משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

גגן בחיפה

משווים מחירים בין מספר גגנים בחיפה ומזמינים שירות מקצועי של בניית גג חדש בכל גודל רצוי או תיקון של הגג הקיים. ניתן לקבל מענה גם בעבור גגות רעפים.

מצאו גגן בחיפה לתיקון גג רעפים

תפקידו של הגגן הוא לטפל בכל בעיה הקשורה לגג שלכם. במידה ותזדקקו לתיקון של גג רעפים, הכולל בדרך כלל החלפה של חלק מהרעפים שנשברו, זזו ממקומם או נפלו לגמרי משטח הג, תוכלו להזמין גגן בחיפה אשר יספק לכם את שירותי התיקון וההחלפה. במצבים מורכבים יותר, ייתכן כי יאלץ הגגן להחליף את הקונסטרוקציה הקיימת וזה כולל את קורות העץ עצמן שנמצאות מתחת לרעפי הגג. במקרה שהגג שלכם שבור יכול להיות שתצטרכו להחליף את גג הרעפים לחלוטין.

 

גגן בחיפה

תיקון גגות רעפים בחיפה

כל עבודה בתחום של תיקון גגות, מתומחרת בצורה שונה מעט. במידה ותזדקקו להחלפת רעפים בודדים, התשלום עשוי להסתכם בכמה מאות שקלים (בסביבות 500 ש"ח) לעומת זאת בעבור ניקוי של המרזב, יצירת בידוד או איטום, תצטרכו לשלם לפי מטר אורך. התקנת מרזב עומדת על 150 ש"ח למטר אורך בממוצע ויצירת בידוד בגג רעפים, תעמוד על 50 ש"ח בממוצע למטר אורך.

תיקון גגות בחיפה - כמה זמן זה לוקח?

משך הזמן של פעולת התיקון משתנה מאוד ונקבע בדרך כלל לפי סוג העבודה. אם נדרשת עבודה מקיפה של החלפת התשתית והקונסטרוקציה בגג, ייתכן שהעבודה תיארך שבוע ימים ולעיתים גם יותר. אם מדובר בתיקון נקודתי בגג, של החלפת מספר רעפים או החזרתם למקום, יהיה מדובר בימים בודדים ואף מספר שעות בלבד.

טיפים למציאת גגן מומלץ בחיפה

  • בדקו האם יש לגגן אתר בו הוא מספק מידע על שירותיו השונים. דרך האתר תוכלו להכיר את הגגן טוב יותר, לקרוא עליו המלצות, להבין כמה זמן הוא בתחום וכדומה.
     
  • נסו לחפש גגן בחיפה אשר מספק שירות כולל ומקיף ככל הניתן. למשל, חוץ מתיקון או בניית גגות רעפים, ייתכן והגגן מספק גם שירות של תיקון או התקנת מרזבים וכדומה.
     
  • גגן מומלץ בחיפה הוא למעשה גגן שבראש ובראשונה מספק לכם יחס אדיב וסבלני. אם בשיחת הטלפון הרגשתם כי בעל המקצוע חסר סבלנות ומתעצבן בכל פעם שאתם שואלים שאלות, ייתכן שכדאי לוותר על שירותיו.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

ביקורת שנתית ע"י גגנים בחיפה

גג הבית חשוף למעשה לכל פגעי מזג האוויר השונים, החל מרוחות חזקות, גשם וברד. לפני עונת הגשמים, נהוג להזמין גגנים בחיפה לצורך בדיקה מקיפה של שטח הגג, גם אם אנו לא סבורים כי יש בעיה כלשהי. ביקורת שנתית יכולה למנוע מכם מצבים לא נעימים של רטיבות ואפילו הצפה בגג.

שירותי בניית גגות בחיפה במחירים זולים

בניית גג חדש זו משימה לגורם מקצועי ובעל ניסיון. יש לקחת בחשבון שיקולים שונים כמו השיפוע והשלד של הגג ונדרש לבצע תכנון מקדים המציג התייחסות גם לאוורור הגג, האיטום והבידוד, מרזבים, ארגזי רוח ועוד. יש מספר חברות ובעלי מקצוע אשר מספקים שירותי בניית גגות בחיפה ואנו נשמח להפנות אתכם אל אלו אשר מציעים מחירים נוחים.