רוצים לשפץ את חדר האמבטיה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

תיקון חלודה באמבטיה

אם אתם לא בטוחים מדוע נוצרת חלודה באמבטיה או איך לתקן אותה, תוכלו להמשיך לקרוא ולקבל את כל התשובות בנוגע לתיקון חלודה באמבטיה. בנוסף, ניתן להזמין בעל מקצוע שיסייע בתיקון החור או החלפת האמבטיה החלודה.

כיצד נוצרת חלודה באמבטיה?

חלודה באמבטיה נוצרת כתוצאה מקורוזיה אשר שוחקת את שכבת האמייל באמבטיה. תופעה זו מתרחשת בעיקר כאשר קיימת רטיבות בחדר האמבטיה ואין מספיק אוורור בחדר. כמו כן, חלודה באמבטיה עשויה להיווצר כאשר משתמשים בחומרי ניקוי מסוימים אשר פוגעים בציפוי האמייל של האמבטיה וגורמים לקילופו.

 

חלודה באמבטיה

מחיר לתיקון חלודה באמבטיה

העלות לתיקון חלודה באמבטיה נע בדרך כלל בין 400 ל-600 ש"ח. מחיר זה מתייחס לתיקון נקודתי באמצעות חומר אקרילי (בעל המקצוע מביא את החומר) המתאים לסוג האמבטיה שלכם.

 

מחיר ממוצע לתיקון חלודה באמבטיה

מחיר ממוצע לתיקון חלודה באמבטיה: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

תיקון חלודה באמבטיה - למה לטפל בזה בהקדם?

חשוב לזכור, כאשר מגלים חלודה באמבטיה, בדרך כלל יהיה מדובר בכתם חלודה קטן ונקודתי אך הוא עשוי להתרחב מהר מאוד לחור גדול ולאזורים נוספים במקלחת כמו הדפנות. פרט לעניין האסתטי, מדובר בתופעה אשר עשויה לגרום לנזילות של מים כתוצאה משברים או סדקים באמבטיה ועל כן כדאי להזמין שיפוצניק שיטפל בבעיה כמה שיותר מהר. במידה וגיליתם סדקים באמבטיה - קראו כיצד לתקן אותם.

איך לתקן חלודה באמבטיה?

השלב הראשון בתיקון חלודה באמבטיה הוא הסרת החלודה באמצעות חומרים מיוחדים. נדרש לעשות זאת בצורה מקצועית ומקיפה וזאת על מנת להסיר את כל החלודה באופן מקיף. בשלב הבא, נאטום את החור שנוצר ונדביק מתכת שאינה מחלידה בנקודה שבה הסרנו את החלודה. חתיכת המתכת שהודבקה, תחליף למעשה את השכבה שהתקלפה. בשלב האחרון נתקן את שכבת האמייל וניצור ציפוי חדש.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

החלפת אמבטיה חלודה - מתי זה נדרש?

ישנם מקרים אשר בהם יהיה קשה מאוד לתקן אמבטיה עם חלודה ולכן נרצה לבצע במצב זה החלפה של האמבטיה או לחילופין הלבשת אמבטיה, תהליך אשר במהלכו נשאיר את האמבטיה הנוכחית אך "נלביש" עליה אמבטיה נוספת וחדשה וכך נסתיר את החלודה שנוצרה.

כמה זמן לוקח לבצע תיקון חור חלודה באמבטיה?

תיקון של חור נקודתי לוקח בין 20 דקות ל-40 דקות בממוצע. משך הזמן נקבע על סמך גודלו של החור והמיקום המדויק שלו, בעוד כאשר מדובר על חלודה במעטפת של האמבטיה, העבודה עשויה להיות ארוכה יותר.
 

זמן ממוצע לתיקון חור חלודה באמבטיה:
 30 דקות
40 דקות משך זמן 20 דקות

כיצד נקבע המחיר לתיקון אמבטיה חלודה?

ישנם מספר פרמטרים אשר משפיעים על המחיר של תיקון אמבטיה חלודה, אלה הפרמטרים המרכזיים:

  • גודל האמבטיה: האם מדובר באמבטיה רגילה? אולי באמבטיה פינתית? או שאולי בכלל תצטרכו לתקן חלודה בג'קוזי גדול? לכל אחד מהם יהיה תמחור אחר.
     
  • סוג האמבטיה: הכוונה בסוג האמבטיה היא לחומר שממנה היא עשויה. ישנן אמבטיות מפח (ישנות מאוד) וגם אמבטיות עם ציפוי אמייל או ציפוי אקרילי. על כן, הקפידו לציין בפני בעל המקצוע את סוג האמבטיה שלכם ובמידה וניתן, שלחו לו תמונה של האמבטיה והכתם שנוצר.
     
  • מיקום וגודל הכתם: מחיר תיקון חלודה באמבטיה נקבע גם על סמך המיקום של הכתם. טיפול בכתם קטן ונקודתי הנמצא בתוך האמבטיה עצמה, יעלה פחות מאשר תיקון של חלודה שהתפשטה על דפנות האמבטיה.

תיקון חלודה באמבטיה עשה זאת בעצמך

לא פעם נשאלת השאלה האם כדאי לבצע תיקון חלודה באמבטיה לבד והאם זה בכלל אפשרי. אז התשובה שלנו מתחלקת ל-2 חלקים: זה אכן אפשרי אבל זה לא ממש מומלץ. ניתן לרכוש חומר להסרת החלודה וגם חתיכת מתכת שאותה נשים באזור שממנו הסרנו את החלודה אך מדובר בעבודה מורכבת שצריכה להתבצע על גורם מיומן אשר בקיא בחידוש אמבטיות ויודע בדיוק איך לטפל בבעיה בצורה מקיפה, כך שהחלודה לא תחזור בשנית לאחר זמן קצר.