שיפוץ חנות

שיפוץ חנויות במחירים משתלמים במיוחד, רוצה לעצב מחדש את החנות שלך? לחדש אותה או להזמין שירות של בניית חנות? טופ שיפוצים כאן על מנת להעניק לך עד 3 הצעות מחיר שונות על פי אזור המגורים שלך.

שיפוץ ועיצוב חנויות במחירים אטרקטיבים

אחד היתרונות הגדולים של טופ שיפוצים הוא מענה לכל בקשה, בין אם מדובר על עיצוב, חידוש, בנייה או שיפוץ של חנות, החברות הפעולות עימנו יכולות לספק לכם הצעות מחיר שונות ומגוונות ממגוון רחב של קבלני שיפוצים הנמצאים במאגר שלנו, אנו עובדים בפריסה ארצית ולכן נותנים את השירות בכל רחבי הארץ, השיטה פועלת באופן פשוט וקל, ראשית עליכם ליצור קשר עם נציג אנושי של טופ שיפוצים או למלא את הפרטים באתר, לציין כי אתם מחפשים אחר נותן שירות בתחום של שיפוץ חנות ומהו אזור מגוריכם, באופן מיידי תתחילו לקבל שיחות טלפון של קבלני שיפוצים העוסקים בתחום של שיפוץ חנויות פרטניות או בקניונים ונמצאים באזורכם, תוכלו לקבל ייעוץ, חוות דעת ולבצע השוואת  מחירים בקלות ובמהירות, התחילו כבר עכשיו - צרו קשר!

מהי העלות לשיפוץ חנות?

תמחור שיפוץ חנות נע לפי מטר מרובע, כאשר משתנים שונים עשוים להשפיע על המחיר הכללי, הכל תלוי בתוואי השטח ובתנאים שמבקש בעל החנות. ממוצע המחירים לפי מטר נע בין 4,500 - 5,500 ש"ח בעבור שיפוץ קומסטי הכולל שדרוגים נוספים בין היתר.

מחיר ממוצע לשיפוץ חנות למטר

מחיר ממוצע לשיפוץ חנות למטר: 5000 ₪

טווח מחיר גבוה 5500 ₪

טווח מחיר נמוך 4500 ₪

בניית חנות - מתחילים מההתחלה

בנייה של חנות זה לא עסק פשוט ובטח שלא זול, כאשר מדובר על הקמה של חנות שלמה, יש המון פרמטרים שצריך לבדוק ומומלץ להתייעץ עם אדריכל או מעצב פנים, מרבית העסקים אשר פותחים חנויות זה באזורים של מרכזים מסחריים או קניונים, החנויות שרוכשים מקבלים אותם עם קירות בטון בלבד ובמקרה הטוב גם ריצוף בסיסי, כאשר מבקשים מקבלן שיפוצים הצעת מחיר בעבור בניית חנות, חשוב לציין מה גודל החנות, איזה רמת גימור אתם רוצים וכמובן בתוך כמה זמן, פקטור הזמן בהחלט משנה כאן הן מבחינת סוג הגימור והן מבחינת המחיר אשר יכול להשתנות, במקרים בהם מדובר על פרויקטים גדולים כדוגמא של "בניית חנות", חשוב לחתום על חוזה ( לחץ כאן להורדת חוזה מול קבלן ).

שיפוץ חנות לצורכי חידוש

כאשר מבצעים שיפוץ בעבור החנות ולא משנה אם זאת חנות בגדים, סלולאר או חנות בקניון, חשוב מאוד להגדיר מטרה ברורה, בין אם זה לשנות את תחום העיסוק של העסק, אם קיבלתם מקום ואתם רוצים לחדש אותו או להגדיל ולייעל את החנות שלכם, נספר לכם כי מרבית הפניות שמגיעות דרך טופ שיפוצים מקבלת הן למטרות חידוש חנויות, כאשר מדובר על עסק ישן שנרכש ורוצים לחדש אותו, החל מתאורה ועד לריצוף, שינוי של מיקומי מתגי חשמל, שינוי של דלפקים, הנמכת תקרות או צביעת קירות, בכל מקרה אתם צריכים לקבוע עם קבלן להגיע אליה ולקבל הצעת מחיר בעבור השיפוץ שאתם רוצים לבצע, ישנם דברים שאינם מתאפשרים בקלות, לדוגמא: הנמכת תקרה, לא תמיד ניתן לבצע זאת אם מותקנת מערכת כיבוי חירום, תאורה או אפילו מצלמות, לכן טרם תקבלו הצעת מחיר בטלפון בקשו כי בעל המקצוע יגיע אל החנות שלכם ותקבלו את הצעת המחיר במקום ולא בעל פה, מרבית הסיכוים שהיא תשתנה מהמחיר שסוכם בטלפון.

שיפוץ חנויות מקצועי עם טופ שיפוצים

על מנת לקבל הצעת מחיר הוגנת, שירות מקצועי ורמת גימור גובה, אנו ממליצים לכם לא לסגור עם קבלן השיפוצים הראשון שאתם פוגשים ומדברים עימו וכן לשמוע חוות דעת נוספת, באמצעות השירות המהפכני שלנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר בקליק אחד, פונים אל הפורטל ומתחילים לבצע השוואת מחירים - כך זה פועל. מעבר לכך נרחיב ונאמר כי ניתן לקבל שירות בכלל אזורי הארץ, לרבות שיפוץ חנויות בירושלים, מרכז הארץ, חיפה, באר שבע ועוד. אז לפני שאתם סוגרים שיפוץ חנויות, קבלו עוד כמה הצעות מחיר, בהצלחה!

 

שיפוץ חנויות
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה