משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוץ מסעדות ובתי קפה

בדרך כלל עלויות לבניית מסעדות והשיפוץ שלהן אינם זולים כלל ומצריכים מאיתנו השקעה גבוהה, לנו בטופ שיפוצים יש דרך אשר באמצעותה תוכלו לשפץ את המסעדה שלכם או בית הקפה ולקבל את מחירי עלות השיפוץ זולים ככל שניתן, כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור קשר כבר עכשיו עם המוקד ולהתחיל לקבל פרטים נוספים.

בניית מסעדות ובתי קפה מהיסוד

עלות בניית מסעדה חדשה כולל עלויות ההקמה הן אסטרונומיות, הדבר החשוב ביותר בכל התהליך הוא ראשית לבצע תקרה (סכום מקסימלי להשקעה), לנהל תקציב כמו שצריך ולדעת שהחריגה ממנו היא לא יותר מ-5% - כמו בכל דבר, גם כמו בעת שיפוץ דירה, כך גם בשיפוץ ובנייה של מסעדה, החשיבות הגדולה בתהליך החסכון והעבודה הכללית היא קודם כל לנהל מפקח אחראי ולעבוד איתו יחדיו לאורך כל הדרך, להיות מאורע בכל המתרחש וכמובן לדעת איפה לחסוך ואיפה כדאי להשקיע, אנו ממליצים בחום לבדוק קבלנים ולבצע השוואת מחירים בכל פריט ועבודה הנדרשת להקמת בית הקפה - מסעדה שלכם.
 

מסעדה משופצת

איך לחסוך בעלויות בעת שיפוץ מסעדה?

שיפוצים בעולם המסעדנות בשילוב של עיצובים חדישים נעשים באמצעות חומרי גלם יקרים ואיכותיים, כמו זכוכית, עץ מלא, טפטים וצבעי קיר לא שיגרתיים, על מנת לקבל מסעדה מעוצבת להפליא - נצטרך להשקיע כסף רב ולא תמיד אפשר לשמור על שפויות ולהשתלט על העלויות הגבוהות, אנחנו מציעים לכם את הפתרון המקיף והגדול ביותר, כאשר אתם רוצים לשפץ את בית הקפה שלכם או את אחת המסעדות, בצעו השוואת מחירים עם כמה קבלנים, תוכלו לבצע השוואות בכל תחום באמצעות הפורטל של טופ שיפוצים, אנחנו מעניקים מידע מקיף וסובב את התחום וניתן להשיג כל שירות שצריך בעבור שיפוץ של מסעדה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

למה לבנות מסעדה עם טופ שיפוצים?

פורטל טופ שיפוצים מאפשר לגולשיו לערוך השוואת מחירים מהירה בין קבלני שיפוצים השונים, בין אם זה למטרת שיפוץ מסעדה או בניית מסעדה חדשה לחלוטין, כאן תמצאו את כל נותני השירות בתחום השיפוצים שיכולים להעניק לכם את הפתרונות הדרושים לכם. אז השאירו פרטים או חייגו.

מהי העלות היקרה ביותר בעת שיפוץ מסעדה?

כאשר משפצים מסעדות ובתי קפה למינהם, ישנה תמיד עלות שלא כדאי לחסוך עלייה כסף והיא לא נראת לעין כלל, אנו מדברים על חידוש קווי אינסטלציה וחשמל, כאשר בעיות מהסוג האלו יכולים להשבית את המסעדה ולגרום לכם לנזק חודשי במהלך תפקוד המסעדה שלכם, כאשר סתימות בקווי הביוב יעלו ריח רע. קצר במעגל החשמלי יגרום לאי נעימות, בקיצור אתם תשלמו מחיר יקר יותר בסופו של יום, לכך בכל הקשור אל חידושים של קווי תשתיות אנו ממליצים לכם בכל תהליך חידוש לדאוג לכך באופן מקיף.