מתכננים לשפץ את הדירה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

עבודות שיש למטבח

מתכננים התקנה של שיש חדש במטבח? זקוקים להחלפה של השיש הנוכחי בדגם העשוי מחומר אחר? מצאו בקלות דרך 'טופ שיפוצים' בעל מקצוע שמתמחה בנושא תוך שמירה על מחיר זול ומשתלם.

השוואת מחירים עבור עבודות שיש למטבח

כמו בכל עבודה שאנו מבצעים באיזור המטבח, קיימת חשיבות רבה לבחירת בעל המקצוע אשר יעניק לנו את השירות ויבצע את העבודה. היות והשוק מוצף בקבלני שיש ומתקינים, תהליך החיפוש נעשה מאתגר למדי ולא תמיד אנו יודעים כיצד לבחור את המתקין שילווה אותנו בתהליך ויעניק לנו שירות. הרצון של כל אחד מאיתנו הוא לנסות ולצמצם את העלויות ולחסוך

שיש למטבח

מה משפיע על מחיר התקנת שיש במטבח?

כאשר בעל המקצוע מתמחר את עבודותו, הוא בדרך כלל מנסה להבין ממזמין העבודה מספר דברים שחשובים לצורך התמחור והגשת הצעת המחיר. מה שמשפיע בעיקר הוא סוג השיש שתרצו במטבח שלכם. במקרים בהם המתקין אחראי גם על רכישת השיש הנבחר, הוא ירצה להבין איזה סוג שיש אתם מעוניינים להתקין, איזה גימורים ועיצובים תרצו (גימורים מסוימים מייקרים את המחיר בכמה מאות שקלים) וגם מה גודל השיש הרצוי.

מחיר התקנת שיש במטבח

להלן דוגמאות למחירים שונים בהתאם להתקנה של סוגי השיש הקיימים כיום בשוק. חשוב לציין שהעלויות עשויות להשתנות כתוצאה מהשיקולים של מתקין השיש ועל כן נמליץ לוודא מראש מול בעל המקצוע מה העלויות הכרוכות בעבודה.

מחירון התקנת שיש במטבח

מחיר שיש קיסר כולל ההתקנה

המחיר המוצג הוא למטר אורך.


1,200 - 2,200 ש"ח
עלות התקנה של שיש מסוג גרניט

המחיר המוצג הוא למטר אורך וכולל את רכישת השיש.


600 - 1,600 ש"ח
כמה עולה לתקן נזקים ופגיעות בשיש קיים?

המחיר נקבע לפי סוג התיקון וגודל השטח בו נוצר השבר.


250 - 600 ש"ח
מה העלות להתקנה של שיש חברון?

מחיר למטר אורך עבור התקנה ורכישה של השיש במטבח.


400 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

איזה שירותים ניתן למצוא דרכנו?

  • החלפה של שיש קיים: במידה וברצונכם להחליף את השיש הנוכחי באחד חדש במסגרת שיפוץ של המטבח, יש לפרק אותו תחילה ולאחר מכן להתקין את השיש החדש. נשמח למצוא עבורכם בעל מקצוע אשר מתמחה בשירות זה.

  • התקנה של שיש חדש: במקרים רבים נדרש להתקין את השיש בדירה חדשה על המשטח הקיים ויש לבצע מדידות בצורה ייסודית לפני פעולת ההתקנה עצמה.

  • תיקון של השיש: לא פעם אנו נתקלים בשברים ופגיעות בשיש אשר דורשות החלפה ותיקון. יש מגוון פתרונות לתיקון השיש הנוכחי ולא תמיד נדרש להחליף אותו בשלמותו בחדש.

איך בוחרים שיש למטבח?

כאשר בוחרים שיש חדש למטבח, נדרש לבצע התאמות לצבעים שיש לנו בשאר המטבח. השיש צריך להשתלב במטבח בהתאם לסגנון העיצובי הנבחר בו ולא תמיד מטבח אשר מתאים למטבח פרובנס, יתאים בהכרח למטבח בעיצוב כפרי או מודרני. חשוב להבין שהשיש הוא אלמנט עיצובי עם הרבה נוכחות והוא צריך להיות יפה ואסתטי אך גם פרקטי ונוח לעבודה וניקיון, בדומה לכך. מומלץ לבחור צבע מתאים לקירות המטבח.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

סוגים נפוצים של שיש למטבח

  • שיש למטבח מאבן קיסר: במטבחים רבים ניתן לראות כיום שיש אשר עשוי מאבן קיסר, שנחשבת לאבן הנפוצה ביותר בשוק המטבחים הישראלי. מדובר באבן יפה ומעוצבת המגיעה במגוון רחב של דוגמאות וצבעים. שיש מאבן קיסר נחשב לאיכותי וחזק ועמיד בפני מכות, סימנים וכתמים.

  • שיש למטבח מגרניט פורצלן: שיש גרניט הוא למעשה שיש טבעי אשר ניתן למצוא במגוון טקסטורות ועיצובים. בדרך כלל המחיר של שיש גרניט נחשב ליקר וזאת בעקבות תהליך ההכנה המורכב שלו.

  • שיש חברון: מדובר בפתרון זול ונוח מבחינת המחיר. שיש חברון עשוי מאבן גיר ולכן השחיקה שלו היא גבוהה במהלך הזמן.

  • שיש קוריאן: שיש קוריאן הוא שילוב של חומר האלומיניום עם חומר פולימר אקרילי והוא נחשב למשטח עמיד מאוד בפני חומרי ניקוי.

  • חיפוי קירות מטבח עשוי משיש: ניתן לבחור בשיש או סוגים שונים של חומר כמו  חיפוי קיר מטבח בקרמיקה לגיוון המטבח.

טיפים למציאת שיש למטבחים בזול

כולנו רוצים למצוא התקנה של שיש למטבחים במחיר זול. על מנת להוזיל את העלויות, נמליץ לכם לבחון קולקציות קודמות של השיש ולא לבחור בהכרח בקולקציה הכי חדשה שיצאה, מה שעוזר להוריד את המחיר. אלמנט נוסף שמשפיע על המחיר הוא סוג הגימור של השיש וככל שתבחרו בגימור זול יותר, המחיר הסופי שתשלמו ירד משמעותית, אפשר נוספת היא במקום לעשות חיפוי קרמיקה למטבח להמשיך אותו באמצעות שיש ולנצל את חומר הגלם הקיים, כך שבמסגרת השיפוץ הכללית תוכלו לחסוך.