משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

שיפוץ בריכה

שיפוץ בריכה כולל תיקון נזילות, חידוש אריחים, ציפוי מחדש ואף החלפה תאורה. הבריכה שלכם ישנה ואתם רוצים לחדש אותה? אנשי מקצוע מטופ שיפוצים שימחו לספק לכם הצעות מחיר במהירות!

השוו מחירים ובצעו שיפוץ בריכה

מתכננים לערוך שיפוץ לבריכה הביתית? צריכים לשפץ בריכת שחיה גדולה? אל תוותרו על השוואת המחירים בטופ שיפוצים! כאן תקבלו עד שלוש הצעות מחיר של אנשי המקצוע המתאימים לביצוע שיפוץ בריכה היקפי מלא, הכולל חידוש וצביעה. השאירו פרטים או התקשרו והתחילו גם אתם לחסוך.
 

שיפוץ בריכה

מהו מחיר שיפוץ בריכה?

מחיר שיפוץ בריכה משתנה בהתאם לסוג השיפוץ ורמת החידוש הנחוצה לה, כמובן שגם גודל הבריכה וסוג החומר קובעים את רף המחירים. ניתן להעריך כי שיפוץ בריכה יעלה בין 350 - 550 ש"ח למ"ר. אך אם זאת, נסתייג ונאמר כי המחיר עשוי להשתנות לכאן או לכאן עקב המשתנים הרבים הקשורים בשיפוץ הבריכה.


מחיר שיפוץ בריכה לפי מטר

מחיר שיפוץ בריכה לפי מטר: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

  • טיפ להוזלת המחיר: אם אתם מתכננים לערוך שיפוץ לבית הפרטי, שיפוץ הבריכה במסגרת השיפוץ הכללי תוזיל את העלויות באופן משמעותי.

מה עושים בעת חידוש בריכות שחיה?

אז מה למעשה נכלל במסגרת חידוש בריכה? הנה הפעולות המרכזיות:

  • ריקון וניקוי הבריכה באופן יסודי.
  • הוצאת רובה ישנה וחידוש רובה.
  • החלפת ציפוי לבריכה כולל הסרת הישן (במידה ויש).
  • תיקון סדקים בבריכה כולל תיקון נזילות מים.
  • החלפת בתי מנורה ותאורה.
  • ביצוע ריצוף לבריכה ומחוץ לה.

ניתן להרחיב ולשנות את פעולות חידוש הבריכה והשיפוץ, כמובן בהתאמה לצרכים שלכם. השאירו פרטים או חייגו ונדאג להעביר אותכם אל השיפוצניקים המתאימים.


בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

עד כמה חשוב לבצע תיקון נזילה בבריכה?

במידה והמים בבריכה מתרוקנים להם לאט לאט ואכן זיהם כי קיים סדק או נזילה באחד מהאזורים בבריכה הישר אל תוך האדמה. יש צורך בתיקון הנזילה בבריכה באופן דחוף. הסיבה היא שחידרת המים יכולה לעודד שורשים להגיע אל תוך הבריכה וממש להרוס אותה ובנוסף, אם יש מבנה באזור, חדירת המים עשויה להגיע עד ליסודות המבנה ולהתחיל ברטיבות והריסה. מאגר מים גדול בתוך האדמה יכול גם להביא יתושים וחרקים נוספים שאתם לא רוצים בגינה שלכם. אז אם זהיתם נזילה בבריכה, הזמינו תיקון באופן מיידי.
 

דחיפות לטיפול בתקלה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

האם יש אחריות על שיפוץ בריכה ישנה?

הזמנתם שיפוץ לבריכה ישנה והתהייה האם מגיע לכם אחריות על כך? אז כמובן שזה תלוי בקבלן או השיפוצניק שביצע את העבודה והסטנדרט שלו. בעבודות גדולות לרוב נהוג לספק אחריות על העבודה בתקופה שנעה בין חצי שנה ועד לשנה וחצי. חשוב לבדוק ולהחתים את המבצע על מסמך המספק אחריות, לכמה זמן ומה היא כוללת.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
שנה וחצי אחריות שנה אחריות חצי שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שאלות ותשובות נוספות בהקשר הנושא

הנה עוד שאלות שגולשים שאלו אותנו בהקשר לשיפוץ בריכה וחידוש.

האם עושים גם שיפוץ בריכת פיברגלס?

רק אם היא בתוך האדמה ויש צורך בסידור חיפוי ודברים הקשורים בשיפוץ.


נזילה בבריכה, צריך לרוקן?

תלוי היכן נמצאת הנזילה, אם היא בקרקעית - כמובן שיש צורך בריקון. אם היא בדופן, עד גובה הנזילה על מנת שיהיה ניתן לעבוד ולייבש את האזור.