שיפוצניקים

רוצה לבצע עבודה קטנה בביתך? אין בעל מקצוע מתאים יותר מאשר שיפוצניק! ואם הוא אמין, טוב בעבודתו, מומלץ על ידי אחרים ומספק מחירים זולים אז למה לא? הצטרף לגולשים אשר נהנים מהשירות ש"טופ שיפוצים" מציע ללא התחייבות ובחינם והתחל לחסוך כסף באמצעות השוואת מחירים בין שיפוצניקים מומלצים.

מצא בקלות שיפוצניק מומלץ

כאשר אתם מפקידים את השיפוץ של הבית שלכם בידיו של בעל מקצוע, אתם בטח רוצים שזה יהיה האדם בעל הידע הנרחב ביותר בתחומו. שיפוצניק מומלץ הוא דבר שקשה למצוא לבד, במיוחד כאשר לכל לקוח יש את הצרכים שלו. טופ שיפוצים מציעים שירות חדשני בכל רחבי הארץ, באמצעותו תוכלו למצוא בקלות שיפוצניק אמין בקרבת מקום מגוריכם, ובנוסף לקבל עוד שתי הצעות משני אנשים נוספים בתחום השיפוצים, ולהחליט על מי מהם אתם הולכים להטיל את המשימה.

מצאו שיפוצניק לפי סוג:

דברים שחשוב לדעת בקשר לשיפוצניקים

ישנם הרבה מאוד אנשים שאוהבים לתקן פה ושם דברים בבית ולבצע עבודות קטנות וקלות יחסית. אבל מלבד הידע הביתי שמספיק עבור פעולות ותיקונים פשוטים, בעל מקצוע שעובד בתחום לפרנסתו, חייב להעניק לכם שירות מקצועי. אדם כזה צריך לדעת לתת מענה הן בפן העיצובי, במידה ומדובר בשינוי מראה של לאחד מהחדרים בבית, לדוגמה, והן בפן הבטיחותי כאשר הבקיאות של בעל המקצוע תסייע לו לבחור בחומרים המתאימים, ולבצע את העבודה עצמה על הצד הטוב ביותר וללא פגיעה בבית הקיים או יצירת מפגעי בטיחות בגלל השיפוץ. חשיבותו של הניסיון והידע בביצוע מיטבי של העבודה בפועל, הופכים לקריטיים כאשר מדובר בעבודות גדולות ממש של שיפוץ נרחב בכל הבית, ואז ייתכן שתזדקקו לקבלן מוסמך שעשה התמחות ספציפית בתחום השיפוצים. שיפוצניק מוסמך יוכל להעניק לכם שירות גם אם מדובר בפרויקט גדול, והחוכמה היא לדעת מתי להזמין קבלן שיפוץ לעבודה, ומתי יספיק שיפוצניק טוב.

עבודת ריצוף על ידי שיפוצניק

סוגי העבודות אשר מתבצעות:

בגדול כאשר מדובר על "שיפוצניקים" ההגדרה כי עבודות שיפוצים קטנות אשר מתבצעות על ידי בעלי מקצוע אשר אינם מחפשים אחר פרויקטים גדולים ויודעים לבצע את העבודות הפשוטות והקטנות יותר על הצד הטוב ביותר, הנה חלק מן העבודות הפופלאריות שהם מבצעים:

☑ עבודות צבע, בשביל לצבוע דירה שלמה לא חייבים להזמין קבלן ואין צורך לפנות אל חברת שיפוצים מספיק לפנות את שיפוצניק צבע אשר יכול לספק מענה מלא לביצוע עבודה כזו בכמה ימים ספורים, תוך כדי שהוא נותן מענה למריחת טיח, תיקון סדקים בקירות וצביעה מלאה של כל חלל הבית.

☑ קרמיקה, עבודות חיפוי למטבחים, חדרי אמבטיה ואפילו ריצוף של דירה שלמה באמצעות קרמיקה - אלו אחד מן הפרויקטים שכן שיפוצניקים יכולים לבצע, בדרך כלל יסתייעו ביד נוספת אך גם לבדם הם ללא ספק יכולים לבצע את העבודה.

☑ עבודות ריצוף, כל עבודות הריצוף למינהם הכוללת בינהם קרמיקה כפי שציינו בפסקה העליונה יותר, ריצוף פנים וחוץ של גרניט פורצלן, שיש, טרצו וכו'.

☑ שיפוצניקים לגבס, מבין המומחיות של אותם עובדים היא ללא ספק עבודת הגבס אשר מפרנסת אותם ללא ספק ואם אין לכם פרויקט ענקי אשר מצריך הזמנה של קבלן, שיפוצניק ללא ספק יכול לתת לכם את הפתרון לכך.

☑שיפוצניק עץ, שילוב עץ כאלמנט עיצובי? אם מדובר על הוספת מדף, או חיפוי בעץ של כמה מדרגות - האיש המתאים הוא שיפוצניק אשר עוסק בעבודות עץ בין היתר.

☑ שבירת קירות, עבודות הריסה למינהם אשר לא כוללת הריסה מוחלטת של המבנה ולא דורשת אישור של מהנדס יכולה בכיף להתבצע על ידי בעל המקצוע הבודד, אשר יכול לשנות מיקום של קירות (כמובן שבהתאם לאישור מהנדס ועל פי תוכניות ברורות של הבית).

☑ טיח ושפכטל, ביצוע טיח לדירה שלמה? חדר בודד? שליכט חיצוני? גם סוגי פרויקטים כאלו מוגדרים תחת אותם בעלי מקצוע וניתנים כחלק מהשירות השוטף שלהם, אין ספק שאין איש מקצוע מתאים יותר מאשר השיפוצניק לביצוע טיח בביתכם.

איך מוצאים שיפוצניק זול ואמין?

טופ שיפוצים יכולים לעזור לכם למצוא את בעל המקצוע שלכם, ולא משנה היכן אתם גרים. העובדים המקצוענים שמגיעים דרך טופ שיפוצים, יכולים לתת מענה לכל סוג של שיפוץ בבית אך לכל הזמנת שיפוצניק כללים משלה. זו הסיבה שחשוב לבדוק היטב עוד לפני הפנייה לחברה, איזה סוג של שיפוץ אמור להתרחש בבית, כיוון שכאשר תהיו ברורים כמה שיותר לגבי הדרישות שלכם מנותן השירות, כך יהיה קל יותר למצוא את מיטב העובדים בתחום ולבחור מתוכן את אלו שיש להם את הניסיון הרב ביותר בשיפוצים מהסוג שאתם זקוקים לו. אם למשל אתם זקוקים לשירותיו של בעל מקצוע המעניק פתרונות בתחום הגבס והצבע, תוכלו לפנות לחברה ולהסביר מהי העבודה שאתם צריכים לעשות בבית, וכך ניתן יהיה למצוא עבורכם שיפוצניקים זולים ואיכותיים ואתם תוכלו לעשות השוואת מחירים ולבחור את איש המקצוע שייראה לכם לנכון.

אילו עבודות יכולים שיפוצניקים לבצע?

לכל אחד בבית יש איזה  שהוא אזור שזקוק לשיפוץ או לתיקון. אדם מקצועי יוכל להציע לכם שירות עבור כל סוג של שיפוץ שתזדקקו לו, ולכן שיפוצניק ברמה גבוהה יוכל בהחלט להתמודד הן עם עבודה קלה יחסית כמו צביעה קומפלט של כל הבית, והן עם עבודה הדורשת יידע מעמיק יותר וכן שילוב של טכנולוגיות ופעולות כמו במקרה של שיפוץ באמבטיה או במטבח. טופ שיפוצים ימצאו עבורכם כמה מן השיפוצניקים הטובים ביותר בסביבתכם, ולקצר עבורכם את הדרך למקצוענים אותם אתם מחפשים. אם ישנם עבודות פשוטות מידי לשיפוצניק, ניתן להזמין הנדימן עשה עושה עבודות פשוטות וקטנות.


כלי עבודה של שיפוצניק

באיזו דרך מומלץ לשלם לאנשי שיפוץ?

הדרך הפופולרית ביותר לתת תשלום על העבודה שביצעו אצלכם בבית או במשרד, היא לפי הפרויקט שביצע. קל להחליט על תמחור כאשר מדובר בהיקף עבודה ידוע ובאומדן יעיל של חומרי הגלם שיהיה בהם שימוש, כמו גם שעות העבודה שהפרויקט ידרוש. אך ניתן להזמין גם שיפוצניק לפי יומיות ולשלם לבעל המקצוע פר יום עבודה. שיטה זו עשויה להיות נוחה יותר, ומוטב להתייעץ עם בעל המקצוע עצמו על מנת להגיע לאפשרות שתשביע את רצון שני הצדדים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה