רוצים לשפץ את חדר האמבטיה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

צביעת חדר אמבטיה

יש עובש בחדר האמבטיה? רוצים לחדש את הצבע הלבן והסטנדרטי או לצבוע את החדר בכל צבע אחר? באתר 'טופ שיפוצים' תוכלו למצוא צבעי מומלץ ומקצועי לצביעה של חדר האמבטיה והכל תוך השוואת מחירים קלה ופשוטה.

כך תמצאו צבעי לצביעת חדר אמבטיה בזול

חשוב לציין שהמחיר עבור שירות צביעת החדר אינו בהכרח חייב להיות יקר ובהחלט ניתן למצוא הצעות מחיר משתלמות למדי מצבעים מצוינים. באמצעות שיטת השוואת המחירים של טופ שיפוצים, תוכלו לקבל באופן מהיר הצעות מחיר מצוינות עבור צביעת חדר אמבטיה ולהחליט מי בעל המקצוע שאיתו תרצו להמשיך בתהליך.

צביעה של חדר אמבטיה

כמה עולה צביעת חדר אמבטיה?

המחיר שנהוג לשלם עבור צביעת חדר אמבטיה נע בדרך כלל בין סכום של 800 ש"ח ל-1,200 ש"ח כאשר מדובר על שימוש בחומר אקרילי מיוחד המתאים לאזורים בהם עשויה להיווצר רטיבות לאורך הזמן. יחד עם זאת, המחיר עשוי להשתנות בעקבות גודל חדר האמבטיה שלכם, כמות התיקונים שנדרש לבצע ועוד.

מחיר ממוצע של צביעת חדר אמבטיה סטנדרטי

מחיר ממוצע של צביעת חדר אמבטיה סטנדרטי: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

מתי נבצע צביעה של חדר האמבטיה?

אחת לתקופה של כמה שנים, בין אם במסגרת שיפוץ חדר אמבטיה מקיף או חלקי, אנו נרצה לבצע צביעת חדר אמבטיה באופן ייסודי ומקצועי. הסיבות לצביעה עשויות להיות מגוונות ולעיתים נרצה לצבוע במטרה לחדש את החדר או לספק לו מראש נקי ורענן ובמצבים אחרים נרצה לתקן נזקים שנוצרו בקירות או התקרה. במסגרת תהליך של צביעת חדר האמבטיה נצטרך לא פעם לקלף את הצבע הישן ולטפל במוקדים בהם נוצר עובש וקיימת רטיבות על מנת לקבל מראה חדש, נקי ומושלם.

תהליך צביעה של חדר אמבטיה

להלן השלבים השונים בתהליך של צביעת חדר האמבטיה. חשוב לציין שלפני שאנו ניגשים לפעולות עצמן, חשוב לזכור לשנדרש לפנות את החדר מכל תכולתו ולפרוס ניילון על הרצפה, על האמבטיה והמקלחון וגם באיזור הכיור. 

  1. הסרת קילופי הצבע מהקירות והתקרה: ראשית נרצה לוודא שלא קיימים קילופים בקיר או התקרה של חדר האמבטיה. במידה ואיתרנו קילופי צבע, נרצה להסירם באמצעות שפכטל ולגרד אותם בצורה ייסודית.

  2. ביצוע תיקונים בקיר: במידה וקיימים בקירות חדר האמבטיה חורים או אפילו סדקים נרצה לבצע מריחה של חומר לצורך איטום שלהם.

  3. ניקוי ייסודי של הקיר: ניתן לבצע שטיפה של הקיר ולנקות אותו משאריות הלכלוך והצבע הישן וכמובן לנסות להסיר עובש מהקיר במידה וקיים.

  4. צביעת הקיר בשכבה ראשונה: שכבה זו מכונה גם שכבת הייסוד והיא מתבצעת גם באמצעות הצבע האקרילי.

  5. הוספת שכבת צבע נוספת: לאחר שחיכינו ששכבת הייסוד תתייבש בצורה מלאה (בדרך כלל עניין של שעתיים-שלוש) נצבע את הקיר בשכבה נוספת.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

באיזה צבע מומלץ לצבוע את חדר האמבטיה?

אם תשאלו כל צבעי לבית באיזה צבע כדאי לצבוע את חדר האמבטיה, התשובה שתקבלו תהיה כמעט תמיד - צבע אקרילי. מדובר בצבע "נושם" שמעולה במצבים בהם יש לחות גבוהה וזאת מאחר והוא מתייבש מהר מאוד. ניתן למצוא כיום בשוק מותגים רבים אשר מספקים צבעים אקריליים המכילים חומר אשר נוגד עובש ופטריות ולכן העדיפות היא לבחור בסוג צבע כזה בשביל לקבל תוצאה מושלמת גם אם הוא יקר יותר מצבעים אחרים.

צביעת חדר אמבטיה עם עובש

כאשר יש עובש בקירות של חדר האמבטיה ואפילו על גבי התקרה, ככל הנראה החדר אינו מאורר כפי שצריך. העובש נגרם בדרך כלל כאשר האדים שנוצרים בעת שימוש במקלחת, נתפסים על גבי הצבע שנמצא בקירות או על התקרה ונצברת לחות. עם הזמן מתפתח לו עובש ונוצרים כתמים ירוקים ושחורים על הקירות, מה שמחייב אותנו לצבוע אותו ולמצוא פתרון לבעיה.

ראשית מומלץ לאוורר היטב את חדר האמבטיה לאחר שימוש,  באמצעות פתיחת חלון או דלת. שנית מומלץ להתקין וונטה אשר "יונקת" את האוויר החם והאדים לחלל חיצוני, מה שמבטיח לכם פתרון לבעיית האדים. כפי שהסברנו קודם לכן, על מנת לטפל בחדרי אמבטיה עם עובש יש לקלף את שכבת הצבע ורק אז לצבוע ולעיתים נצטרך לבצע צביעה של שתי שכבות ואפילו שלוש. 

​חשוב לציין שלעיתים העובש נוצר כתוצאה מבעיות בצנרת הדירה ובמצבים בהם יש נזילה או פיצוץ פנימי המחלחל אל הקיר. על כן במידה ואתם מקפידים לאוורר את חדר האמבטיה בצורה טובה אך עדיין נתקלים בעובש, ייתכן וזה המקור לבעיה.

 

אם אכן זהו המצב אצלכם, תצטרכו לאתר את הנזילה בקיר ולאחר גילוי ותיקון לצבוע את האזורים בצבע אשר ימנע התפתחות עובש (לעיתים מצטברת לחות לאחר התיקון בתוך הקיר). באותה נשימה, נמליץ כבר לבצע צביעת דירה מלאה, הפער בין המחירים מתקזז כאשר  צריך לבצע צביעה ל-2 חדרים לפחות. בדקו בעצמכם וגלו מהו מחיר צביעת דירה.

שאלות נפוצות בנוגע לצביעת חדר אמבטיה:

האם צביעת התקרה כלולה במחיר הסטנדרטי של צביעת חדר האמבטיה?

בדרך כלל בטווח המחירים שהצגנו, העלות של צביעת התקרה כלולה. יחד עם זאת נדרש לוודא זאת מראש מול הצבעי שאיתו תבחרו לעבוד על מנת ליצור בהירות בנושא כבר בתחילת ההתקשרות.


באיזה ציוד צובעים את חדר האמבטיה?

לרוב נצבע את חדר האמבטיה באמצעות רולר עבור השטחים הגדולים כמו התקרה והקירות ולאחר מכן נבצע צביעה באזורים קטנים יותר בעזרת מברשת צבע. מבחינת הצבע - העדיפות היא לצבע אקרילי מאחר והוא "נושם" ומתאים לחדרים עם לחות. 


מהו הגודל הסטנדרטי של חדר האמבטיה?

בדרך כלל חדר אמבטיה ממוצע הוא בגודל של 5-6 מ"ר.


האם ניתן לצבוע את חדר האמבטיה באופן עצמאי?

על אף שניתן לבצע צביעה של החדר באופן עצמאי, ההמלצה היא להיעזר בצבעי מקצועי ומומלץ וזאת מאחר ובניגוד לאיזורים אחרים בבית, צביעת חדר האמבטיה מצריכה ידע מקצועי בבחירת הצבע הנכון וגם ניסיון בניקוי של הקירות מעובש וקילופים.


דגשים בצביעת קירות של חדר האמבטיה

על מנת להגיע למצב בו תהליך צביעת קירות חדר האמבטיה מתבצע כמו שצריך, חשוב להקפיד על הורדת האלמנטים השונים כמו מראות או מדפים במידה והם ניתנים לפירוק כמובן וגם להגן על שקעי חשמל ומתגים באמצעות מקסינג-טייפ.

 

בנוסף נמליץ לכם לבחון את האופציה של שילוב חיפוי בקירות האמבטיה באזורים מסוימים בסופו של תהליך הצביעה וזאת על מנת ליצור שילוב אסתטי בין הצבע החדש לאריחים מיוחדים שמתמודדים נהדר עם אזורי בהם יש לחות.

צבעי צובע חדר אמבטיה

שירותי צביעת חדר אמבטיה בכל הארץ 

תהליך בחירת בעל המקצוע המתאים לביצוע עבודת הצביעה בחדר המקלחת והאמבטיה עשוי להיות ארוך למדי. הסיבה לכך היא שיש לא מעט צבעים ולא תמיד אנו יודעים כיצד לבחור את הצבעי שיתאים ביותר עבורנו.

 

באמצעות פורטל 'טופ שיפוצים' ניתן למצוא צבעים מצוינים ומומלצים שנבדקו ונמצאו מתאימים לסטנדרטים גבוהים בכל הקשור לשירותיות, ידע מקצועי וזמינות גבוהה. ניתן למצוא דרכנו צבעים מכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום, לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ולבחור בהצעה הטובה ביותר.