רוצים לשפץ את חדר האמבטיה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

התקנת אסלה סמויה

רוצים להתקין אסלה סמויה? כולל מיכל הדחה (ניאגרה) וחיפוי הקיר, התחילו לבצע השוואת מחירים דרך פורטל "טופ שיפוצים" ותוכלו לחסוך בעלויות ההתקנה, כי דרכנו תקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות ותוכלו לבצע השוואה בתוך כמה רגעים מרגע השארת הפרטים או השיחה אלינו.

התקנת אסלה תלויה עם מנגנון סמוי במקום הנוכחית

כחלק משדרוג ושיפוץ ביתכם החלפה של האסלה הפשוטה והרגילה באסלה סמויה בהחלט יכול להיות רעיון נהדר, כיום בסטנדרט הבניה כבר בונים ניאגרה סמויה כאשר מיכל ההדחה נמצא בתוך הקיר והאסלה עצמה תלויה באוויר, הדבר מאפשר ניקוי טוב יותר של חדר השירותים, חוסך במקום ובעל נראות חדשנית.

 

אם אתם מתכננים לבצע שיפוץ שירותי אורחים או שלכם, כחלק מהשיפוץ קחו בחשבון להפוך את השירותים שלכם לכאלו שלוקחים פחות מקום ונראים טוב יותר. בעזרת הפורטל 'טופ שיפוצים' אתם יכולים להזמין בעלי מקצוע אשר מתקינים אסלות תלויות עם ניאגרות סמויות ולקבל כמה הצעות מחיר כבר עכשיו.

 

התקנת אסלה סמויה

כמה יעלה להתקין אסלה סמויה?

מדובר על עבודה שאינה זולה כלכך, בכל זאת יש כאן עבודת צנרת, חציבה בקיר, פירוק האסלה הישנה והתקנת כלל המנגון החדש, המחיר המשוער בשוק לפירוק אסלה ישנה והתקנת אסלה תלויה כולל מיכל הדחה סמוי נע בין 2,000 - 2,500 ש"ח, כאשר המחיר אינו כולל את האסלה או הניאגרה ורק עבודה, פינוי פסולת וחלקי הצנרת.

 

מחיר התקנת אסלה סמויה בממוצע

מחיר התקנת אסלה סמויה בממוצע: 2250 ₪

טווח מחיר גבוה 2500 ₪

טווח מחיר נמוך 2000 ₪

האם ניתן להתקין אסלה תלויה על קיר גבס?

אכן, אפשר לעשות זאת אך צריך לקחת בחשבון שהניאגרה צריכה להגיע עם קונסטרוקציה מתאימה לקירות גבס, כאשר הקונסטרוקציה מקובעת לרצפה ויכולה לעמוד במשקל של כ-150 קילו במינימום, תלייה באופן ישיר על קיר מגבס לא תחזיק זמן מה ומסוכנת מאוד. אנו ממליצים לבדוק שאכן רכשתם את המוצר המתאים ושהחיזוקים נעשו על ידי השיפוצניק המבצע.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

באיזה גובה מתקינים אסלה תלויה?

ישנה חשיבות לגובה תליית האסלה, כאשר מיכל ההדחה צריך להיות גבוה מהאסלה על מנת שהמים ירדו במהירות וכן יהיו אפקטביים בעת השטיפה של האסלה. התקן לתליית אסלה תלויה הוא כ-40 ס"מ מרצפה, ניתן להוסיף מעט גובה לאנשים גבוהים בעוד כ- 5 ס"מ. הוספה של אסלה סמויה כחלק מתהליך שיפוץ חדר אמבטיה קטן יהיה הכרחי - כאשר היא באוויר וניתן לבצע ניקוי תחתיה.

הכירו את החסרונות והיתרונות של האסלות הסמויות

החסרון המרכזי של האסלה הסמויה הוא תיקון תקלות, כאשר יש נזילה או מיכל ההדחה אינו עובד וצריך להחליפו לחלוטין צריך לשבור חלק מהקיר ולבצע תיקון, ברוב המקרים הנושא לא קורה, החלקים מאוד איכותיים ומחזיקים מעמד זמן רב. כמו כן, ישנו פתח היכן שהכפתור אשר נגיש לטיפול במספר תקלות.

 

בנוסף חסרון נוסף של האסלות הסמויות הוא המחיר, כאשר גם המוצר עצמו וגם התקנתו עולים הרבה מאוד לעומת התקנה של אסלה עומדת רגילה. היתרונות המרכזיים של הניאגרה הסמויה והאסלה התלויה הן הדקורטיביות והנראות, האפשרות לנקות בקלות גם מתחת לאסלה עצמה וגם את הקיר ובנוסף חסכון במקום והוספת "מדף" בכל תא שירותים.

האסלה הסמויה נוזלת? כך תטפלו בבעיה

התקלה האופיינית ביותר באסלות ובפרט בחדרי אמבטיה ושירותים היא נזילות, כאשר ישנה גם חשיבות למקור הנזילה. אם מדובר על נזילה בגלל איטום לקוי, תיקון באמצעות סיליקון יעשה את העבודה ולא יגבה מכם סכום רב. אם זאת, נזילה מתוך מיכל ההדחה עצמו יחיב בהחלפתו וכאן הסיפור מתייקר וגם יאלץ אתכם לשבור את חיפוי הקיר ולהחליף את החלק. אם המיכל עצמו לא מוריד את המים, ייתכן כי מדובר על תקלה במנגנון, שניתן לפתור באמצעות פירוק הכפתור והחלפת החלק.