שיפוץ בית

שיפוץ כללי לבית פרטי - חיצוני ופנימי, עושים דרך טופ שיפוצים! דרכנו ניתן לבצע השוואת מחירים ולבצע שיפוץ בתים כללי, הרחבות וחידוש בתים ישנים במיוחד.

ישר ולעניין, מהו המחיר לשיפוץ הבית?

קבלת אומדן מחירים ריאלי קשה כאשר לא יודעים בדיוק איזה רמת שיפוץ וגימור דורש הלקוח. כמה חדרים, מהו גודל הבית ופרמטרים נוספים. ובכל זאת, לא נרצה להשאיר אתכם ללא שום מידע. לכן ראשית תוכלו לגשת אל מחירון השיפוצים או לחלופין אל המחשבון, שם תוכלו להזין את פרטי השיפוץ ולקבל מידע מדויק ככל הניתן. באשר למחיר שיפוץ הבית - הממוצע לשיפוץ סטנדרטי נע בין 5,000 - 6,000 ש"ח בעבור מ"ר.
מחיר ממוצע למטר מרובע

מחיר ממוצע למטר מרובע: 5500 ₪

טווח מחיר גבוה 6000 ₪

טווח מחיר נמוך 5000 ₪

תכנון ראשוני לקראת שיפוץ הבית:

אם אתם מתכננים לשפץ בית ישן מהיסוד, חשוב שתקחו בחשבון כמה טיפים לשיפוץ הבית העשויים להיות קריטיים עוד יותר במקרה שלכם:

 • קחו בחשבון את התמונה הכוללת: אל תזכרו בסוף העבודה בעבודה חיונית שהיתה צריכה להיעשות קודם וכעת לא ניתן לעשותה, חשבו על כל הפרטים, הפונקציונליים והעיצוביים, וסדרו אותם בסדר הנכון.

 • בחרו בקבלן שיפוצים רשום: ברוב המקרים אינכם יכולים לקחת החלטות שכאלה לבד. גם אם אתם בעלי ניסיון ובעבר כבר עשיתם שיפוץ בעבר. עדיין כל בית והייחודיות שלו ולכל שיפוץ מאפיינים משלו.

 • תכנון קפדני מא' ועד ת': טרם תתחילו את כל התהליך, חשוב לדעת מהם הדברים הקריטים והחושבים ביותר. איזה תקציב עומד לרשותכם ואת לוח הזמנים.
שיפוץ בית פרטי

שיפוץ כללי לבית ישן, מה זה כולל?

אלו אשר מתעניינים בשיפוץ "קומפלט", מלא ומקיף של ביתם הפרטי, הפסקה הזו בדיוק בשבילכם. היא תאיר לכם נקודות שטרם חשבתם עליהן במסגרת השיפוץ:

 • החלפת ריצוף: או הדבקה של ריצוף על גבי ריצוף, או פירוק הישן והתקנת חדש במקומו. כמובן שקיים פער מהותי במחירים בין שני התהליכים והכל עניין תקציבי.

 • צביעת קירות: החל מתיקוני השפכטל ועד ליישום צבע חדש על גבי הקירות. כמובן שניתן לשלב גם שליכט צבעוני וחיפויים שונים לקירות הבית.

 • שיפוץ חדרי הרחצה: כחלק בלתי נפרד משיפוץ בית - החדרים הבולטים יהיו חדרי הרחצה. למידע נוסף על שיפוץ חדר אמבטיה.

 • שיפוץ חדרי השינה: חדרי השינה ללא ספק בעלי חשיבות גדולה, יישום פרקטים, צבע, עבודות חשמל ואלמנטים נוספים יהיו כלולים.

 • שיפוץ חיצוני לבית: לא רק בפנים חשוב - מתכננים לשדרג את נראות החיצונית? בין אם זה תיקון בעיות איטום, צביעה חיצונית או שליכט לקירות.

 • שיפוץ הגינה: כחלק בלתי נפרד מבית פרטי - שיפוץ גינה יכלול ריצוף, יציקות בטון, שבילי גישה, דקים, מחסן, תאורה חיצונית ועוד.

 • הרחבת הבית: כאשר רוצים להרחיב בית פרטי, צריך ראשית להוסיף ממ"ד על פי החוק החדש ורק לאחר מכן ניתן להוסיף קומה או חדרים נוספים.

 • החלפת צנרות: זמן מעולה לחדש את צנרת המים במיוחד כאשר עורכים שיפוץ לבית ישן. אגב הדבר מחייב שבירת ריצוף והדבקה כאן כבר לא אפשרית.

 • כמובן שקיימים פרמטרים נוספים וסוגי עבודות שיפוץ רבות, אלו הם הדברים המרכזיים בתהליך.

עורכים שיפוץ לבית? ראו נושאים קשורים:

שיפוץ בית ישן - לפני ואחרי

בית ישן תמונה לפני ואחרי

סוגי בתים ומאפייני השיפוץ שלהם:

בישראל נפוצים כ-2 סוגי בתי צמודי קרקע אשר הכלאתם הכללית תיהיה "בית פרטי", מה ההבדל בינהם ואם יש שוני בין שיפוץ של זה לאחר? הנה התשובות:

שיפוץ וילה - וילה למעשה הנה בית צמוד קרקע בעלת מפלס או שני מפלסים וישנם כאלו שגם יותר. השוני בינה ובין הקוטג' הוא שהיא מוקפת בשטח מכל צדידה ונחשבת ליחידה עצמאית לחלוטין. דבר אשר מקל את מלאכת השיפוץ מבחינת התאמה לנראות השכנים וכמו כן קירות הבית חשופים מכל הצדדים, דבר אשר מאפשר לבצע שיפוץ חיצוני מלא ומקיף.

שיפוץ קוטג' - סוג צמוד קרקע השני הוא הקוטג', אשר נבנה כחלק מסדרת בתים ולרוב יהיה כ"דו משפחתי", הכוונה שאחד הקירות תומך ביחידה נוספת ובכך שהמבנה צמוד לשכן. קוטג'ים ידועים כסדרת בנייה ובדרך כלל הנראות של כל הרחוב יהיה זהה אחד לשני. מכאן שקיימים מעט חסרונות בעת שיפוץ הקוטג' כמו למשל הצורך בנראות זהה של כלל הבתים ברחוב ובמיוחד לדו משפחתי הצמוד אליכם.

תקציב מוגבל? שיפוץ בית בזול זה הפתרון!

נתחיל במקרה הקלאסי, בו אתם חוששים משיפוץ בשל המחיר הגבוה, או שאתם דוקא מתוכננים ויש לכם תכנון מסודר, אך אינכם מאמינים כי זה אכן יהיה המחיר הסופי ואתם מתקשים לאמוד את העלויות הריאליות. בין כך ובין כך, יש פתרון: שיפוץ בית בזול ניתן לבצע בכמה צורות, ולהלן כמה אפשרויות:
האפשרות הראשונה - לשפץ רק חלל אחד או שניים מרכזיים, או לחלופין כמה אלמנטים בולטים ממספר חללים בולטים בבית, כך שתיווצר אווירה יוקרתית בצורה מאוזנת בין החללים השונים בבית.
האפשרות השניה היא לבקש מאנשי הצוות של "טופ שיפוצים" כמה שיותר פניות ולבצע השוואת מחירים מעמיקה ורחבה ככל שניתן. פעולה זו תחסוך לכם כמה עשרות אחוזים! והאפשרות השלישית היא לבנות את התהליך כולו באופן אישי כך שיהיה "תפור" אליכם, תוך סקירה מדוקדקת של כלל הסעיפים עם קבלן השיפוצים והחלטה אישית שלכם על כל פרט ופרט היכן לחסוך כדי לקבל שיפוץ בית בזול באמת.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה