משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוץ מרתף

יש לכם מרתף ואתם רוצים להשמיש אותו? טופ שיפוצים מציעה לכם חידוש, שדרוג ושיפוץ למרתפים במחירים חסרי תקדים! ניתן למצוא אצלנו הפיכת מרתף ליחידת דיור כולל בניה של כניסה נפרדת, חידוש וצביעה, שדרוג קוסמטי ואפילו טיפול מלא הכולל בניית תשתיות חדשות והכל במחירים המשתלמים ביותר בארץ!

משפצים את המרתף בעלות משתלמת!

בהרבה מקרים המושג מרתף כבר לא מייצג רק מחסן בו מאחסנים חפצים ישנים לא שימושיים או ארגזים מאובקים, כיום יותר ויותר אנו רואים שהמרתף הופך להיות לחלק בלתי נפרד מהדירה, לחדר נוסף פונקציונלי ואף ליחידת דיור, ניתן להשמיש אותו לצורך מגורים חיצוניים, פנימיים ואף לבצע פיצול המשלב בין השניים.

אז מה ניתן לעשות ממרתף?

  • חדר פעילות נוסף לדירה, ע״י שיפוץ מרתף בדירתכם תוכלו להרים חדר משחקים לילדים או למבוגרים (Gamers). ע״ חידוש מרתף בדירה תוכלו לעשות חדר עבודה לאלו שעובדים מהבית בו תמצאו את השקט שלכם להתרכז בעבודה, או אפילו חדר משפחה, חדר טלוויזיה, מחסן מסודר ואף חדר שינה נוסף בבית.
     
  • הפיכת מרתף ליחידת דיור, יש לכם נער מתבגר? אתם מעוניינים בהכנסה נוספת? הרי שיפוץ מרתף והפיכתו ליחידית דיור הינו פתרון נפלא ויעיל.  כיום ישנם הרבה זוגות צעירים וחברה צעירים בכלל שמחפשים פתרון דיור זול (יחסי), פונקציונלי, צעיר ברוחו, אווירתי, הפתרון נמצא ממש מתחת לאף שלכם, המרתף. הפיכתו ליחידת דיור דומה מאוד לביצוע שיפוץ של דירה. תמצאו כאן עוד המון מידע על כמה עולה שיפוץ דירה.

מעוניינים במרתף משופץ? הנה דגשים חשובים:

שיפוץ מרתף דורש תכנון יסודי על ידכם ביחד עם בעלי מקצוע המתאים לכך, רצוי שהתכנון יתחיל באישורים וימשיך בשאלה לאיזו מטרה המרתף נועד, כאמור, חדר נוסף לפעילויות ביתיות או יחידת דיור, אם זו ייחודית דיור, אז צריך להתייחס לחלוקת החלל ולהחליט מה נרצה המרתף, מטבחון, חדר רחצה, חדר שינה ועוד. כמו כן בגלל שאנו נמצאים במרתף, צריך להתייחס בזהירות יתרה לאור הנכנס למרתף ולהתאים את שיפוץ המרתף לכך, צריך שתוצאת העבודה תהא פונקציונלית.

מה חשוב לדעת בחידוש קוסמטי בלבד?

צביעה של יחידת הדיור חשובה, הצבעים (לרוב) צריכים להיות בהתאם לגודל / גובה של המרתף, כלומר בהירים, פתוחים, נושמים שמקנים תחושה של רוחב וגודל. רהיטים, גם נושא שצריך להתייחס אליו, אולי כדאי להשתמש ברהיטים קלים ובהירים מאותה סיבה שלא ליצור דחיסות וכובד על המרתף ולתת תחושה של מרחב. תצטרכו לשים דגש על הפרדה בין חדר אחד למשנהו, ההפרדה יכולה להיות ע״י מספר אלמנטים, קיר גבס, רהיט, מחיצה הכוללת חיפוי מיוחד לקיר פנימי ואף צבע שונה בין אזור אחד לאחר, הפתרון הוא אינדיבידואלי או פונקציונלי לפי הנוחות והרצונות שלכם, תוכלו לקבל רעיונות נוספים על שיפוץ קוסמטי, בעמוד של שיפוץ קוסמטי לדירה.

שיפוץ דירת מרתף

מהי העלות המוערת לדירת מרתף?

עלות שיפוץ מרתף משתנה, אלמנטים רבים נכנסים למשוואה כמו מיקום, גודל, גובה, האם צריך להרוס ולבנות או רק לעצב וכיוצ״ב, כל מחיר שנספק לא יהיה רלוונטי עד אשר בעל מקצוע לא יראה את המרתף, בנתיים אתם מוזמנים לבדוק את מחירי השיפוצים הנמצאים במחירון על מנת לקבל הערכה לצורך בניית תקציב ובכדי להבין איזו חברה מתאימה לכם התחילו בהשוואת מחירים, אצלנו ב״טופ שיפוצים״ ניתן לעשות זאת. אל תלכו רחוק.