משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

ריצוף גינה

כאן תמצאו פתרונות ריצוף לגינה בזול, החל מריצוף באבן טבעית, בטון ועד לקרמיקה דמוי פרקט, ניתן להזמין גם ריצוף שביל גינה במחיר מבצע, קבלו הצעות של רצפים מומלצים דרך "טופ שיפוצים" בכל מקום במדינה!

מהו המחיר לריצוף הגינה?

עלות ריצוף הגינה משתנה על פי סוג הרצפה שאתם בוחרים ולאחר מכן גודל העבודה וכמובן סוגה, בין אם מדובר על ריצוף שביל גישה לבית מהגינה, ריצוף של חלק מהגינה או שטח גדול - שם המחיר על פי מטר יורד באופן משמעותי וחוסך לכם בסופו של יום כמה אחוזים טובים. אך בכל זאת אנחנו כן רוצים לתת לכם פרספקטיבה נכונה ונבונה על המחירים על מנת "שלא תצאו בידיים ריקות" מאתרנו.


הנה כמה טווחי מחירים בעבור ריצוף לגינה:

 • מחיר ריצוף שביל גינה באורך של חמישה מטרים בעבור קרמיקה דמוי דק תעלה לכם בין 70 - 120 שקלים למטר, לא כולל הקרמיקה עצמה.
   
 • מחיר לעבודה עם אבנים משתלבות לחלק גדול מהגינה בגודל של 20 מ"ר יעלה למטר בין 250 - 350 שקלים גם כן, ללא חומרים.
   
 • עוד דוגמא היא ריצוף גינה מבטון (בעצם יציקת בטון מוחלק לגינה הכולל יישור) לאורך של 40 מ"ר לפי מטר מרובע עולה בין 220 - 340 שקלים כולל על החומרים.
   
 • תחת אותה קטגוריה אנשים גם מבצעים חיפוי חיצוני לקירות הנמצאים כחלק מן הגינה בטווח עלויות של 130 - 300 שקלים למ"ר, תלוי בסוגו.


אז אם נסכם, מחיר ריצוף לגינה באופן סטנדרטי (קרמיקה), נע בין 70 - 120 ש"ח.


מחיר ממוצע לריצוף גינה

מחיר ממוצע לריצוף גינה: 95 ₪

טווח מחיר גבוה 120 ₪

טווח מחיר נמוך 70 ₪

רשימת סוגי ריצוף לגינה:

הכירו את הסוגים הנפוצים בישראל לשנת 2023 בהם משתמשים לצורך ריצוף לגינה:

 • ריצוף אבן לגינה - המראה היוקרתי, העמיד והמתאים ביותר לגינות ישראליות, מתאים למגוון רחב של סגנונות עיצוב גינה, לא מצריך שום תחזוקה ולמעשה עד השנים האחרונות, היה מבין הפתרונות הכי נפוצים בגינות הפרטיות.
   
ריצוף אבן לגינה
בתמונה: ריצוף אבן לגינה
 • ריצוף בטון לגינה - אם יש לכם גינה גדולה ואתם רוצים לחסוך בעלויות, אפשרות של ריצוף בטון הוא אידאלי, הוא מכסה שטח גדול ורוב העלות היא על החומר. כמו כן, אפשר גם לשדרג ולעשות בומנייט (בטון מוטבע) כך שיהיו טקסטורות מיוחדות וייחודיות לכם.
   
 • ריצוף לגינה דמוי דק פרקט - בשנים האחרונות ריצוף לגינה דמוי דק או פרקט, אשר למעשה עשוי מקרמיקה הפך לסוג של סטנדרט - גם בבנייה החדשה ואפילו במרפסות הבתים.
   
קרמיקה דמוי דק לגינה
בתמונה: ריצוף גינה מקרמיקה דמוי דק
 • ריצוף לגינה באבנים משתלבות - מיועד יותר לשטחים תפעוליים או אפילו בעבור חניה או כשביל גינה, אבל ללא ספק אפשרות קיימת.
   
ריצוף באבנים משתלבות בגינה
בתמונה: ריצוף באבנים משתלבות בגינה
 • ריצוף קרמיקה לגינה - אם לא בחרתם כבר באפשרות הקודמת של ריצוף לגינה דמוי דק, אז יש עוד אפשרויות של סוגי קרמיקה שונים המתאימים לשימוש כריצוף חוץ בגינה.

ריצוף שביל גינה, איזה אבני ריצוף מתאימות?

שביל גינה נועד לתת גישה כאשר יש צמחייה, מים ואולי בריכה בסביבתו על שביל הגישה עוברים ושבים כל הזמן והוא צריך להיות עשוי מחומר חזק, אם זאת בגלל שכולם עוברים דרכו נרצה שיהיה לנו מראה יפה ולכן הבחירה המובילה היא שימוש באבן טבעית מסוג שיש או כיום נפוץ יותר להשתמש בקרמיקה המתאימה לחוץ ובעלת חומר נוסף עלייה אשר נקרא "אנטי סליפ" למניעת החלקה.

ריצוף שביל גינה

חומרים וסגנונות לרצפת הגינה

לאחרונה קרמיקה דמוי דק היא דווקא המובילה והנרכשת ביותר לשימוש חיצוני, יש לה מראה נהדר והיא אינה מחליקה כמו רצפה רגילה בשל החריצים והפיגמנטים שלה ובכל זאת יש לה מראה דקורטיבי מרשים ונהדר אשר מתאים כריצוף חוץ. אם אתם רוצים לרצף את הגינה בזול הרי האופציה הזולה ביותר היא שימוש בבטון אשר עולה הכי זול מבחינת חומר וגם העבוה עליו היא הכי זולה, כפי שראיתם בפסקה הראשונה הוא נראה כ"יקר" ביותר אך מדובר על שימוש עם חומר לעומת הפתרונות האחרים שהם רק עבודה. אפשרות נוספת ובעלת מחיר גבוה יותר היא שימוש באבנים טבעיות לצורך ריצוף, כמו צפחה, שיש ועוד.


ריצוף גינה

איך לרצף את הגינה בזול?

על מנת לרצף את הגינה במחיר הכי זול ראשית צריך לבחור בחומרים בעלי עלות נמוכה יותר, אך זה לא הכל - כי העבודה כאן היא מה שקובעת את המחיר הסופי ועל כך יש להתמקח, בשירותים שמציע לכם פורטל טופ שיפוצים ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר מכמה רצפים זולים ולבצע בינהם השוואת מחירים על מנת להגיע אל המחיר הכי זול שיש ואם זאת לא לוותר על האיכות של העבודה שלכם, עוד טיפ הוא לקנות אריחים המתאימים לגינה מעודפים או כאלו הנמצאים כרגע במבצע, עוד אפשרות היא בעת תהליך של שיפוץ גינה גם לבצע לה ריצוף ולקבל מחיר כולל נמוך יותר.

ריצוף אבנים משתלבות

האם ניתן לעשות ריצוף בגינה ללא בטון?

כן, אפשר לעשות ריצוף גינה ללא בטון ישנם אבנים המתאימות לעבודה ללא בטון, למשל אבנים משתלבות מרוצפות באמצעות לחץ וחול בלבד, כמו כן אפשר לעשות שביל גישה בגינה באמצעות אבנים גדולות מסוגים שונים אשר מדמות שביל, כמו כן תמיד קיימת האפשרות לביצוע יציקה בגינה של בטון כשביל גישה.

פתרונות ריצוף נוספים לגינה

המחירים של ריצוף גינות פרטיות משתנה על פי סוג הפתרון, כולל יציקה, ללא בטון, משתלבות, שיש, אבן או אפילו קרמיקה דמוי פרקט, אם תרצו לקבל מחיר זול למטר עדיף ללכת על הפתרון הפשוט ביותר שהוא בעצם לעשות יציקה של בטון ללא חיפוי של ריצוף על גביו, זה מתאים בעיקר למחסנים ולשטחים שאין להם שימוש יומי (בנוסף, אפשר לבצע הדבקה, ראו כאן מהו מחיר הדבקת ריצוף למטר) . אך במידה ואתם רוצים לשהות על גבי אותה חלקת אדמה בגינתכם, רצוי לעשות משהו יפה ופרקטי יותר, מגוון פתרונות עומדים לפניכם החל מריצוף אבן טבעית, דמוי דק או פרקט (שהוא מומלץ ומאוד נפוץ בשנים האחרונות) ואפילו אבנים משתלבות.