ריצוף חדר אמבטיה

שירותי ריצוף לחדרי אמבטיה ומקלחות במגוון סגנונות ועיצובים, ניתן להתקין ריצוף נגד החלקה, דמוי פרקט, פסיפס, קרמיקה בצבעים שונים המתאימים לחדרי אמבטיה ומקלחות. בצעו השוואת מחירים וקבלו מחירים מעולים ומשתלמים.

המגמה עולה במקלחות וחדרי הרחצה

רבים הישראלים אשר נוטים לזלזל בעיצובי קרמיקה לאמבטיה ולא משקיעים בנושא את הדעת הראויה לכך. ביותר ויותר בתים  לראות שדווקא בחללי רחצה, הדבקת קרמיקה איננה בראש מעייני הקבלן או בעל הנכס. במקרים רבים חשים שקל הרבה יותר לטפח את שאר עיצוב הבית ודווקא את חלל הרחצה מזניחים, כיום החלה מהפכה בתחום וניתן לראות כי חיפוי של קירות בחדר האמבטיה וריצוף של מרצפות באמבטיה הוא מבין הנפוצים והבולטים ביותר, ישנם אפשרויות רבות ולעיתים זהו החלל שהושקע בו הכי הרבה תקציב מכל שאר חדרי הבית.

תמונות של ריצופים וחיפוים לחדרי אמבטיה ומקלחות

ריצוף חדר אמבטיה אמבטיה שחור ולבן
חיפוי קיר בחדר אמבטיה דמוי פרקט
 

שילוב קרמיקה וגרניט פורצלן בחדר האמבטיה

אפילו אם ביצעתם שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט והכל מתוקתק נבחר סוגי קרמיקה לאמבטיה באופן שרירותי. חשוב לזכור כי חומרי בניה איכותיים מחזיקים זמן רב הרבה יותר מאשר חומרי בניה פחות טובים. כסף הוא המדד שאיננו משקר וברגע שמשקיעים סכום כסף מכובד זה יכול להתאפיין בכך כי קרמיקה לאמבטיה מחזיקה זמן רב יותר מאשר קרמיקה לאמבטיה אשר מודבקת לחומרי בניה לא איכותיים. ישנם סוגים רבים ושונים של ריצופים המתאימים לאמבטיה כמובן שעיצובי קרמיקה לאמבטיה יכולים להיות זולים מצד אחד אך מצד שני שווה לשקיע קצת יותר בשביל שרצפת האמבטיה תיהיה טובה ואיכותית יותר מאחר וזה משפיע באופן ניכר על אורך חיי החומר. כמובן כי קרמיקה או גרניט פורצלן לחלל הבית יכולה ליפות כל חדר ובשל כך גם את כל שאר הבית.

ריצוף וחיפוי חדרי אמבטיה הינם קריטיים

חוץ מענייני ריצוף חדר אמבטיה, חומרי בניה במהלך שיפוץ או בניית בית הם נושאים קריטיים ועיקרים שמאוד חשובים הרי בניה לא מסתכמת באדריכל איכותי ובקבלן מצוין אלא ישנו קשר בלתי נפרד גם לחומרי הבניה בהם נשתמש. חשוב למצוא את השילוב המנצח בין אריחי קרמיקה לבין הכלים הסניטריים. התאמה בין הצבעים והטקסטורות השונות, קווי עיצוב והדגמים צריכה להביא בסופו של דבר להרמוניה מלאה בחדר הרחצה. קרמיקה הנו חומר מבודד מעולה. על כן ברור כי ישנם יתרונות ברורים של עיצוב חלל רחצה בעזרת קרמיקה. כיוון שהיא מונעת חלחול של מים מחדר האמבטיה אל שאר חלקי הבית. בנוסף היא מבודדת את חדרי האמבטיה משאר הבית כך שטמפרטורת החדר נשמרת. כמו כן קרמיקה למקלחת מחוספסת ביחס לסוגי קרמיקה אחרים וכך היא מונעת החלקה קלה בחדרי האמבטיה גם כשהמרצפות לחות. מעוניינים גם אתם בעיצובי קרמיקה לאמבטיה או לבית בכלל.
תהליך ריצוף חדר אמבטיה

איזה דוגמאות יש לריצוף אמבטיה וחיפוי קירות?

ישנם לא מעט אפשרויות בתחום הריצוף והחיפוי לפניכם כמה מהפופלארים ביותר בתחום:

☑ דמוי פרקט: בשנים האחרונות ריצוף דמוי פרקט אשר בעל צורה זהה, טקסטורה ואף צבע חום בהיר הפך להיות כחלק בלתי נפרד מחיפוי קירות לחדרי אמבטיה וישנם כלו אשר גם מרצפים עימו, הוא ללא ספק נותן תחושה "חמה" והטקסטורה שלו נותנת לנו מענה נוגד החלקה.

☑ ריצוף אנטי סליק (נגד החלקה): זהו ריצוף אשר מתאים לחללים רטובים כמו חדרי אמבטיה ולעיתים גם כריצוף בחדרי שירותים. יש עליו מעין "גרגרים" אשר מונעים את ההחלקה כאשר המשטח רטוב, נראה אותו גם בסביבת בריכה והוא משתלב נהדר עם עבודות חיפוי הבריכה השונות (מבחינת טקסטורה וצבע).

☑ שחור ולבן: בין אם זה ריצוף שחור וחיפוי לבן או שילוב של שניהם בצורה ההפוכה, ללא ספק זאתי אפשרות לקפוץ מעל לסטנדרט ללא להשקיע כסף רב, ראיה כזו הינה עיצובית ובהחלט יכולה לתת מראה מודרני לחלל הרטוב בביתכם.

☑ גרניט פורצלן: אלו אשר אוהבים להמשיך את ריצוף הבית אל תוך חלל המקלחת שלהם ימשיכו את קו העיצובי גם שם, באמצעות ריצוף מסוג גרניט פורצלן זה בהחלט אפשרי.

☑ יוצאים מן הכלל, פסיפס וחלוקי נחל: אלו אשר לא אוהבים להיות כמו כולם יכולים לשלב חלוקי נחל כחלק מן הריצוף ואפילו לבצע איזה עבודת פסיפס ייחודית אשר תיתן מראה שונה לחלוטין מכל חדרי האמבטיה שראיתם בעבר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה