רוצים לשפץ את חדר האמבטיה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת שירותים

מעוניינים לצבוע את השירותים בבית? הזמן דרך 'טופ שיפוצים' שירותי צביעה לחדרי שירותים על ידי צבעים מקצועיים ומומלצים באזורכם תוך ביצוע השוואת מחירים קלה ונוחה.

צביעת חדר שירותים בכל גודל

אחת לכמה שנים על מנת לחדש את חדר השירותים ולספק לו מראה נקי יותר, נדרש לבצע צביעה מקיפה של חדר השירותים. בין אם מדובר בשירותים רגילים ובין אם בשירותים הנמצאים בתוך חדר האמבטיה וכמובן גם שירותי אורחים - תוכלו להזמין צבעי מומלץ ומקצועי שיגיע לבצע את מלאכת הצביעה. צביעת חדר שירותים לוקחת בדרך כלל מספר שעות בודדות או לכל היותר יום עבודה וזאת במידה ומדובר בשירותים בגודל סטנדרטי ובמצב בו מכינים את השטח מראש לפעולת הצביעה.

צביעת חדר שירותים

מהו המחיר לצביעת שירותים?

עבור צביעה של חדר שירותים בגודל סטנדרטי, תידרשו לשלם בדרך כלל סכום שנע בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח. חשוב לציין שמחיר זה כולל למעשה פעולות כמו תיקונים בקיר באמצעות שפכטל וגם ניקיון של חדר השירותים בסופו של התהליך על ידי הצבעי. חשוב לציין, במידה והשירותים נמצאים בתוך חדר האמבטיה, תידרשו לשלם מחיר אשר לרוב מתחיל ב550 ש"ח עבור צביעת חדר אמבטיה בהתאם לגודלו של החדר כמובן. 

המחיר הממוצע

המחיר הממוצע: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

איך לצבוע חדרי שירותים שיש בהם עובש?

לא פעם נרצה לצבוע את חדר השירותים בעקבות כתמי עובש שנוצרו במהלך השנים בתקרה או בקירות החדר. העובש נוצר בעקבות לחות ורטיבות שמתרחשת במקומות סגורים שבהם לא קיים אוורור. בחדרי שירותים שבהם לא קיים חלון המספק איוורור, נמליץ על צביעה של החדר באמצעות צבע אקרילי על בסיס מים וזאת מאחר והוא מגיב טוב לעובש ופטריות ושומר על הקירות מפני חזרתם. חשוב רק להגיד שאת העובש והפטריות שנוצרות בקירות השירותים, נדרש להסיר לפני פעולת הצביעה. הסרת עובש מהקיר וחיפוש אחר אזורי רטיבות שונים היא פעולה שחייבים לבצע לפני הצביעה ולא מומלץ לדלג עליה. 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

האם אפשר לצבוע את חדר השירותים לבד?

על פניו, רבים מאיתנו שוקלים לבצע את צביעת חדר השירותים באופן עצמאי ולחסוך את העלויות. חשוב לציין, אפשר לצבוע את החדר בעצמכם אך סביר להניח שהתוצאה שתתקבל אינה תהיה מקצועית. במקרים רבים נצטרך גם תיקונים בקירות וסתימה של חורים ולכן עדיף להעסיק צבעי מקצועי שיודע ומכיר את העבודה ויבצע אותה בצורה מהירה מבלי ללכלך את הבית תוך כדי תהליך הצביעה. בנוסף, אפשר להגיד שהמחירים של צביעת חדרי שירותים הם נוחים למדי ועל כן רק קניית הצבע, המברשות והרולר בעצמנו, עשוי להיות קרוב למחיר שנשלם עבור הזמנת הצבעי עצמו.