רוצים לשפץ את חדר האמבטיה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

ריצוף שירותים

ב"טופ שיפוצים" ניתן להזמין שירותי ריצוף לחדרי שירותים וגם חיפוי קירות בשירותים במגוון דגמים שונים, העיקר שעבודת הריצוף והחיפוי תיהיה איכותית ומקצועית, צרו עימנו קשר כעת על מנת להתחיל ולקבל הצעות מחיר מהטובים בענף!

רעיונות לחיפוי קירות בשירותי אורחים

חיפוי קירות לשירותי אורחים נעשה בדרך כלל באווירה קלילה, נקייה ומרעננת ישנם המון סוגי קרמיקה ואריחים שונים המתאימים לחיפוי קיר בשירותים ושיטות "הדבקה" שונות כמו למשל "FishBon", בצורת בריקים, תלת מימד, מעץ, קרמיקה ועוד סוגים שונים, כיום אפשר למצוא ריצוף דמוי פרקט המתאים הן לחיפוי והן לריצוף וגרניט פורצלן, שיש לסוגיו ועוד הרבה סוגים שונים, אנו ב"טופ שיפוצים" נשמח למצוא לכם שיפוצניק וחברות העוסקות בתחום בכל הארץ ובמחירים המשתלמים ביותר, בין היתר תוכלו למצוא אצלנו גם שיפוץ שירותים קטנים אשר כולל החלפת צנרת, צביעה מחדש, עבודות חשמל, מים ואינסטלציה ואטימה במידת הצורך.


חיפוי קירות בחדר שירותים

כיצד עושים חיפוי לחדרי שירותים על פי התקן?

גובה חיפוי שירותי אורחים ובפרט קיר בחדר שירותים צריך להיות כ-90 ס"מ ומעל כיור האורחים שהנו קטן יחסית צריך להיות מינימום כ-15 ס"מ מכיוון שאין שם זרם חזק והמים אינם משפריצים על הקיר. הגובה הזה נקבע על מנת שלא תיווצר רטיבות בקיר בגלל המים, מעבר לכך ישנו תקן של פיו צריך לעבוד, תקן ישראלי אשר מאושר על פי מכון התקנים והוא קובע מהו גובה הקרמיקה בקירות שצריכה להיות, היכן השקע צריך להיות ממוקם (גם כן, על פי גובה), כל מה שקשור לאינסטלציה ומערכות מים וכמובן שכלל החומרים שעימם עובדים צריכים להיות מאושרים, אנו ב"טופ שיפוצים" עובדים עם קבלני שיפוצים, שיפוצניקים וחברות שעובדות על פי התקן ומבצעות עבודה על הצד המקצועי ביותר.
 

ריצוף שירותים

כמה עולה לרצף חדר שירותים?

מחיר ריצוף לחדרי שירותים עולה בין 80 - 140 שקלים למטר, בשיטה הפשוטה והזולה יותר של הדבקת ריצוף קרמיקה, אם אתם רוצים לפרק את הרצפה לחלוטין ולהתקין חדשה המחיר כבר משתנה ל-180 - 250 שקלים למ"ר. אגב עלות חיפוי קיר לשירותים כמעט זהה לחלוטין גם בהדבקה וגם בפירוק והרכבה, אלא אם כן בחרתם שיטה אחרת לביצוע כפי שציינו בפסקה הראשונה.

מחיר ממוצע להדבקת ריצוף בשירותים

מחיר ממוצע להדבקת ריצוף בשירותים: 110 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 80 ₪

סוגים פופולארים של ריצוף לשירותים

ריצוף חדרי שירותים נעשה או בשיטת פירוק הריצוף והתקנת חדש או באמצעות הדבקה על גבי הרצפה הקיימת, הסוגים הנפוצים ביותר לרצפת חדרי השירותים הם: קרמיקה, גרניט פורצלן, שיש, ריצוף דמוי פרקט ורצפה בטקסטורות שונות עם צבעים בסגנון רטרו, דרכנו תוכלו להתקין ריצוף בחדר שירותים במחירים מוזלים ומשתלמים ולא רק ניתן להזמין גם ריצוף לחדרי אמבטיה כחלק מחידוש ושדרוג שלהם על ידי אותם בעלי מקצוע, בהזמנת שני השירותים האלו תוכלו לקבל מחיר פיקס זול באופן משמעותי יותר.