משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

בניית חומה

בניית חומה נעשת בדרך כלל מבלוקים או מבטון ומתאפיינת חציצה בין שכנים, מסביב לבית או פשוט כחציצה בגינה, רוצים לבנות חומה ולקבל מחירים טובים וזולים באמת? נסו את שירות השוואת המחירים של טופ שיפוצים והתחילו לחסוך!

משווים מחירים ובונים חומה ב'טופ שיפוצים'

היתרון המרכזי של פורטל טופ שיפוצים הוא מתן מספר הצעות מחיר למטרת ביצוע השוואה מהירה וחסכון מקסימלי בעבורך הגולש, בין אם זאת עבודה קטנה של כמה מאות שקלים ועד לפרויקטים המסתכמים בעשרות ומאות אלפי שקלים כמו שיפוצים גדולים ובניית בתים, כאן מדבור על בניית חומה ואנו בטוחים שנוכל לעזור לכם לחסוך גם במקרה הנוכחי, על מנת לקבל במהירות מספר הצעות מחיר של שיפוצניקים ואנשי מקצוע אשר בונים חומות ועוסקים בעבודה זו באזורכם, אתם  מוזמנים לחייג אל המוקד הטלפוני שלנו או לחלופין להשאיר פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בניית חומה בגינה

כמה עולה לבנות חומה לפי מטר?

תמחור חומה משתנה על פי מספר פרמטרים, הראשון הוא החומר: מדובר על בניית חומה מבטון? או שמא באמצעות בלוקים? ישנם אפשרות כמובן גם לשלב בין השניים או לבנות חצי חומה מבטון והשאר מעץ, קיימות מגוון אפשרויות ולצורך כך ערכנו בעבור מחירון לבניית גדרות וחומות עשויות בטון ובלוקים.

מחירון בניית חומות וגדרות

עלות בניית חומה מסביב לבית כולל צביעה

חומה בהיקף בין 65 - 80 מטר עוקב מסביב לבית בגובה של מטר ועשרים.


25,000 - 30,000 ש"ח
מחיר בניית חומת בלוקים

המחיר לחומה בגובה מטר וחצי לפי מטר מרובע.


250 - 370 ש"ח
כמה עולה חומת בטון למטר?

מחיר למטר עוקב של יציקת בטון למטרת הקמת חומה בגובה מטר ועשרים.


600 - 700 ש"ח
כמה עולה לבנות גדר על חומה?

תוספת גדר נמוכה מעץ מעל לחומת בטון קיימת.


120 - 180 ש"ח
כמה יעלה לצבוע ולחדש חומה?

מחיר למטר רץ בעבור צביעה ותיקונים בחומה קיימת.


50 - 90 ש"ח
מחיר בניית חומת בטון עם רגל

המחיר למטר רץ וכולל תוספת רגל לחומה.


החל מ-850 שקלים
עלות חיתוך חומה מבטון

מחיר קומפלט לפתיחת פתח בחומה למטרת הצבת שער כניסה.


1,500 ש"ח

הדפס מחירון

מה עדיף בניית חומה מבלוקים או מבטון?

חומות בטון יציבות יותר, מאסיביות וניתן לומר שהן סוג של קיבוע, משהו שבעתיד יהיה קשה להסיר ולהיפטר ממנו, מבחינת עמידות הן הדבר המומלץ ביותר, אם זאת מחיר יציקת בטון יקר יותר מאשר בנייה באמצעות בלוקים. היתרון של חומת בלוקים בראש ובראשונה זה בנראות, חומת בלוקים חלקה יותר וקלה לצביעה וכמו כן גם זולה יותר ובעצם מתפקדת כמו קיר בלוקים חיצוני רק בחצר ולא בתוך הבית. אז מה עדיף? לדעתנו השיקול הכלכלי כאן קובע ובשיקלול עם נראות החומה בגינה ניתן לומר שהבחירה קשה מאוד. זה לא שחומת בלוקים תהירס בקלות, אך עמידות הבטון חזקה בהרבה יותר. נשאיר לכם את הבחירה הסופית.

מהו החוק לבניית חומה משותפת בין שכנים?

על שני הצדדים להשתתף בעלות בניית החומה, כאשר בחירת סוג החומה בין אם זה גדר עץ, חומת בלוקים או בטון ומי הוא בעל המקצוע אשר יבצע את העבודה צריך להיות בהסכמה מלאה בין השכנים, ניתן לקבל מידע נוסף על כך בעמוד הבא, מטעם המרכז למיפוי ישראל.

שאלות ותשובות בנושא

אספנו בעבורכם את מיטב השאלות והצמדנו להם תשובות מטעם המומחים של 'טופ שיפוצים' בנושא בניית חומות וגדרות בטון ובלוקים, לכל שאלה נוספת אנחנו זמינים בפורומים.

האם צריך היתר לבניית חומה?

כמובן, בניית חומה מצריכה היתר, כמו כל שינוי בנוף העירוני.


מהי חומה אקוסטית?

חומה אקוסטית נועדה על מנת לבודד רעשי כביש, שכנים ועוד.


האם יש תקנות לבניית חומה?

במידה ואינה פונה כלפי חוץ אין שום צורך בעמידה בתקנות כלשהן.


איך בונים חומת בטון?

מתחילים מחפירה והצבת יסודות ולאחר מכן בונים מסגרת מעץ ורק אז יוצקים את הבטון, לאחר ייבוש של כמה ימים מסירים את לוחות העץ.


מה גובה גדר בין שכנים המותר?

על פי התקנות גובה חומה מותר בין שכנים הנו עד גובה 1.50 מטר על פי החצר בעלת הקרקע הנמוכה יותר.


החל מבנייה ועד לחיפוי וצביעה ואפילו חיתוך

לא רק עבודות בנייה וקמת גדרות וחומות ניתן להזמין דרך 'טופ שיפוצים', ניתן להזמין בנייה קומפלט של חומה הכוללת חיפוי, שליכט צבעוני או צביעת החומה בצבעים מיוחדים העמידים בפני מזג האוויר, כמו כן ניתן להזמין עבודות שונות הקשורות בנושא החל מביצוע שיפוץ חיצוני לבית ועד לחיתוך של חומת בטון קיימת, תוספת גדר עץ מעל החומה וחציבה למטרת הוספת שער כניסה.

כיצד ניתן לבנות גדר עץ מעל חומה קיימת?

לאחר יציקת הבטון, ניתן להוסיף ידתים מברזל שתפקידם יהיה להחזיק את בסיס הברזל של גדר העץ, בדרך כלל בונים חומה מבלוקים בחצי הגובה או מבטון הכל תלוי בכם. מעליה מוסיפים חלק בחצי הגובה הנוסף של גדר מעץ להשלמת נראות דקורטיבית ויפה. כמו כן, פרויקטים גדולים יכולים להתנהל על ידי קבלן אשר ניתן להזמין גם דרך טופ שיפוצים.