משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

ריצוף בריכה

איזה ריצוף מומלץ לבריכה? מה מתאים לחוץ הבריכה? כמה זה עולה ומי עושה עבודות כאלו? אנו נענה לכם על כלל השאלות וכמובן שנסייע לכם לבצע השוואת מחירים במהירות.

ריצוף לבריכה מה מומלץ?

ישנם לא מעט סוגים לרצף בריכות, הן בתוך הבריכה עצמה וכמובן מחוצה לה, אנו כעת נתמקד בריצוף לתוך הבריכות ובהמשך העמוד תוכלו גם לקרוא על ריצוף מסביב. אז הנה הסוגים הנפוצים (על פי סדר מה הכי מומלץ):

1. חיפוי פסיפס לבריכה: יצירה מאבנים קטנות שלל עיצובים לבריכה, ניתן לשחק עם הגוונים וליצור צורות שונות. הפסיפס לא מגיע אבן אבן, אלא מודבק על גבי רשת. אותה יש להדביק על קיר הבריכה או רצפתו עם החומר המתאים.

2. חיפוי PVC לבריכה: פתרון יחסית זול, הנותן טקסטורה דומה לפסיפס. הבעיה שיש בלאי לאחר כמה שנים ודהייה של הצבע.

3. חיפוי שיש לבריכה: שיש בדרך כלל יהיה עם טקסטורה שתמנע החלקה בתוך הבריכה, מדרגות הבריכה גם הן יהיו בעלות טקסטורה כזו אשר תמנע החלקה.

4. חיפוי קרמיקה (אנטי סליפ): רצפת אנטי סליפ הינה ייעודית לחוץ הבריכה ולא כלכך נעימה כאשר דורכים עלייה ברגלים חשופות, אבל אכן מונעת החלקה.

ריצוף בריכה

מהו המחיר לריצוף בריכה ומסביב לבריכה?

הנה דוגמאות למחירי ריצוף בריכות, פנים וחוץ כמובן, המחירים הנם ממוצע מחירים:

מחירון ריצוף לבריכות

מחיר ריצוף אבן מסביב לבריכה

המחיר למטר "קופיינג" - סף בריכה.


250 - 300 ש"ח
מחיר חיפוי פסיפס לבריכת שחייה

מתייחס לפסיפס זכוכית בצבעים שונים - לפי מ"ר


400 - 500 ש"ח
ריצוף אנטי סליפ (מונע החלקה)

ריצוף לחוץ הבריכה, לפי מ"ר.


180 - 220 ש"ח
ריצוף בריכה ב-PVC

כולל עבודת הדבקה, לפי מטר מרובע.


80 - 120 ש"ח
יצירת מדרגות שיש לבריכה

כניסה לבריכה מדרגות שיש - מחיר פר מדרגה


400 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

השוואת מחירים לריצוף בריכות

כפי שראיתם במחירון מעלה המשקף את ממוצע המחירים בשוק לריצוף בריכות שחייה ופרטיות, המחירים אינם זולים. האמנם בדרך כלל מדובר על מטר מרובע נמוך ולא כמו בית המשתרע על עשרות מטרים, אבל עדיין - מדובר על פרויקט יקר וכאן אנו נכנסים לתמונה! טופ שיפוצים ישמחו לספק לך מספר הצעות מחיר, למעשה עד שלוש הצעות - ככה שאתה הגולש באתרנו, תוכל לבצע בינהם השוואת מחירים בתוך כמה דקות. הוכח ונדבק כי ביצוע השוואת מחירים בכל תחום ולא רק בריצוף, מסייע בחיסכון של כמה עשרות אחוזים מאשר לסגור עם בעל מקצוע אחד. אנו ממליצים בחום לבצע השוואה ולהוזיל את העלות, דרך נוספת להוזלת המחיר היא במסגרת שיפוץ בריכה מלא לבצע גם ריצוף סביב הבריכה ולקבל מחיר לשניהם יחדיו.

שאלות ותשובות הקשורות לנושא

הנה מספר שאלות אשר הצמדנו להם תשובות הפופלאריות ביותר בתחום ריצוף לבריכות, הן לבריכה עצמה והן לחוץ הבריכה ומסביבה לה.

איך מנקים ריצוף בתוך הבריכה?

בגדול ניקוי בריכה נעשה על ידי הרובוט המנקה. במידה והמצב קשה יותר. בעת ריקון הבריכה מבצעים ניקוי עם סקוץ וסבון.


האם צריך איטום לפני ריצוף הבריכה?

כמובן. כחלק מבניית הבריכה עושים איטום בכמה שלבים שונים.


מה זה קופינג לבריכה?

קופינג לבריכה למעשה זהו סף הבריכה. בדרך כלל עשוי אבן.


ריצוף חוץ לבריכה (מסביב) מה מתאים?

זה מתחיל בהוספה של אבן סף לבריכה ולאחר מכן מסביב לבריכה, שם בדרך כלל נראה אבן שונה בין אם היא עיצובית או בעלת חספוס למניעת החלקה. באשר לשאל הריצוף החיצוני ישנם כמה אפשרויות. שיש, אבן או אפילו דק עמיד בפני מים. בגדול - תמיד דואגים לכך בעת ריצוף חוץ בין אם הוא בגינה או בסביבת הבריכה יהיה מונע החלקה. וזה שסביב הבריכה גם כן + שינוי בצבע על מנת לתת הבדלה מהרקע ולתחום את הבריכה באופן ברור יותר. כמובן שזה מוסיף מבחינת נראות אך גם מבחינת הבטיחות. אנו תמיד ממליצים על ריצוף אנטי סליפ לאוהבי הקרמיקה. וכמובן שגם דק מאיפאה או דק סינטטי יכול להתאים.