רוצים לשפץ את חדר האמבטיה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

פירוק אסלה

בין אם אתם זקוקים לפירוק אסלה מהשירותים במסגרת שיפוץ כולל  בבית ובין אם מדובר בשיפוץ נקודתי בחדר השירותים או המקלחת, אשר מצריך את הוצאתה או החלפתה של האסלה, כדאי 

פירוק אסלה ישנה במחיר משתלם

הגיע העת להחליף את האסלה הישנה בדגם מתקדם, מודרני ומעוצב יותר? ייתכן שאתם מחפשים החלפה של האסלה בשל סדקים או שברים שנוצרו באסלה הנוכחית או בעקבות שיפוץ כללי בבית או שיפוץ בחדר השירותים. לא משנה מה הסיבה לכך, הפעולה הראשונה היא כמובן פירוק האסלה והוצאתה ממקומה.

פירוק אסלה ישנה צריך להסתכם בכמה מאות שקלים (הרחבה נוספת בפסקה הבאה) וכדאי לוודא זאת לפני שאתם סוגרים על עבור עם בעל מקצוע מסוים. בעזרת הפורטל שלנו, ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ולהחליט עם איזה מבעלי המקצוע תרצו להמשיך. כך תוכלו לחסוך בהוצאות ולשמור על מחירים הוגנים ונוחים.

פירוק אסלה תלויה

עלות פירוק אסלה - מה המחיר שנהוג לשלם?

המחיר הממוצע שנהוג לשלם עבור עבודה של פירוק אסלה נע סביב 250 ש"ח, כאשר מדובר בפירוק של אסלה שאינה סמויה. פירוק אסלה סמויה עשוי לייקר את מחיר העבודה בכמות מאות שקלים, מאחר ומדובר בפעולה מורכבת יותר אשר גם לוקחת יותר זמן. עלות פירוק אסלה נקבעת במקרים רבים רק לאחר שבעל המקצוע מקבל תמונה של חדר השירותים מהלקוח ומבין בדיוק איך האסלה מחוברת ולאן. מומלץ כמובן לקבל הצעת מחיר הכולל גם את תהליך הפירוק וגם תהליך של התקנת אסלה סמויה או גלויה חדשה במקומה.

מחיר פירוק אסלה (שאינה סמויה)

מחיר פירוק אסלה (שאינה סמויה): 250 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

  • המחיר אינו כולל מע"מ.

פירוק אסלה מהרצפה והתקנה של אסלה תלויה

כיום ישנה מגמה של מעבר מאסלה רצפתית לאסלה תלויה ויש לכך לא מעט סיבות. הסיבה הראשונה והמרכזית לכך היא כמובן הפן העיצובי והאסתטי מאחר ואסלה תלויה משדרגת את חדר השירותים ומספקת לו מראה מודרני הרבה יותר. בנוסף, לאחר שמבצעים פירוק אסלה מהרצפה ומתקינים אסלה תלויה, ניתן כמובן לנקות את חדר השירותים בצורה טובה יותר ולהגיע גם אל הריצוף ואריחי הקרמיקה המצויים מתחת לאסלה, במיוחד כאשר מדובר על חדר אמבטיה עם שירותים, שם לעיתים מי האמבטיה מגיעים אל אזור האסלה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

כיצד מתבצע התהליך של פירוק והתקנת אסלה?

השלב הראשון הוא כמובן פירוק החלק העליון של הניאגרה והוצאת הצנרת. נדרש תחילה לסגור את ברז הניל המחובר אל הניאגרה ומזרים אליה מים נקיים ולאחר הסגירה חשוב להדיח את המים על מנת לרוקן את המיכל. לאחר מכן, נוציא את הצינור המחובר אל הניאגרה ונפרק אותה לגמרי. לאחר מכן נעבור לשלב של פירוק האסלה עצמה.

נשחרר את הברגים אשר מצמידים אותה אל הרצפה ולאחר מכן ננתק אותה מאריחי הקרמיקה באמצעות כלי עבודה מתאימים (דפיקות של פטיש על גבי מברג ברוב המקרים יספיקו). נשחרר את האסלה מהצינור המוביל אל הביוב וננתק אותה ממקומה. השלב האחרון בתהליך של פירוק והתקנת אסלה הוא חיבור האסלה החדשה אל צנרת הביוב, סגירת הברגים המצמידים אותה אל הרצפה וחיבור הניאגרה מחדש.

עשוי לעניין אתכם גם:

שאלות נפוצות על פירוק והרכבת אסלה

​כמה זמן לוקח תהליך של פירוק אסלה תלויה?

בדרך כלל מדובר בתהליך שלוקח בין שעה לשעתיים, תלוי באופן בו חיברו את האסלה אל הקיר בחדר השירותים שלכם.


באיזה מצבים נבצע פירוק אסלה סמויה?

כאשר מתגלות נזילות באסלה הנוכחית או במצב בו ברצונכם לבצע שיפוץ בחדר השירותים ולהתקין כלים סניטריים חדשים


מה חשוב לבדוק במהלך תהליך פירוק והרכבה של אסלה?

נמליץ לכם לוודא שהגומיות המחברות את האסלה אל הניאגרה תקינות ושמישות וגם לוודא שהחיבורים של האסלה החדשה מתבצעים כמו שצריך. כמו כן, שימוש לב שבוצעה אטימה עם סיליקון בחיבור האסלה אל מרצפות הקרמיקה בשביל למנוע נזילות.


מדוע חשוב למצוא שיפוצניק מקצועי לביצוע עבודה מסוג זה?

מכיוון שעבודה חובבנית עשויה לגרור איתה הוצאות נוספות בתחום האינסטלציה (כמו תיקון נזילות) אך גם עבודות של ריצוף בשירותים מחדש בשל פגיעות באריחים תוך כדי תהליך הפירוק וההחלפה.