ העוסק בתליית פלזמה על גבי הקיר, כולל חיבור כלל החוטים וסידורם.

9. סתימות ואינסטלציה - החל מהחלפת חסכן מים ועד להחלפת ברז, פירוק כיור ופתיחת סתימה קטנה, כלל עבודות אלו מתבצעות על ידי הנדימן העוסק בתחום האינסטלציה.


הנדימן

הנדימן או תיקונצ'יק מה ההבדל?

מה זה הנדימן?  תיקונצ'יק או תִּקּוּנַאי, כולם אותו הדבר - מדובר על איש מקצוע העוסק במספר תחומים במקביל ומצבע בעיקר פרויקטים ועבודות קטנות במיוחד, הוא הפתרון שלכם לסדר וארגון בבית, לאלו שאין להם את הידע, הם יחליף לכם מנורה, יתלה לכם מדף ואפילו יתקן בלטה שבורה. כמובן שבמקרים בהם מדובר על עבודות גדולות ומורכבות יותר, עדיף להזמין את קבלן שיפוצים אשר מתאים ובעל הניסיון ולא מישהו אשר עוסק בעבודות קטנות בעיקר.