משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

גגן בירושלים

שירותי בניית גגות בירושלים וגם תיקון גגות רעפים במחירים שאסור לפספס. קבלו מספר הצעות מחיר מגגנים מומלצים בעיר והזמינו שירות מהגגן שסיפק לכם את ההצעה הטובה ביותר.

שירותי תיקון גגות רעפים בירושלים

מה כולל השירות של תיקון גג רעפים? ברוב הגדול של המקרים מדובר על פעולת החלפה של רעפים שנשברו או זזו ממקומם אך ישנם גם מצבים שבכלל נדרשת עבודה של איטום הגג, כלומר האיטום עצמו לקוי ויש לתקן אותו. תיקון גגות רעפים בירושלים מתומחר לפי גודל האזור שבו נדרשת העבודה ולרוב המחיר נקבע לפי מטר רבוע.

 

בניית גגות בירושלים

מה לבדוק לפני בחירת גגן בירושלים?

ראשית כל, כדאי לבדוק היטב כמה זמן צפויה לקחת העבודה עצמה בחלק גדול של המקרים, העבודה תסתיים תוך כמה שעות אך ישנה מצבים שהיא עשויה להתארך מעט יותר ולקחת גם מספר ימים ואף שבועות. כמו כן, מומלץ לבחון מול גגן בירושלים אודות השירותים השונים שהוא מספק מאחר וישנם גגנים אשר יספקו גם שירותי התקנת מרזבים ותיקונם וחלקם אפילו ישלימו את סל השירותים שייתכן ותזדקקו ויבצעו גם עבודות איטום בגג.

>> קראו גם על בניית גגות רעפים.

מתי נזמין שירות של תיקון גגות בירושלים?

יש מקרים רבים שבהם אין מנוס מהזמנת השירות של תיקון גגות בירושלים אך חשוב להבין תחילה מה בדיוק גורם לבעיות בגג. הסיבה הראשונה היא לכלוך אשר מצטבר עם השני על הגג שלכם וגורם לתזוזה של רעפים. הלכלוך מצטבר ונערם ולעיתים מוביל גם למצבים של רעפים שנשברים בעקבות העומס. כמו כן, ישנם מצבים שבהם הזמנו שירות כלשהו של התקנה על הגג (למשל אנטנה או דוד שמש) והמתקין גרם לנזק לגג.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

משווים מחירים דרך טופ שיפוצים וחוסכים

מבדיקות שערכנו, יש מגוון רחב של מחירים בשוק ולמעשה כל גגן בירושלים מתמחר את עבודתו בצורה מעט שונה. זאת בדיוק הסיבה שבשביל להיות בטוחים בכך שהמחיר שקיבלתם הוא מחיר הוגן, כדאי להשוות מספר הצעות שונות. השאירו פנייה כאן אצלנו באתר טופ שיפוצים ואנו נדאג לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות מגגנים בירושלים והסביבה.

שאלות נפוצות על בניית גגות בירושלים

האם נהוג לספק אחריות על בניית גג?

נהוג לספק אחריות למשך תקופה של מספר שנים, בדרך כלל בין 10 ל-12 שנים.


מה השלבים בתהליך של החלפת גגות רעפים בירושלים?

פירוק הגג הישן והוצאת הרעפים, חיזוק הקונסטרוקציה הקיימת בגג, הוספת בידוד במידת הצורך והוספת הרעפים החדשים.