לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

שיפוץ בית ישן לחדש במחיר זול

שיפוץ של בית מיושן הוא עבודה רצינית וגדולה שלא כל אחד יכול לקחת על עצמו, לנו בפורטל של "טופ שיפוצים", יש את בעלי המקצוע והקבלנים המתאימים לביצוע עבודה זו, פנו אלינו ונשמח לסייע.

מהי עלות של שיפוץ בית ישן?

הכל מתחיל ותלוי בגודל הבית, כמה שנים הוא קיים ומה מצב הצנרת, היסודות והמבנה עצמו. כאשר מחיר שיפוץ בית כללי  יכול לנוע בין 50 - 200 אלף שקלים בקלות ולא ניתן לומר באופן חד וברור מהם העלויות והמחירים, אפשר לקחת בערבון מוגבל כי המחיר הנמוך ביותר כיום לחידוש של בית (כולל צנרת, ריצוף, חשמל וצבע) מתחיל מ-5,000 ש"ח למטר, אם מדובר על שיפוץ בית קטן המחיר יהיה גדול יותר (על פי מטר) אך בשכלול מלא זול יותר מעבודה גדולה.

תמונה של לפני ואחרי

בית ישן תמונה לפני ואחרי

האם ניתן לשפץ בית קרקע ללא אדריכל?

שיפוץ בית פרטי (קרקע) יכול להתבצע ללא אדריכל, כאשר מדובר על שיפוץ יסוד שאינו כולל חיזוק של עמודים או הרחבה הוספת קומה חדשה, במידה ונרצה להוסיף קומה או להרחיב את הבית יש צורך בחתימה של מהנדס או אדריכל לצורך ביצוע העבודה, זאת כמובן לא רק בשביל בטיחותכם אלא מחויב כחוק. דרך "טופ שיפוצים" ניתן להזמין קבלן שיפוצים העובד עם אדריכל לשיפוץ של בתים ישנים העוברים הרחבה או שינוי מבנה (שבירת קירות בטון או עמודים).

במהלך השיפוץ, האם כדאי לבצע הרחבה?

במרבית המקרים בהם משפצים בתים פרטיים ישנים רוצים גם לבצע הרחבה כלשהי בין אם היא לגובה או לרוחב המבנה (תלוי בשטח שלכם), כמובן שזאת הזדמנות נהדרת לבצע את העבודה, במיוחד כאשר יש לכם בית קטן ואתם רוצים לעלות את הערך שלו באופן משמעותי אז זאת הדרך.

האם ניתן לשפץ בית פרטי במחיר זול?

כמובן, הדרך לבצע זאת היא באמצעות השוואת מחירים, קריאה של מחירונים ובקיאות מינימלית במקצוע - אתם לא חייבים להיות בקיאים בתחום אך בהחלט להבין עניין ועל כל דבר שאומרים לכם לעשות מחקר מינימלי, לבקש הנחות והכי חשוב לא לשכוח להתמקח על מחירים, על מנת להוציא את המחיר הכי זול לשיפוץ בתי קרקע אתם מוזמנים כעת ליצור קשר עם הפורטל של "טופ שיפוצים" ולהתחיל עוד היום לקבל הצעות מחיר של חברות וקבלנים רשומים אשר מבצעים עבודות מהסוג הזה, ניתן לציין מראש מול נותני השירות כי תקציבכם נמוך ומוגבל.

שלבים ומפרט בעת חידוש בתים ישנים

עבודות צבע ברחבי הבית - צבע מלוכלך או מתקלף אפשר לחדש באמצעות צביעה יסודית של כלל קירות הדירה. אפשר לנצל את ההזדמנות ולצבוע בחלק מהחדרים בצבע חדש או אפילו לשלב צביעה אומנותית.
 
שיפוץ המטבח - החלפת השיש, בניית אי במטבח, שבירת קיר הגבס שמפריד בין המטבח לסלון, בניית ארונות חדשים ועוד.
 
עבודות גבס ברחבי הבית - יתרונות של עבודות גבס באמצעות קבלן הן עלויות נמוכות והשלמת העבודה במהירות וברמת גימור גבוהה. ניתן לבצע הנמכת תקרות, יצירת מחיצות או שיפוץ קירות גבס, בניית מדפים פונקציונאליים, בניית נישות (לטלוויזיה למשל) ועוד.

שיפוץ הסלון - חלל הסלון הוא אחד מהמקומות המרכזיים ביותר בבית. הסלון הוא בדרך כלל המקום שרואים ברגע שנכנסים בפתח הדלת, האזור שבו אנו מבלים עם המשפחה בשעות הערב ובסופי שבוע וגם המקום בו אנו מארחים. מה אפשר  לעשות? לצבוע את הקירות בצבע מודרני, ליצור הפרדה כלשהי על ידי קיר גבס ואפילו להחליף את הריצוף.
שיפוץ כללי לבית

אודות פורטל "טופ שיפוצים" וכיצד הוא יכול לעזור לכם

פורטל "טופ שיפוצים" הוקם במטרה לחסוך בעלויות השיפוץ השונות בין אם זה לבתים, דירות, חנויות, עסקים וכדומה. תחת קורת הגג שלנו תוכלו למצווא מגוון רחב של עבודות שיפוצים ושירותים נלווים שונים, אנו מאגדים כמות נכבדת של קבלנים אשר פועלים באזורי פעילות שונים ומעניקים סוגי עבודות שונות, כך שכאשר אתם צריכים פתרון היקפי אנחנו בהחלט יכולים לתת לכם את המענה המלא לכך. תוכלו להמשיך ולקרוא עוד אודות הפורטל בעמוד הבא.