רוצים לשפץ את חדר האמבטיה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

מתקין מקלחונים בבאר שבע

במהלך שיפוץ חדר אמבטיה? צריכים להתקין מקלחון בבאר שבע? דרכנו תוכלו להזמין מתקין מקלחונים בבאר שבע שיעשה את העבודה בצורה מקצועית ולערוך גם השוואת מחירים כדי להוזיל בעלויות.

השוואת מחירים בין מתקיני מקלחונים בבאר שבע

כשאתם מתקינים מקלחון בבית שלכם כדאי שתדעו שהמחיר משתנה בהתאם לסוג המקלחון שתבנו אבל גם בהתאם למתקין המקלחונים. לא כל מתקין מקלחונים בבאר שבע יתן לכם את אותו המחיר כמו האחר, ולכן כדאי לבצע השוואת מחירים.

 

תוכלו ליצור איתנו קשר ותקבלו מאיתנו פרטים של 3 מתקיני מקלחונים בבאר שבע. ככה תוכלו להתחיל בהשוואת המחירים שלכם ובחיסכון של העלות הסופית בלי להתפשר על איכות השירות שתקבלו.

 

התקנת מקלחון בבאר שבע

כמה עולה התקנת מקלחון בבאר שבע?

אז נכון שהמחיר של מתקין מקלוחנים בבאר שבע הוא לא קבוע אבל בהחלט נוכל להציג לכם טווח מחירים. אחד המקלחונים הנפוצים ביותר הוא מקלחון פינתי שמחיר ההתקנה שלו יהיה 3,100 - 3,600 ש"ח. תוכלו לראות עוד מחירים של התקנת מקלחונים.

 

מחיר ממוצע להתקנת מקלחון פינתי בבאר שבע

מחיר ממוצע להתקנת מקלחון פינתי בבאר שבע: 3350 ₪

טווח מחיר גבוה 3600 ₪

טווח מחיר נמוך 3100 ₪

כך תמצאו מתקין מקלחונים מומלץ

בשביל למצוא מתקין מקלחונים מומלץ כדאי להסתכל על כמה דברים:

  1. המלצות קודמות: נסו לשאול אנשים שאתם מכירים אם מתקין המקלחונים עשה עבודה אצלם. נסו לחפש באינטרנט את השם שלהם - כל דבר שיעזור לכם לראות חוות דעת של לקוחות אמיתיים שביצעו שיפוצים בבאר שבע והתקנת מקלחונים בפרט.
     
  2. ניסיון: קחו מתקין מקלחונים בבאר שבע שיש לו ניסיון רב בתחום. מתקין מקלחונים מנוסה כנראה יעשה את העבודה בצורה טובה יותר.
     
  3. מחיר: עכשיו כשאתם יודעים בערך כמה אמורה לעלות התקנת המקלחון שלכם שימו לב שאתם לא לוקחים מתקין מקלחונים בבאר שבע שמבקש מכם מחיר מוגזם.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

אגנית או שיפוע ברצפה - מה עדיף?

כשאתם באמצע שיפוץ של חדר האמבטיה שלכם יש צורך להחליט אם אתם מעדיפים להתקין אגנית לחדר האמבטיה שלכם או שעדיף לעשות שיפוע ברצפה שיקח את המים אליו. אם אתם מסתכלים על המחיר בתור שיקול מרכזי אז זה תלוי האם אתם עושים גם עבודות ריצוף. אם אתם גם ככה עושים עבודות ריצוף בבית שלכם אז אין בעיה לעשות את השיפוע, אבל אם יש ריצוף קיים יהיה לכם יותר זול להתקין אגנית על הריצוף הקיים.