רוצים לשפץ את חדר האמבטיה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

ציפוי אמבטיה

ציפוי האמבטיה ישן? הצבע מתקלף? לא צריך תמיד לרכוש אמבטיה חדשה, בדקו את אפשרות ציפוי האמבטיה למטרת חידוש ותחסכו בגדול, בצעו השוואת מחירים דרך 'טופ שיפוצים' וקבלו עד שלוש הצעות מחיר כבר עכשיו.

ציפוי אמבטיה במחיר זול

רוצים לבצע ציפוי אמבטיה בזול? כך תעשו זאת נכון מבלי לפגוע באיכות השירות וטיב החומר ממנו או העבודה, התחילו בקבלת הצעות מחיר (רצוי לקבל לפחות 3 הצעות), אספו את המידע כמו המחיר, מה זה כולל, האם יש אחריות על העבודה ותיקונים, באיזה חומר הם עובדים, ניסיון בשוק ועוד.

 

לאחר שתקבלו שלוש הצעות, בצעו בינהם השוואה וראו מי מציע את ההצעה הטובה ביותר, כעת זה הזמן גם להתמקח על המחיר ולנסות לקבל את המחיר הזול ביותר מבלי להוריד את איכות העבודה או לשנות את סוג החומר ממנו מבצעים את הציפוי.


אמבטיה ישנה

מהו המחיר לציפוי אמבטיה?

מחיר ציפוי אמבטיה נע בין 650 - 1,000 ש"ח תלוי אם יש לכם אמבטיה פינתית, ג'קוזי מובנה, אמבט רגילה או שאינה סטנדרטית. גם סוג האמבט חשוב (אקרילי, אמייל ואפילו פח). זו האפשרות הזולה ביותר לביצוע חידוש אמבטיה מבלי להיגרר לצפייה ובדיקת מחירי שיפוץ אמבטיה נוספים, המחיר תואם גם בעבור צביעת אמבטיה ישנה.
 

מחיר ציפוי אמבטיה בממוצע

מחיר ציפוי אמבטיה בממוצע: 825 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 650 ₪

צביעת אמבטיה בהתזה - בעד או נגד?

אין שינוי מהותי בין ציפוי אמבטיה ובין צביעת אמבטיה בהתזה, מבחינת תוצאה סופית שניהם יעשו את העבודה ויחדשו לכם את האמבטיה למצב של "כחדש". שיטת צביעת אמבטיה בהתזה היא אידיאלית, כי לא נראים סימנים כלשהם על גבי האמבט בסיום וזה משאיר אותו ללא מגע מברשת, ככה שהאמבטיה נראת חלקה מאוד וללא פגמים.
 

צביעת אמבטיה

ציפוי אמבטיה אקרלית ישנה, כך עושים זאת

 1. נקו את האמבטיה: בשלב הראשוני חשוב מאוד לנקות את האמבטיה היטב, לייבש אותה לחלוטין על מנת שחומר היסוד שנשים בשלב השני יוכל להיתפס.
   
 2. חומר יסוד: ראשית להתחיל בחומר יסוד אשר יקשר בין הצבע הישן ובין החומר החדש שנמרח, השיטה המומלצת ביותר והעמידה ביותר היא מריחת חומר הכולל ציפוי אמייל, שיטת התזה פחות מומלצת ופחות עמידה בגלל סוג החומרים שעובדים בהתזה לעומת מריחה עם רולר. לאחר מכן חכו שהחומר יתייבש.
   
 3. שימו את הציפוי: השתמשו בציפוי שבחרתם, הוא יכול להיות אקרילי והוא יכול להיות אמייל.

האם להלביש אמבט או לעשות ציפוי?

ישנם מקרים בהם ציפוי לא יעזור, למשל אם יש חור באמבטיה, סדקים גדולים או שמצבה פשוט רע ומדובר על אמבט ישן מאוד. ההבדל כמובן בין הלבשה ובין ציפוי הוא המחיר, כאשר הפער במחירים גדול מאוד וניתן לאמוד אותו פי 3 ואפילו 4, הלבשת אמבטיה כוללת החלפת אריחי קרמיקה, אמבט חדש (אשר יודבק על גבי הישן), גימורים ועוד. לעומת זאת ציפוי, כולל עבודה בלבד עם החומר וללא תוספות נוספות. בשני המקרים אין צורך בעבודות צנרת מורכבות ולכן גם המחירים אינם יקרים.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

ציפוי וחידוש האמבטיות, מה זה כולל?

מעבר לציפוי האמבטיה תוכלו לגם לעשות חידוש של האמבטיה כולה. זה יכול לכלול:

 • הסרת סיליקון מסביב לאמבטיה ומריחת סיליקון חדש
 • החלפת רובה
 • הדבקת קרמיקה על הרצפה
 • החלפת ארון אמבטיה

שאלות ותשובות נפוצות

הנה כמה שאלות ותשובות בנושא ציפוי אמבטיות אשר גולשים שאלו אותנו:

האם ציפוי אמבטיה פינתית יקר יותר?

אכן, גודל האמבטיה והמבנה המעט יותר מסורבל שלה, מעלה את מחיר החומר והעבודה.


האם ניתן לתקן חורים ושריטות באמבטיה?

כן, אפשר למרוח חומר למילוי החורים ולאחר מכן לבצע ציפוי אקרילי.


אפשר לבצע ציפוי גם לכיור?

כן, אפשרי ומומלץ במעמד הזמנת ציפוי האמבטיה להכליל את הכיורים במחיר.


ניתן לצפות את רצפת האמבטיה בלבד?

אפשרי לבקש או לעשות רק זאת לבד, אבל ייתכן ויהיו הבדלי צבע ניכרים ולכן מומלץ לעשות כבר ציפוי לכלל האמבט.