רוצים לשפץ את חדר האמבטיה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

ציפוי אמבטיה

ציפוי האמבטיה ישן? הצבע מתקלף? לא צריך תמיד לרכוש אמבטיה חדשה, בדקו את אפשרות ציפוי האמבטיה למטרת חידוש ותחסכו בגדול, בצעו השוואת מחירים דרך 'טופ שיפוצים' וקבלו עד שלוש הצעות מחיר כבר עכשיו.

בצע השוואת מחירים וקבל מחיר זול

רוצים לבצע ציפוי אמבטיה בזול? כך תעשה זאת נכון מבלי לפגוע באיכות השירות וטיב החומר ממנו או העבודה, התחילו בקבלת הצעות מחיר (רצוי לקבל לפחות 3 הצעות), אספו את המידע כמו המחיר, מה זה כולל, האם יש אחריות על העבודה ותיקונים, באיזה חומר הם עובדים, ניסיון בשוק ועוד.

 

לאחר שתקבלו שלוש הצעות, בצעו בינהם השוואה וראו מי מציע את ההצעה הטובה ביותר, כעת זה הזמן גם להתמקח על המחיר ולנסות לקבל את המחיר הזול ביותר מבלי להוריד את איכות העבודה או לשנות את סוג החומר ממנו מבצעים את הציפוי.

האם להלביש אמבט או לעשות ציפוי?

ישנם מקרים בהם ציפוי לא יעזור, למשל אם יש חור באמבטיה, סדקים גדולים או שמצבה פשוט רע ומדובר על אמבט ישן מאוד. ההבדל כמובן בין הלבשה ובין ציפוי הוא המחיר, כאשר הפער במחירים גדול מאוד וניתן לאמוד אותו פי 3 ואפילו 4, הלבשת אמבטיה כוללת החלפת אריחי קרמיקה, אמבט חדש (אשר יודבק על גבי הישן), גימורים ועוד. לעומת זאת ציפוי, כולל עבודה בלבד עם החומר וללא תוספות נוספות. בשני המקרים אין צורך בעבודות צנרת מורכבות ולכן גם המחירים אינם יקרים.

מהו המחיר לציפוי אמבטיה?

האפשרות הזולה ביותר לביצוע חידוש אמבטיה מבלי להיגרר לנזק כלכלי היא לבצע ציפוי לאמבטיה, כאשר טווח המחירים נע בין 650 ש"ח ויכול להגיע עד ל-1,000 שקלים, תלוי אם יש לכם אמבטיה פינתית, ג'קוזי מובנה, אמבט רגילה או שאינה סטנדרטית. גם סוג האמבט חשוב (אקרילי, אמייל ואפילו פח) - לצפייה ובדיקת מחירי שיפוץ אמבטיה נוספים.

אמבטיה ישנה

ציפוי וחידוש האמבטיות, מה זה כולל?

החלטתם ללכת על ציפוי ולבצע גם חידוש לחדר האמבטיה עצמו? אז מה כוללת העבודה הקוסמטית הזו? למעט העבודה שאנו מדברים עלייה כבר שהיא "ציפוי אמבטיה", יש אפשרות לבצע חידושים נוספים כמו הסרת הסילקון מסביב לאמבט ומריחת חדש ואפילו החלפת רובה. ישנם המרחיקים לכת ומבצעים גם הדבקת קרמיקה על גבי הרצפה, מחליפים את ארון האמבטיה ויש כאלו שעושים שיפוץ מלא ומקיף. כלל האפשרויות פתוחות והכל בהתאם לתקציב.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

ציפוי אמבטיה אקרלית ישנה, כך עושים זאת

ראשית להתחיל בחומר יסוד אשר יקשר בין הצבע הישן ובין החומר החדש שנמרח, השיטה המומלצת ביותר והעמידה ביותר היא מריחת חומר הכולל ציפוי אמייל, שיטת התזה פחות מומלצת ופחות עמידה בגלל סוג החומרים שעובדים בהתזה לעומת מריחה עם רולר. כמובן שבשלב הראשוני חשוב מאוד לנקות את האמבטיה היטב, לייבש אותה לחלוטין ורק אז למרוח חומר יסוד (לחכות שיתייבש) ואז להשתמש בציפוי, הוא יכול להיות אקרילי והוא יכול להיות אמייל.

שאלות ותשובות נפוצות

הנה כמה שאלות ותשובות בנושא ציפוי אמבטיות אשר גולשים שאלו אותנו:

האם ציפוי אמבטיה פינתית יקר יותר?

אכן, גודל האמבטיה והמבנה המעט יותר מסורבל שלה, מעלה את מחיר החומר והעבודה.


האם ניתן לתקן חורים ושריטות באמבטיה?

כן, אפשר למרוח חומר למילוי החורים ולאחר מכן לבצע ציפוי אקרילי.


אפשר לבצע ציפוי גם לכיור?

כן, אפשרי ומומלץ במעמד הזמנת ציפוי האמבטיה להכליל את הכיורים במחיר.


ניתן לצפות את רצפת האמבטיה בלבד?

אפשרי לבקש או לעשות רק זאת לבד, אבל ייתכן ויהיו הבדלי צבע ניכרים ולכן מומלץ לעשות כבר ציפוי לכלל האמבט.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה