משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

גגן בבאר שבע

הזמינו גגן בבאר שבע לתיקון או בנייה של הגג שלכם. בעמוד תוכלו לראות איך מוצאים גגן מומלץ ומוסמך וגם להערוך השוואת מחירים בין גגנים שונים בעיר כדי לקבל הצעת מחיר טובה בלי להתפשר על איכות השירות.

מה המחיר של גגן בבאר שבע?

המחיר של גגן בבאר שבע תלוי בסוג העבודה שתצטרכו. אם מדובר על החלפה של מספר רעפים בודדים העבודה לא אמורה לעלות יותר מכמה מאות שקלים, אך אם מדובר בעבודות נוספות כמו ניקוי המרזב, או איטום של הגג, המחיר יהיה לפי גודל הגג שלכם. לרוב התקנה של גג רעפי חרס תעלה לכם בין 25 - 35 ש"ח למ"ר.

 

מחיר להתקנת גג רעפי חרס לפי מ"ר

מחיר להתקנת גג רעפי חרס לפי מ"ר: 30 ₪

טווח מחיר גבוה 35 ₪

טווח מחיר נמוך 25 ₪

השוואת מחירים בין גגנים בעיר

כל עבודה של הגג יכולה להיות עבודה גדולה מאוד שעולה הרבה מאוד. כמובן הדבר החשוב ביותר הוא למצוא גגן בבאר שבע שיעשה את העבודה שלו בצורה הטובה ביותר, ועל זה נרחיב בפסקה הבאה, אבל ללא ספק תוכלו למצוא גגנים שעושים את העבודה בצורה טובה במחירים טובים יותר. השאירו פרטים בטופס ונדאג שיחזרו אליכם עד 3 גגנים בבאר שבע כדי שתוכלו לדבר איתם, להבין אם הם מתאימים ולקבל הצעת מחיר מסודרת.

 

גגן בבאר שבע

תיקון ובניית גגות ע"י גגן מומלץ בבאר שבע

כמו שאמרנו קודם למצוא גגן מומלץ בבאר שבע זה הדבר החשוב ביותר בעבודה כזו. גג טוב אמור להחזיק בקלות לפחות עשור, ובמקרים כאלה עבודה לא טובה תעלה יותר בטווח הארוך כנ"ל לגבי תיקון גגות בבאר שבע - תיקון טוב פותר את הבעיה לזמן רב. בשביל הוספנו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם להבין איך למצוא את גגן מומלץ:

  • עבודות קודמות: דבר ראשון היינו ממליצים לכם להסתכל על עבודות קודמות של הגגן. לוודא שהן נעשו בצורה טובה ומקצועית. אם יש לו אתר בכלל טוב, שם הוא מראה עבודות קודמות שלו.
     
  • לקוחות קודמים: אם אפשר נסו ליצור קשר עם לקוחות קודמים של הגגן ולראות מה הם אומרים על העבודה שעשה. אם לא אז נסו לחפש חוות דעת והמלצות עליו.
     
  • הסמכה: בשביל להיות גגן צריך לעבור מבחנים והסמכות מאיגוד הגגנים שמאפשרים לך לתקן ולבנות גגות של בתים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

הזמינו גגן לתיקון או בניית גגות רעפים

אחד השירותים הנפוצים ביותר שמבקשים מאיתנו בכל הנושא של גגות הוא כמובן גגות רעפים. אם אתם מחפשים גגן רעפים בבאר שבע תוכלו ליצור איתנו קשר כדי שנוכל לעזור לכם למצוא את הגגן הכי טוב בשבילכם. תיקון גגות רעפים בבאר שבע יכול לכלול תיקון או החלפה של מספר רעפים בודדים או החלפה של כל הגג, איתור ותיקון נזילות ועוד דברים נוספים שהגגן יכול לעשות בשביל הגג שלכם.