משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

בומנייט

איך עושים בומנייט? מהו המחיר? ומדוע כדאי לבצע השוואת מחירים? כל המידע על ריצוף בומנייט כאן ב'טופ שיפוצים'.

מהו המחיר לבומנייט?

בומנייט (בטון מוטבע), מתומחר לפי מטר מרובע, המחיר למטר בומנייט נע החל מ-160 ש"ח ויכול להגיע עד ל-350 ש"ח. בתוך המחיר נכלל יישור הקרקע ויישום יציקת הבטון כמובן ואז יצירת הטקסטורה. חשוב לציין כי המחיר עשוי לעלות במידה ויש צורך בעבודה מורכבת של יישור האדמה או המשטח. כמו כן, בעבור עבודות בסדר גודל גדול המחיר פר מ"ר ירד ובעבור עבודות בשטח קטן יותר המחיר עשוי לגדול (למ"ר).

מחיר ממוצע לבטון מוטבע (בומנייט)

מחיר ממוצע לבטון מוטבע (בומנייט): 255 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 160 ₪

תמונות ודוגמאות של בומנייט

מה ניתן לעשות עם יציקת בומנייט?

בומנייט למעשה הוא בטון מוטבע, יוצרים יציקת בטון ועליה "מציירים" ועושים טקסטורות שונות, בצבעים שונים עם חומרים מיוחדים, הנה דוגמאות לכל מה שניתן לעשות עם "במונייט":

ריצוף בומנייט: יציקת בטון שעל גביה ניתן ליצור טקסטורה של מדרכה ממש בדמות אריחים, בדרך כלל יתאים לחוץ ולא לפנים הבית. טקסטורות יהיו בצורת מדרכה ויתנו אפקט רטרו לביתכם, כמובן שניתן לעשות מגוון גדול מאוד של טקסטורות ואפשרויות העיצוב עצומות.

מדרגות עם בטון מוטבע: אז החלטתם לבצע מדרגות מבטון, למה להשתמש בבטון מוחלק ופשוט ולא ליצור טקסטורה? עם עיצוב הבומנייט שהוא למעשה הטבעה על גבי הבטון, תוכלו ליצור כל מדרגה בעיצוב שונה שלא דומה לקודם ולקבל ייחודיות, חשוב לציין שבמונייט הוא למעשה עבודת יד וכאן כל היופי.

חיפוי בטון מוטבע לקירות: אפשר ליצור בריקים, אפשר לעשות סגנון עתיק ורטרו ואף ליצור ציורים שונים באמצעות ציור על גבי הבטון. זוהי אומנות לכל דבר ונפוץ מאוד לבצע חיפוי בומנייט לקירות פנים וגם חוץ.

במונייט לחניה: בגלל שמדובר על בטון, אפשר לא לדאוג שתהרס הרצפה של החניה ועדיין לקבל אותה מעוצבת ובעל טקסטורה ייחודית, אז פתרון עיצובי לרצפת החניה? יציקת בטון מוטבע.

שאלות ותשובות בנושא:

לכל שאלה יש תשובה, רוצים לדעת עוד על בומנייט? שאלנו קבלני בומנייט והנה התשובות לשאלות:

איך עושים בומנייט?

ראשית מיישרים את המשטח, לאחר מכן מבצעים יציקת בטון ואז מטביעים את הטקסטורה הרצויה או העיצוב, ניתן גם לשלב צבעים באמצעות אבקה מיוחדת.


כיצד מבצעים ניקוי לבומנייט?

ניקוי בומנייט יכול להתבצע עם מטאטא וסבון וצינור גינה. במידה והמצב קשה, ניתן להשתמש בלחץ מים חזק להסרת הלכלוך.


האם ניתן לחדש בומנייט?

כמובן, חידוש בומנייט יכול להיות צביעה מחדש, תיקון נקודתי וניקיון.


האם ניתן לצבוע בומנייט?

כן, אבל באמצעות אבקה המתאימה לכך או צבעים מיוחדים ועמידים במיוחד.
בטון מוטבע - בומנייט

השוואת מחירים לבומנייט עושים בטופ שיפוצים

מתכננים לעשות יציקת בטון מוטבע (בומנייט)? באמצעות טופ שיפוצים תוכלו לבצע השוואת מחירים לבומנייט בין כמה קבלני שיפוצים וחברות שונות, למעשה תקבלו אצלנו בחזרה 3 פניות של אנשי מקצוע מאזורכם. תוכלו לבצע בינהם השוואת מחירים ולקבל את המחיר הטוב ביותר. כמו כן, שיחה עם אנשי מקצוע תסייע לכם לקבל ייעוץ מקצועי ושאיבת מידע הנחוץ לכם טרם תתחילו לבצע את העבודה בביתכם. אז טופ שיפוצים כאן בדיוק בשביל זה - אצלנו תקבלו מידע, מחירים והצעות מחיר.