רוצים לשפץ את חדר האמבטיה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

ריצוף חדר אמבטיה

שירותי ריצוף לחדרי אמבטיה ומקלחות במגוון סגנונות ועיצובים, ניתן להתקין ריצוף נגד החלקה, דמוי פרקט, פסיפס, קרמיקה בצבעים שונים המתאימים לחדרי אמבטיה ומקלחות. בצעו השוואת מחירים וקבלו מחירים מעולים ומשתלמים.

כמה עולה לרצף חדר אמבטיה?

ובכן, כמה צריך לעלות ריצוף לחדר האמבטיה? מחיר הדבקת ריצוף אמבטיה נע בין 120 - 150 ש"ח, המחיר כולל את העבודה והדבק (חומר הדבקה), אך ללא מחיר האריחים עצמם. העבודה מתייחסת להדבקה על אריחים קיימים ולא פירוק והרכבה.

מחיר ממוצע להדבקת רצפה באמבטיה

מחיר ממוצע להדבקת רצפה באמבטיה: 135 ₪

טווח מחיר גבוה 150 ₪

טווח מחיר נמוך 120 ₪

איזה דוגמאות יש לריצוף אמבטיה וחיפוי קירות?

ישנם לא מעט אפשרויות בעבור ריצוף מקלחת בתחום הריצוף והחיפוי לפניכם כמה מהפופלארים ביותר בתחום:


  • דמוי פרקט: בשנים האחרונות ריצוף דמוי פרקט אשר בעל צורה זהה, טקסטורה ואף צבע חום בהיר הפך להיות כחלק בלתי נפרד מחיפוי קירות לחדרי אמבטיה וישנם כלו אשר גם מרצפים עימו, הוא ללא ספק נותן תחושה "חמה" והטקסטורה שלו נותנת לנו מענה נוגד החלקה.

  • ריצוף אנטי סליק (נגד החלקה): זהו ריצוף אשר מתאים לחללים רטובים כמו חדרי אמבטיה ולעיתים גם כריצוף בחדרי שירותים. יש עליו מעין "גרגרים" אשר מונעים את ההחלקה כאשר המשטח רטוב, נראה אותו גם בסביבת בריכה והוא משתלב נהדר עם עבודות חיפוי הבריכה השונות (מבחינת טקסטורה וצבע).

  • שחור ולבן: בין אם זה ריצוף שחור וחיפוי לבן או שילוב של שניהם בצורה ההפוכה, ללא ספק זאתי אפשרות לקפוץ מעל לסטנדרט ללא להשקיע כסף רב, ראיה כזו הינה עיצובית ובהחלט יכולה לתת מראה מודרני לחלל הרטוב בביתכם.

  • גרניט פורצלן: אלו אשר אוהבים להמשיך את ריצוף הבית אל תוך חלל המקלחת שלהם ימשיכו את קו העיצובי גם שם, באמצעות ריצוף מסוג גרניט פורצלן זה בהחלט אפשרי.

  • יוצאים מן הכלל, פסיפס וחלוקי נחל: אלו אשר לא אוהבים להיות כמו כולם יכולים לשלב חלוקי נחל כחלק מן הריצוף ואפילו לבצע איזה עבודת פסיפס ייחודית אשר תיתן מראה שונה לחלוטין מכל חדרי האמבטיה שראיתם בעבר.

המגמה עולה במקלחות וחדרי הרחצה

רבים הישראלים אשר נוטים לזלזל בריצוף מקלחת ובעיצובי קרמיקה לאמבטיה ולא משקיעים בנושא את הדעת הראויה לכך. ביותר ויותר בתים ניתן לראות שדווקא בחללי רחצה, הדבקת קרמיקה איננה בראש מעייני הקבלן או בעל הנכס. במקרים רבים חשים שקל הרבה יותר לטפח את שאר עיצוב הבית ודווקא את חלל הרחצה מזניחים, כיום החלה מהפכה בתחום וניתן לראות כי מבצעים חיפוי קירות אמבטיה עד התקרה ומשתמשים בריצוף ייחודי ומיוחד.

תמונות של ריצופים וחיפוים לחדרי אמבטיה ומקלחות

ריצוף חדר אמבטיה אמבטיה שחור ולבן
חיפוי קיר בחדר אמבטיה דמוי פרקט

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

שילוב קרמיקה וגרניט פורצלן בחדר האמבטיה

אפילו אם ביצעתם שיפוץ אמבטיה קומפלט הכולל בין היתר הלבשת אמבטיה אקרילית או כל עבודה נוספת אחרת, כדאי לבחור בקפידה את סוג הקרמיקה לאמבטיה. חשוב לזכור כי חומרי בניה איכותיים מחזיקים זמן רב הרבה יותר מאשר חומרי בניה פחות טובים. כסף הוא המדד שאיננו משקר וברגע שמשקיעים סכום כסף מכובד זה יכול להתאפיין בכך כי קרמיקה לאמבטיה מחזיקה זמן רב יותר מאשר קרמיקה לאמבטיה אשר מודבקת לחומרי בניה לא איכותיים.

 

ישנם סוגים רבים ושונים של ריצופים המתאימים לאמבטיה כמובן שעיצובי קרמיקה לאמבטיה יכולים להיות זולים מצד אחד אך מצד שני שווה לשקיע קצת יותר בשביל שרצפת האמבטיה תיהיה טובה ואיכותית יותר מאחר וזה משפיע באופן ניכר על אורך חיי החומר. כמובן כי קרמיקה או גרניט פורצלן לחלל הבית יכולה ליפות כל חדר ובשל כך גם את כל שאר הבית.

ריצוף וחיפוי חדרי אמבטיה הינם קריטיים

חוץ מענייני ריצוף חדר אמבטיה, חומרי בניה במהלך שיפוץ או בניית בית הם נושאים קריטיים ועיקרים שמאוד חשובים הרי בניה לא מסתכמת באדריכל איכותי ובקבלן מצוין אלא ישנו קשר בלתי נפרד גם לחומרי הבניה בהם נשתמש. חשוב למצוא את השילוב המנצח בין אריחי קרמיקה לבין הכלים הסניטריים. התאמה בין הצבעים והטקסטורות השונות, קווי עיצוב והדגמים צריכה להביא בסופו של דבר להרמוניה מלאה בחדר הרחצה.

 

קרמיקה הנו חומר מבודד מעולה. על כן ברור כי ישנם יתרונות ברורים של עיצוב חלל רחצה בעזרת קרמיקה. כיוון שהיא מונעת חלחול של מים מחדר האמבטיה אל שאר חלקי הבית. בנוסף היא מבודדת את חדרי האמבטיה משאר הבית כך שטמפרטורת החדר נשמרת. כמו כן, שימוש כריצוף מקלחת באמצעות קרמיקה למקלחת מחוספסת ביחס לסוגי קרמיקה אחרים וכך היא מונעת החלקה קלה בחדרי האמבטיה גם כשהמרצפות לחות. בנוסף, רבים עושים הדבקה על ריצוף קיים בין אם זה של קרמיקה או אריח אחר. דבר אשר מסייע גם הוא במניעת חלחול מים.


תהליך ריצוף חדר אמבטיה