רוצים לשפץ את חדר האמבטיה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

מקלחון צירים או פרופיל

מה ההבדלים בין מקלחון צירים למקלחון פרופיל? איזו אופציה עדיפה מבין השתיים ומדוע? הנה סקירה שתעזור לכם לקבל החלטה לפני רכישה והתקנת המקלחון הבא שלכם.

מה זה מקלחון ציר?

מקלחון ציר הוא למעשה מקלחון אשר מחובר אל הקיר באמצעות צירים. מחירון של מקלחון ציר גבוה יותר מאשר מקלחון פרופיל אך היתרון המרכזי והמשמעותי של מקלחון הציר הוא ביופי והעיצוב שלו. מדובר על מקלחון נקי, אסתטי ואלגנטי ויש שיאמרו אפילו מקלחון בעל מראה יוקרתי.

 

מקלחון צירים או פרופיל

מה זה מקלחון פרופיל?

מקלחון פרופיל הוא מקלחון שבו הפרזול אשר מחבר את הזכוכית אל הקיר עשוי מפרופיל לאורכו של הקיר. היתרון המרכזי של מקלחוני פרופיל הוא מחירם הזול בהשוואה למקלחוני ציר אך יחד עם זאת חשוב לזכור כי גם האיכות בהתאם. הפרופיל נאכל ואף נרקב עם הזמן ורבים טוענים כי הוא מתבלה תוך זמן קצר יותר.

 

מקלחון ציר או פרופיל

אז מה עדיף - מקלחון ציר או פרופיל?

אם תשאלו בעלי מקצוע אשר עוסקים בהתקנת מקלחונים, סביר להניח שתקבלו בעיקר המלצות על מקלחוני ציר אשר נחשבים לנקיים, אלגנטיים וקלים לתחזוקה. יחד עם זאת, כדאי לקחת בחשבון את שאר הפרמטרים כמו המחיר (מקלחון פרופיל זול יותר) וגם הסגנון העיצובי - ישנם לקוחות אשר סבורים כי דווקא מקלחון פרופיל נראה טוב יותר.

 

פרמטר נבדק מקלחון ציר מקלחון פרופיל
מחיר המוצר יקר

זול

 

ניקיון ותחזוקה קל לניקוי

קשה יותר לניקוי

 

עמידות הרכיב עמיד יחסית

פחות עמיד

 

חומר גלם פליז או בראס (סגסוגת, אבץ ונחושת)

פרופיל אלומיניום

 

מקלחוני פרופיל בעיצוב אישי

כיום, ניתן להזמין מקלחוני פרופיל תוך בחירה מתוך קטלוג קיים אך ניתן גם לבקש מהחברה לייצר לנו פרופיל לפי מידה מותאמת. חשוב לקחת בחשבון שבמידה ונבחר לבצע הזמנה אישית, זמני האספקה יהיו ארוכים הרבה יותר. אגב, פרופלים למקלחון יכולים להגיע בצבעים שונים, כאשר אחד מהצבעים המבוקשים הוא צבע בגימור שחור מט.

 

אולי יעניין אותך גם: