משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

גגן

מחפשים גגן רעפים? מעוניינים למצוא בעל מקצוע במחיר נוח מאזורכם? בעזרת פורטל 'טופ שיפוצים' תוכלו לקבל עד שלוש הצעות שונות מגגנים מוסמכים המבצעים מגוון עבודות כמו בנייה והרכבה של גג וגם תיקונים.

השוואת מחירים בין גגנים מומלצים

הגג של הבית הוא אחד מהחלקים החשובה ביותר בו. כאשר מבצעים בנייה או הרכבה של גג, חשוב להקפיד על עבודה איכותית ומוקפדת שתמנע טפטוף ונזילות בשנים הבאות. דרך אתר 'טופ שיפוצים' ניתן לבצע בקלות השוואת מחירים בין מגוון גננים מומלצים, בהתאם לאזור בו נדרש לבצע את העבודה. גם במידה ואתם זקוקים לתיקון של גג קיים שהתגלו בו נזילות או פגעים לאורך השנים, תוכלו להזמין גגן לביצוע פעולות התיקון והחידוש.
 

גגן רעפים

מחיר התקנת רעפי חרס ע"י גגן רעפים

רגע לפני שאתם מזמינים גגן רעפים לביצוע התקנה ובנייה של גג רעפים, כדאי שתקבלו מושג על העלויות והמחירים שתידרשו לשלם. הכרת המחירים תסייע לכם לחסוך בעלויות ותאפשר לכם להבין האם הצעות המחיר שקיבלתם, נמצאות בטווח המחיר ההגיוני אשר נהוג לשלם בתחום עבור שירות של גגן מקצועי. עבור התקנה של רעפי חרס, אשר נחשבים לרעפים הנפוצים ביותר כיום, נהוג לשלם סכום שנע בין 25 ש"ח ל-35 ש"ח למטר. המחיר המוצג הוא עבור ההתקנה עצמה ואינו כולל את עלות הרעפים.

מחיר ממוצע להתקנת רעפי חרס

מחיר ממוצע להתקנת רעפי חרס: 30 ₪

טווח מחיר גבוה 35 ₪

טווח מחיר נמוך 25 ₪

מהו תפקידו של הגגן?

גגן הוא למעשה בעל המקצוע אשר אחראי על פעולות שונות בגג הבית, החל מהתקנה ראשונית של הגג והנחת הרעפים ועד לביצוע בדיקות שגרתיות ותיקון של תקלות הקשורות לגגות הבית. עבודתו של הגגן מצריכה תכנון מקדים וגם ידע מקצועי הכולל הכרת התקנים השונים בתחום הבנייה ועבודות הגג. להלן פירוט העבודות הנפוצות שמבצע גגן מוסמך:

  • התקנה של גג חדש בהתאם לבקשות ודרישות הלקוח.

  • תיקון של טפטופים ונזילות אשר נמצאו בגג, כולל החלפת הרכיבים הפגומים (רעפים וכדומה)

  • פעולות איטום גגות במטרה למנוע נזילות אל תוך שטח הבית.

  • התקנה וגם תיקון מרזבים בכל סוגי הגגות.

  • בנית גגות רעפים - בנייה או תיקון של גגות העשויים מרעפי חרס, בטון וגם שינגלס (כולל עבודות זיפות).
     
  • בידוד גגות רעפים ושטוחים.

למה חשוב לבחור בגגן מוסמך ומומלץ?

כפי שהסברנו קודם לכן לכל ביצוע של עבודה הקשורה לגג הבית, כדאי לבחור בבעל מקצוע שזו ההתמחות שלו. גגן מוסמך הוא למעשה אדם אשר מכיר את תקני הבניה השונים וגם את חומרי הגלם המשמשים לבניית גם וידע להתאים אותם בצורה אופטימלית על מנת לא ליצור רטיבות או לחילופין מצבים בהם הרעפים יעופו ויצאו ממקומם במהלך מזג אוויר סוער.

את ההסמכה, מקבל גגן מוסמך מאיגוד הגגנים והמשמעות היא שהוא עברה הסמכות, הכשרות ומעבר של בחינות מקצועיות שהכשירו אותו לעבודה מסוג זה. בנוסף חשוב לבחור גגן מומלץ שיש עליו המלצות רבות של לקוחות שכבר התנסו בשירות ויצאו מרוצים מהתהליך, מה שיגדיל את הסיכוי לכך שתקבלו שירות מעולה ועבודה איכותית.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

הזמינו גגן בעיר שלכם

לחצו על העיר שלכם והזמינו גגן שיגיע אליכם. לא מצאתם את העיר שלכם? התקשרו אלינו, אנחנו עובדים עם גגנים בכל רחבי הארץ אז נוכל למצוא גגם שיגיע אליכם.

מצבים נוספים בהם נזמין גגן מקצועי

פרט למצב בו עברתם לבית חדש ואתם זקוקים לבנייה של גג חדש, או למצב בו אתם משפצים את הדירה ורוצים לחדש את הגג הישן, ישנם מצבים נוספים בהם נזמין את בעל המקצוע העוסק בגגות. במידה ובחרתם לבצע הרחבת בית פרטי, תוכלו להיעזר בגגן לצורך ביצוע השינויים המתבצעים באזור הגג.

הגגן יסייע לכם בתכנון מקדים של כל האזור הקשור לגג הבית ויספק מידע אודות התמיכה לה זקוק הגג במסגרת השיפוץ וההרחבה שמתבצעים, זאת במטרה למנוע סכנות של קריסת הגג. במידה ואתם מחפשים איטום לגג, תוכלו לפנות או לגגן מקצועי או כמובן אל קבלן איטום שיסייעו בייעוץ ואיטום גג מכל סוג.