לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

שיפוץ בית ישן לחדש בזול

שיפוץ בית פרטי בזול, זה לא משנה אם אתה מחפש שיפוץ כללי לבית או שיפוץ חיצוני לבית פרטי, אנחנו בטופ שיפוצים מספקים שיפוץ בית ישן והופכים אותו לחדש והכל במחיר זול, אז שיפוץ בית פרטי בזול, עושים אצלנו.
 
חולמים על מטבח חדש? על חדרי ילדים מעוצבים ומודרניים? אולי על הפיכת חדר ישן לחדר עבודה?
בואו לשמוע את כל האפשרויות שיהפכו את הבית שלכם לחדש ומלהיב.
 
חייג לקבלת הצעת מחיר לשיפוץ כללי לבית:
 
 
לפני שמתחילים לבצע שיפוץ ישנם כמה פרמטרים שצריך לשקול. הראשון, בחירת סדר העדיפויות לשיפוץ (מה דחוף יותר לחדש ומה אפשר לחכות לשנה הבאה) והשני, בחירת קבלן שיפוצים אמין ומקצועי שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

שיפוץ בית ישן במחיר זול ומשתלם.

כדי לעשות את הבחירה לקלה ונוחה, מלאו פרטים באתר, ללא כל התחייבות, ואנו נביא אליכם את כל המידע על קבלני השיפוצים המקצועיים והצעות המחיר המשתלמות ביותר.
 
שיפוץ כללי לבית
 
 
 

שיפוץ בית פרטי בזול!

 
אז לפני שמתחילים שיפוצים כלליים, בואו נסקור כמה מאפשרויות השיפוץ:
 
שיפוץ הסלון - חלל הסלון הוא אחד מהמקומות המרכזיים ביותר בבית. הסלון הוא בדרך כלל המקום שרואים ברגע שנכנסים בפתח הדלת, האזור שבו אנו מבלים עם המשפחה בשעות הערב ובסופי שבוע וגם המקום בו אנו מארחים. מה אפשר לעשות? לצבוע את הקירות בצבע מודרני, ליצור הפרדה כלשהי על ידי קיר גבס ואפילו להחליף את הריצוף.
 

הגיע הזמן לעשות שיפוץ כללי לבית כולל צדו החיצוני

 
עבודות צבע ברחבי הבית - צבע מלוכלך או מתקלף אפשר לחדש באמצעות צביעה יסודית של כלל קירות הדירה. אפשר לנצל את ההזדמנות ולצבוע בחלק מהחדרים בצבע חדש או אפילו לשלב צביעה אומנותית.
 
שיפוץ המטבח - החלפת השיש, בניית אי במטבח, שבירת קיר הגבס שמפריד בין המטבח לסלון, בניית ארונות חדשים ועוד.
 
עבודות גבס ברחבי הבית - יתרונות של עבודות גבס באמצעות קבלן הן עלויות נמוכות והשלמת העבודה במהירות וברמת גימור גבוהה. ניתן לבצע הנמכת תקרות, יצירת מחיצות או שיפוץ קירות גבס, בניית מדפים פונקציונאליים, בניית נישות (לטלביזיה למשל) ועוד.
 

שיפוצים לבית מחיר הכי זול שיש

 
מגוון השיפוצים שניתן לבצע ברחבי הבית הוא עצום ומגוון. שיפוץ כללי לבית באופן מקצועי יעלו את ערך הדירה ויעניקו תחושת ביתיות והתחדשות לדיירי הבית, שירות דומה שיכול להתאים לך גם הוא שיפוץ דירה קומפלט.