צביעת חדרי אמבטיה

יש עובש בחדר האמבטיה? רוצים לחדש את הצבע הלבן והסטנדרטי? כל הפתרונות נמצאים אצל פורטל טופ שיפוצים, אשר מעניקה צביעת חדרי אמבטיה מכל סוג ובכל גודל במחירים מוזלים לבאי האתר.

יש לכם אחת מן הבעיות הבאות? פנו אלינו!

עובש, רטיבות וכתמי מים בקירות.
קילופים בקירות וצבע דהוי
שדרוג צבע האמבטיה לחדש (חידוש)
✔ צביעה בהתאמה לילדים.

צביעת הקירות של חדר האמבטיה

בכדי להביא למצב בו עבודת הצבע תבוצע ובצורה מושלמת עליכם לבחון היטב כל אחד מהפרטים השונים. כלומר את איכות החומרים, אופן העבודה וזאת לצד בעל המקצוע אשר אמון על הדבר. במידה ותדעו לבחור באופציות הטובות ביותר שישנן אזי כל אחד מכם יוכל להיות בטוח כי צביעת חדר אמבטיה תחדש אותו וללא ספק בתקציב נמוך. צעד נוסף שמומלץ לעשות כאשר מחדשים את חדר האמבטיה מבלי לשפץ באופן מאסיבי, הוא לבצע ציפוי מחדש לאמבטיה, כמובן במידה והיא צריכה זאת, הציפוי ייתן לכם אפקט של אמבטיה חדשה ונקייה וללא ספק ישתלב עם עבודת הצבע.

צביעת חדר אמבטיה עם עובש

כאשר יש עובש בקירות של חדר האמבטיה ואפילו על גבי התקרה, ככל הנראה שהחדר אינו מאורר כפי שצריך, הסיבה לכך שהאדים נתפסים על גבי צבע הקירות וצוברים לחות, עם הזמן מתפתח עובש וכתמים ירוקים על הקירות בחדר, מה שמחייב אותנו לצבוע אותו ולמצוא פתרון לבעיה. ראשית מומלץ לאורר היטב את חדר האמבטיה לאחר שימוש, בין אם זה בפתיחת חלון או דלת, שנית מומלץ להתקין וונטה אשר "יונקת" את האוויר החם והאדים לחלל חיצוני, מה שמבטיח לכם פתרון לבעיית האדים. על מנת לטפל בחדרי אמבטיה עם עובש יש לקלף את שכבת הצבע ורק אז לצבוע. לעיתים צריך לעשות שתי שכבות ואפילו שלוש. 

כמה עולה לצבוע חדר אמבט?

צביעה רגילה של חדר אמבטיה, למטרת חידוש הנראות וללא כל כתמים על גביו תעלה לכם כצביעת חדר רגיל בתוספת של כ-10% יותר בגלל שימוש בצבע אקרילי אשר עמיד יותר בפני מים ומתאים לחללים רטובים, המחיר ההתחלתי הוא 550 ש"ח בלבד. אם ישנה בעיית רטיבות בקירות ועובש, מחיר צביעת חדר אמבטיה כולל פתרון לעובש מתחיל ב- 1,200 שקלים - לקירות בלבד. תוספת בעבור צביעת תקרה נעה בין 250 - 400 שקלים (במידה וכבר הזמנתם צבעי לביתכם, אם הוא מגיע במיוחד לצורך צביעה תקרה בחדר האמבטיה המחיר מתחיל ב- 500 שקלים.
 
חדר אמבטיה אחרי צבע

צריכים לצבוע את התקרה באמבטיה?

צביעת תקרה בחדרי אמבטיה נעשת בדרך כלל כאשר ישנה הצטברות של עובש בתקרה, באופן כללי צביעת תקרות זהו נושא מורכב, צריך לדעת כיצד לעשות זאת מבלי לטפטף על כל החלל, לכסות היטב את כלל התקרה ובפרט את הכתמים, כמו כן בגלל שהתאורה קרובה כלכך לתקרה (בכל חדר), הבדלי צבע נראים לעין ולכן יש לבצע צביעה יסודית ומקצועית ואף רצוי לעשות כמה שכבות.

עובש בקיר האמבטיה? קודם פתרו את הבעיה

צביעה נקודתית של קיר באמבטיה לא תפתור את בעיית העובש שככל הנראה תחזור ובמהרה, טרם תוציאו כמה מאות שקלים בעבור עבודת הצבע, חשוב לאבחן ולאתר את מקור העובש ומדוע הוא מצטבר על הקירות, מרבית הפעמים שמקרים אלו קורים זה בגלל חוסר אורר החלל לאחר מקלחת, האדים בעצם נספגים בקירות וגורמים לעובש. אז ראשית יש לדאוג לוונטה פעילה או לחלון פתוח לאחר המקלחת ובשנית להשתמש בצבע המתאים לחדרי אמבטיה.

מדוע "טופ שיפוצים"?

פנייה אלינו עושה את ההבדל, אנחנו דואגים שאתם תקבלו את השירות בכל מקום בארץ המשמעות של כך היא שאנו פועלים בפריסה ארצית ואם אנו יכולים בכל מקום לתת עד שלוש הצעות מחיר, משמע אנו פועלים עם חברות, צבעים וקבלנים רבים הלא כך? לא סתם יש לנו את האפשרות לספק לכם כמה הצעות מחיר אנו מאגדים חברות רבות, קבלנים מעולים ואפילו שיפוצניקים לעבודות קטנות ממש כמו צביעת חדר אמבטיה, כולם אמינים, מומלצים ויודעים כי הם "בתחרות" על כל לקוח. תקבלו עד שלוש הצעות מחיר דרכנו ותבצעו השוואת מחירים - זה בטוח יגרום להם להוזיל במחירים ולכם? לחסוך בעשרות אחוזים!
צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה