משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

בניית מדרגות בטון

מתעניינים לצקת מדרגות מבטון? דרך הפורטל של "טופ שיפוצים", ניתן לבנות מדרגות בטון חשוף, מוחלק, מרחפות ואפילו מדרגות בטון משוננות. פנו כעת אל נציג אשר ישמח לספק לכם עד שלוש הצעות בעבור השירות ובהתאם למיקום הגיאוגרפי שלכם בארץ.

מהי העלות לבניית מדרגות מבטון?

תמחור יציקת מדרגות בטון מבוצע פר מדרגה, כאשר המחיר ההתחלתי הוא כ-250 שקלים למדרגה ויכול לנוע גם עד 600 שקלים וזאת כאשר מדברים על מרחפות או בעלות חיפוי כלשהו, אנחנו ב"טופ שיפוצים", מאמינים כי ביצוע השוואת מחירים בין נותני השירות השונים המציעים עבודות מסוג זה יכול לחסוך לכם עד כ-30% מהעלות בתחום של יציקות בטון וזה לא משנה אם הם מיועדות לבניית ביתכם, לצורך מדרגות או שביל בגינה.

האפשרויות: מוחלק, חשוף, אדריכלי או עם חיפוי

ישנם כמה עיצובים, סגנונות ושיטות ליצוק מדרגה מבטון כאשר כל אחת נותנת בסופו של התהליך מראה שונה, הראשונה היא בטון מוחלק כאשר הוא נותן למדרגה מראה חלק ומבריק, זהו פתרון המיועד למקומות בעלי מדרגות רבות והוא מוגדר כ"חסכוני" ופתרון נהדר לבניינים גבוהים במיוחד, בבתים פרטיים, במשרדים ובמקומות בהם יש שימוש רב יותר במדרגות ישתמשו בעיצובים אחרים כמו למשל שילוב של חיפוי עץ על גבי המדרגה, שימוש בבטון חשוף כחלק מן העיצוב, בטון אדריכלי ואפשרויות נוספות שלכל אחת מהן יש עלויות שונה ומתאימה באופן אחר לפן העיצובי של ביתכם או המשרד.

מדרגות מבטון

האם מדרגות מבטון מתאימות לפנים ולחוץ?

כמובן, בראש ובראשונה בניית מדרגות מבטון יכולות לשמש כחיצוניות והם עמידות בפני מזג האוויר ולא נהרסות בקלות, הם נכנסו לתוך בתים כאשר עשו שימוש בהם באופן עיצובי בשנים האחרונות, לפני כן היו עושים חיפוי מעץ או אפילו מחפים בחומרים סינטטים על מנת לא לראות את הבטון חשוף, אך כיום כחלק מעיצוב פנים שימוש בבטון חשוף הוא הברקה עיצובית ויכול לשדרג את נראות ביתכם.

ייצור מדרגות מרחפות מבטון

מדרגות מרחפות מחוברות ישירות אל הקיר ואין גישור בין המדרגות עצמן, מעין מדפים התלוים אחר מעל השני ויוצרים מראה של "ריחוף", בשל הקושי בבנייה כזו ובמרבית המקרים ישנו צורך בחיזוק המבנה או הקיר לפחות לצורך בנייה ותמיכה מלאה רק של הקיר בכל מדרגה מבצעים גם חגורת בטון בקיר, כך שהוא יוכל לעמוד בעומד המשקל התלוי עליו. ייצור של מדרגות מבטון מרחפות הוא יקר באופן משמעותי אל מול המדרגות הרגילות, אך אם זאת הוא נותן מראה מיוחד וייחודי.

מדרגות בטון חיצוניות

שירותים נוספים: בנייה, חידוש או הריסה?

בנוסף לבנייה ויציקה של מדרגות מבטון, ב"טופ שיפוצים" ניתן גם להזמין שירותי חידוש לנראות המדרגות בין אם זה באמצעות חיזוק החומר או כאשר מבצעיםצביעת חדר מדרגות ואף את המדרגות עצמן ובשונה מכך יש באפשרותכם להזמין הריסה הכולל פינוי ועבודות סידור וטיוח לאחר הסרתן, אם הנכם מעוניינים באחד מן השירותים המוצעים כאן, פנו עכשיו אל נציג טלפוני או השאירו פרטים בטופס הנמצא באתר.