משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

השכרת פיגומים

השכרת פיגומים נייד, תלוי או על גלגלים זה לא משנה, אצלנו בטופ שיפוצים תקבלו שירות מעולה, אז אל תהססו הזמינו השכרת פיגומים ניידים על גלגלים או תלוים לבניין אנחנו נדאג שתקבלו מחירים חסרי תקדים.

השכרת פיגומים מחירים חסרי תקדים!

נמאס לכם מהמראה של הבית שלכם ואתם מרגישים שהגיע הזמן לשינוי? בא לכם לשפץ, לבנות, לצבוע או לטייח? סביר להניח שתזדקקו לשירות השכרת פיגומים במחיר זול ומשתלם, דרכנו ניתן כמובן גם להזמין שיפוץ חיצוני לבית פרטי ועוד אפשרויות שונות בתחום השיפוצים, הצבע והגבס המתחילות באופן חיצוני או פנימי.

פיגומים להשכרה מחירים שאסור להחמיץ!

לא כל אחד קם בבוקר ומגיע למסקנה שהוא זקוק לשירות השכרת פיגומים לבניין, לכן לא מפתיע שלא כולם יודעים מהיכן משכירים פיגומים במחיר משתלם וזול. בעזרת האתר שלנו אשר עוסק בכל ענף השיפוצים ומה שסובב אותו, אנחנו כאן כדי לעזור לכם למצוא את המחירים המשתלמים ביותר לכל כיס, בהם תוכלו להשתמש לכל מטרה העולה על רוחכם, החל משיפוץ חיצוני לבית ועד לשיפוץ וצביעת בניינים.
 

אז כמה עולה להשכיר פיגומים? ראה מחירון מומלץ לצרכן

לפניך טבלה המכילה את ממוצע המחירים בשוק, אין המחירים הנקובים כאן מחייבים את נותני השירות ב'טופ שיפוצים' לעמוד בהם, הם למטרת מידע בלבד.

מחירון השכרת פיגומים

מחיר בעבור השכרת פיגום נייד ליום עבודה שלם

350 - 500 ש"ח
השכרת פיגום נייד לחודש

1,500 - 1,800 ש"ח
שכרת פיגום חיצוני (מחיר בעבור "מיטה") לחודש

90 - 120 ש"ח
השכרת פיגום אלומיניום צר נייד (יומית)

350 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

 

לצפייה במחירים נוספים הכנסו אל מחירון השיפוצים

השכרת פיגום נייד

הרבה פעמים במהלך שיפוץ חיצוני וגם פנימי יש צורך בשימוש בפיגומים כדי להגיע לאותם המקומות המרוחקים בקלות ובבטחה. אם אתם אנשים פרטיים ואין לכם שום שימוש בפיגומים בתום השיפוץ אתם יכולים להיעזר בחברות המציעות פיגומים להשכרה.
 

פיגומים לבניין

השכרת פיגום תלוי לבניין

רוצים לגלות מהיכן ניתן להזמין את שירות השכרת פיגומים ניידים על גלגלים איכותיים במחירים אטרקטיביים, באזור מקום מגוריכם? השאירו את הפרטים שלכם באתר ואנו נחזור אליכם במהרה עם רשימה של האפשרויות המובילות העומדות בפניכם! כולנו מזהים באתרי בנייה את המראה האופייני של הפיגומים אך, האם ידעתם שקיימים סוגים שונים של פיגומים להשכרה לצרכים שונים? מלבד הגובה המשתנה יש גם כאלו אשר מתאימים לעבודות חוץ ולעבודות פנים כמו למשל צביעת דירה גבוה או תקרות, פיגומים תלויים ועוד.
 

פיגום נייד להשכרה

קבלן פיגומים להשכרת פיגומים לבניין

בטופ שיפוצים, אנו דואגים שתקבל שירות איכותי ומשתלם לכל כיס. לכן, תוכלו למצוא קבלני פיגומים המציעים שירותי השכרת פיגומים לבניינים. כשאר מבצעים שיפוץ בניין ישן עדיף להשמש בפיגום חיצוני ונייד ולא כזה הנתלה על הבניין לצורך בטיחות. כמובן שדרכנו תוכלו לבצע השוואת מחירים בין מספר קבלנים שונים ולקבל פתרון לכל בניה או שיפוץ.