משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

חצר אנגלית

מעוניין לבנות חצר אנגלית במרתף? באמצעות פורטל השיפוצים - טופ שיפוצים, זה בהחלט אפשרי! אנו נדאג לכלל האפשרויות בעבורך ונספק לך מספר הצעות של קבלנים איכותיים בעבור קירוי, ריצוף, בנייה, הרחבה ואפילו עיצוב לחצרות אנגליות והכל במחירים נמוכים ושווים!

חצר אנגלית, הפתרון האידאלי למרתפים

יש הרבה מאד סוגים של חצרות, גינות ופינות נוי לבית - מהן פונקציונליות או לחלופין דקורטיביות בלבד ובשלל סגנונות ומקורות השראה. סוג אחד בולט ומיוחד של אותם עיצובים הוא החצר האנגלית, המהווה למעשה חצר (או גינה) לכל דבר, אלא שהייחוד שלה טמון בעובדה שהיא נמצאת במפלס נמוך מהרחוב - למעשה בגובה קומת המרתף, ועל פי רוב בנייתה תיעשה לאחר בניית הבית - לעתים נדירות מיד עם תום הבנייה, ובדרך כלל לאחר שנים רבות, כאשר מתעורר רצון לשפץ ולחדש את הבית ואת כל סביבתו.

חצר אנגלית

מהן התקנות של חצר אנגלית?

בשונה מתוספות והרחבות שיפוץ אחרות בבית, לחצר אנגלית חייבות להיות תקנות מחמירות במיוחד, מאחר והיא משמשת ברובם ככולם של המקרים כמקור האוויר המרכזי ואף היחיד לקומת הקרקע. בשל כך, התקנות האמורות בחוק בנוגע אליה אוסרות על בניית חצר אנגלית בקרבת אתרי בניה או מקורות זיהום אויר חמורים אחרים ובנוסף חלה תקנה ברורה בנוגע למידותיה המקסימליות שלה - על פי רוב בשל נושאי בטיחות הנוגעים בבנייה שמתחת לקרקע, ללא ספק הוספה שלה נובעת כאשר מנסים להשמיש ולשפץ מרתף ליחידת דיור, כאשר רוצים שהחלל יהיה מאורר ובעל יכולת לאכלוס דיירים.

רעיונות לעיצוב חצר בסגנון אנגלי

חצר אנגלית יכולה לשמש כמעין מרפסת לכל דבר, אך בהרבה מקרים ניתן לנצל את היופי והייחוד שבה לעיצוב חלל מחודש ומפתיע - בראש ובראשונה תוך ניצול האור הרב החודר דרכה לבית, וזאת כמובן באמצעות חלונות גדולים ורחבים, או אפילו טוב מכך, בעזרת דלתות זכוכית מהרצפה לתקרה. בדרך זו ניתן להתגבר למעשה על המכשול הגדול ביותר הקיים בקומות המרתף, והוא העדר האור. כמובן שמלבד האור ניתן לעצב חצר אנגלית בכל דרך אחרת שתרצו: על ידי הוספת גן נוי ואלמנטים דקורטיביים נוספים כמו בריכה או מפל, אגרטלים מעוצבים, מרצפות ועוד ועוד. 

מהם המידות הסטנדרטיות של חצר אנגלית במרתף?

מידותיה יכולות להשתנות מאד ממקרה למקרה, וראשית חשוב להבין האם מדובר בתוספת מהותית של שטח לבית, או כמו במקרי הקיצון ההפוך – אתם מעוניינים בפיר אוורור עליון בלבד. בכל אחד משני הסוגים ישנם סטנדרטים מקובלים לגודל החצר, אך על פי רוב מידותיה ייקבעו בהתאמה לחלל שאליו הן מוצמדות. כך למשל, בניית חצר אנגלית הצמודה לחלל אירוח תהיה ברוחב זהה לזה של אותו חלל פנימי בבית, ואילו הרחבת חצר אנגלית לצרכי אוורור בלבד תהיה בדרך כלל קטנה ככל האפשר, בכדי לחסוך בעלויות החפירה ועלויות השמירה על התקנים השונים.

חצר אנגלית קטנה לפני שיפוץ

שיפוץ חצר אנגלית הכולל צביעה וחידוש מלא

על פי נסיוננו רב השנים ב"טופ שיפוצים", במקרים רבים מספור של הקמת חצר אנגלית למרתף, ישנה התעניינות גם בעבודות נלוות אחרות לשיפוץ, כדוגמת חידוש, צביעה, ריצוף, קירוי ואפילו גינון והוספת אלמנטים דקורטיביים נוספים, מכל המבחר הזה ואף הרבה יותר מכך, תוכלו ליהנות באתר "טופ שיפוצים", עם הבטחה לנותני שירות וכמובן שיפוצניקים מומחים העוסקים בנושא.

בניית חצרות אנגליות כולל איטום וכיסוי

מעוניינים בביצוע עבודות "רציניות" יותר? מלבד שיפוץ אסתטי , תוכלו למצוא באתר עוד שלל עבודות נוספות כמו אטימת חצר אנגלית, שבירת קירות, התקנת גופים קונסטרוקטיביים, בנייה וחיפוי  - והכל תוך אחריות למחירים מעולים, תחרות אמיתית וזמינות מיידית, רבים מבקשים לבצע קירוי לשטח על מנת שלא יחדרו אליו נוזלים אך אם זאת כן להשאיר פתח לאוויר ואור וכאן נכנסים המקצעונים האמיתיים לתמונה.