משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

הגבהת גדר

מה אומר החוק על הגבהת חומה בין השכנים? האם ניתן להגביה כל חומה או גדר? כמה עולה בכלל השירות ומי מספק אותו? בהמשך תקבלו תשובות לכל השאלות, כמובן שדרך 'טופ שיפוצים' תוכלו לקבל גם נותני שירות המבצעים הגבהת חומה או גדר ולבצע בינהם השוואת מחירים.

הגבהת חומה או גדר בבית פרטי - השוואת מחירים

עבודות בטון או בלוקים לא כלכך זולות, חומרי הגלם יחסית יקרים והעבודה לא כזו קלה כפי שנשמעת, כאשר מדובר על עשרות מטרים המחיר עשוי להגיע גם לאלפי שקלים. כאשר מגיעים לסכומים שכאלו - רצוי ואף מומלץ לבצע השוואת מחירים בין כמה אנשי מקצוע, כך שתדעו שקיבלתם את המחיר הנכון והטוב ובאמת "לשקט הנפשי" שלכם. אנחנו בפורטל השיפוצים - טופ שיפוצים, נשמח לספק לכם עד שלוש פניות חוזרות מאנשי מקצוע אשר מבצעים הגבהת חומה הן מבטון והן מבלוקים וחומרי בנייה נוספים. השאירו אצלנו פרטים ונדאג לעשות זאת, כך שאתם תוכלו להתחיל ולבצע השוואת מחירים בינהם כבר עכשיו ולהגיע למחיר המשתלם ביותר בעבורכם.
הגבהת חומה

הגבהת גדר בין שכנים, מה אומר החוק?

הסכמת שני הצדדים חייבת להיות בכל החלטה. ז"א אם החלטת להגביה אצלך את הגדר וזה מפריע לשכנך, אתה חייב את אישורו על מנת לעשות זאת. בנוגע למי צריך לשלם על כך? במידה ויש הסכמה בין שני הצדדים - שניהם צריכים לשלם בעבור הגבהת החומה. במידה ורק אחד מהצדדים מעוניין להגביה את החומה ולאחר פנייה אל השכן קיבל סירוב להשתתפות כספית. השכן יכול לפנות אל בית המשפט עם הוכחות המצדיקות הגבהת גדר או חומה ולדרוש מהשכן כסף דרך בתי המשפט. הנושא מאוד דינאמי וכפי שאומרים "כל מקרה לגופו", כך שאין החלטה מוצקת בנושא.

מהו המחיר לביצוע הגבהה לחומה?

אם אתם מתכננים בניית חומת בטון  או שמא יש לכם כבר וצריכים תוספת של גדר מעץ מעלייה, המחיר ינוע בין 120 -180 ש"ח למטר. אם רוצים לבצע הגבהת חומת בטון עם בטון נוסף המחיר ינוע בין 300 - 350 ש"ח. השלמת בלוקים על גבי חומת בטון ינוע בין 250 - 300 ש"ח גם כן למטר. כל המחירים לעיל מתייחסית במידה וגדר או החומה אכן קיימת ויש צורך לבצע הגבהה נוספת. 

הגבהת חומה מבלוקים או מבטון - מה עדיף?

הגבהת חומת בלוקים בבית פרטי תיהיה זולה יותר ומעט פחות עמידה, פערי המחירים הם לא גדולים כלכך וכנראה גם לא מצדיקים עבודה עם בלוקים. לכן יציקת בטון במקרה הזאת של בטון נוסף על גבי הבטון הקיים הוא פתרון אידאלי להשלמת גובה חומת הבטון הקיימת. כמובן שאם קיימת חומה שאינה מבטון - עדיף להשלים עם בלוקים ולא להוסיף משקל כבד עליה. הגבהת חומה עם בטון הוא פתרון אידאלי בעבור חומות בטון קיימות. קיימת אפשרות נוספת כמובן של הוספת גדר מעץ מעל לחומה קיימת ובכך לקבל גם אפקט עיצובי.