משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

גגן בצפון

הזמינו את שירותו של גגן בצפון לצורך בנייה, תיקון בידוד או כל עבודה אחרת שתצטרכו על הגג שלכם. תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר כדי לערוך השוואת מחירים.

השוואת מחירים בין גגנים בצפון

מחירים של בידוד, בניית, איטום או תיקון גגות בצפון הם לא קבועים והם ישתנו בהתאם למספר דברים. קודם כל כמובן המחיר ישתנה בהתאם לגודל הגג שלכם, אבל לא רק. הוא ישתנה גם בהתאם לתמחור של הגגן עצמו.

 

תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות מגגנים בצפון ובכך לחסוך במחיר הסופי של עבודת הגג שתצטרכו. השאירו פרטים או התקשרו למערכת טופ שיפוצים ותקבלו הצעות מחיר מעד 3 גגנים בצפון לצורך כדי שתוכלו לערוך השוואת מחירים.

 

גגן בצפון

גגן בצפון - מחירים

הוספנו לכם מחירון של עבודות אותן מבצע גגן בצפון כדי שתוכלו לקבל הערכת מחיר. כאמור לא כל גגן יתן לכם את אותו המחיר והמחירון הוא לצורך התרשמות והערכה בלבד:

מחירי גגן בצפון

מחיר בידוד גג רעפים בצפון

בידוד עם BTI 450 - המחיר הוא למ"ר.


50 - 100 ש"ח
התקנה של רעפי חרס

המחיר הוא למ"ר.


25 - 35 ש"ח
החלפת רעפים בודדים בחיפה

טוווח מחירים לתיקון גג רעפים בצפון של רעפים בודדים.


400 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

גגן רעפים בצפון לאיטום או בידוד

הזמינו גגן רעפים לצורך עבודות איטום או בידוד הגג שלכם. בידוד גג רעפים יחסוך לכם משמעותית את חשבון החשמל, כי יכול להוריד עד 5 מעלות בבית בקיץ ולהעלות עד 4 מעלות בחורף.

 

איטום גגות צריך להתבצע על ידי קבלן איטום גגות מוסמך והוא מונע חדירה של רטיבות לבית שלכם. אם אתם צריכים לאטום את הגג שלכם מומלץ לעשות זאת לפני שהחורף מגיע, כי בחורף הוא יהיה הרבה יותר עמוס ויקר.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

תיקון גגות בצפון לקראת החורף

כמו במקרה של איטום, גם במידה ויש לכם בעיה או חור בגג מומלץ להזמין תיקון גגות בצפון לקראת החורף. הרוחות והגשמים יכולים לגרום לנזילה מהגג וגם התעופפות של העלים נוטים לתקוע את המרזב מה שישאיר את המים על הגג שלכם.

 

תיקון גגות רעפים בצפון לרוב קורה עקב לכלוך מצטבר בגלל יונים או בעלי חיים אחרים שאוהבים להסתובב על הגג שלנו. סיבה נוספת היא בגלל בעלי מקצוע שעולים לגג ולא נזהרים, ובמקרה הזה מומלץ לעלות איתם.

 

תיקון גגות רעפים בצפון

בניית גגות בצפון

בניית גגות בצפון מצריכה עבודה משותפת של גגן ושל אדריכל לצורך העבודה. בניית גג רעפים תתבצע באמצעות הצבה של מוטות עץ שיהוו כבסיס. עליו הבסיס לרוב תותקן שכבת הבידוד התרמי ורק לאחר מכן יותקנו הרעפים. בניית גגות צריכה להתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה, אחרת יכולות לצוץ הרבה בעיות בעתיד שלא היינו רוצים בין אם זה נזילה, בידוד תרמי גרוע או כל דבר אחר שיכול לקרות.