רוצים לשפץ את חדר האמבטיה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

חידוש אגנית למקלחון

קראו מתי יש צורך בחידוש אגנית למקלחון, כמה זה עולה, כיצד זה מתבצע וגם איך תוכלו לאתר איש מקצוע מומלץ לצורך ביצוע העבודה במחיר משתלם דרך טופ שיפוצים.

חידוש אגנית למקלחון - מתי צריך?

יש כמה סימנים שעשויים לרמז שהגיעה העת לחידוש אגנית למקלחון שלכם. בין הסימנים: הופעת סדקים, כתמי חלודה ועוד.

 • סדקים - סדקים יופיע באגנית לאחר שימוש ממושך בה. אגנית רגישה יותר למשקל כבד בהשוואה לרצפה במקלחונים, כך שככל שישתמשו בה בתדירות גבוהה יותר, כך הסיכוי להתפתחות סדקים גדלה בהתאם.
   
 • חלודה - הצורך בחידוש אגנית מגיע גם בגלל היווצרות כתמי חלודה בצדי המשטח או מעליו, היכן שרגלינו דורכות. החלודה נוצרת ממגע בין צנרת הברזל המצויה מתחת לאגנית לבין מי הרחצה שמחלחלים מתוך סדקים באגנית. 
   
 • רטיבות - גרים בבית פרטי והבחנתם בסימני רטיבות בדיוק באזור התקרה שגובלת עם רצפת המקלחון שלכם? יכול להיות שזה עקב פיצוץ בצנרת אך יכול להיות שזו גם בעיה באגנית של המקלחון, שלא מחוברת בצורה מיטבית לצנרת הקיימת, מה שגורם למים לחלחל בין שכבות האיטום של המבנה במקום לתוך הצינור. הדבר רלוונטי גם במידה ואתם גרים בבניין והשכן מתחת מתלונן על רטיבות בתקרת חדר הרחצה שלו.
   
 • נוחות - במידה ואתם חשים חוסר נוחות ברגליים בעת הרחצה במקלחון, יכול להיות שזה בגלל שהאגנית בו כבר שחוקה. הדבר עשוי להתבטא בעיקום של האגנית, מה שגורם ליציבה לקוייה במקלחת. עוד דבר הוא החלקה בתוך האגנית, מה שאומר שפסי הדריחה למניעת החלקה נשחקו וכבר לא עושים את עבודתם.

 

חידוש אגנית למקלחון

כמה עולה חידוש אגנית למקלחון?

חידוש אגנית למקלחון ע"י הלבשה נע בין 2,500 - 2,000 כולל מע"מ. המחיר כולל את האגנית החדשה, אותה בעל המקצוע מלביש על האגנית הקיימת, תוך חיבור מלא לצנרת. במידה וקיימות דלתות למקלחון, יהיה עליו לפרק אותן בהתחלה ולהחזיר אותן בסוף, מה שיהיה כרוך בעלות נוספת שנעה בין 150 - 200 ש"ח.

מחירי חידוש אגנית למקלחון

חידוש אגנית למקלחון בהלבשה

המחיר כולל את האגנית החדשה, חיבור שלה לצנרת והלבשה על האגנית הקיימת.


2,000 - 2,500 ש"ח
פירוק דלתות מקלחון

פירוק דלתות קיימות של מקלחון כדי לטפל באגנית והרכבה מחודשת של המקלחון בתום העבודה.


150 - 200 ש"ח
ציפוי אגנית למקלחון

ציפוי אגנית למקלחון בהתזת חומר אקרילי או אמייל, תלוי בסוג האגנית הקיימת.


700 - 1,400 ש"ח
מחיר החלפת אגנית למקלחון

מחיר הכולל פירוק אגנית ישנה והתקנת אגנית חדשה למקלחון הכולל חיבור לצנרת.


2,700 - 3,000 ש"ח

הדפס מחירון

כיצד חידוש אגנית למקלחון מתבצע?

חידוש אגנית למקלחון יכול להתבצע ב - 3 צורות : הלבשת אדנית חדשה על הקיימת, התזת חומר אקרילי על האגנית הקיימת וגם האופציית שכוללת החלפת אגנית למקלחון. נסביר:

 • חידוש אגנית למקלחון ע"י הלבשה - בשיטה זו "מלבישים" אגנית חדשה על האגנית הקיימת בהתאם למידות ולצורה שלה. באמצעות שיטה זו ניתן למנוע דליפות של מי רחצה מסדקים שנוצרו באגנית הישנה שתהיה מתחת לאגנית המולבשת.
   
 • חידוש אגנית בהתזה וציפוי - ניתן לחדש אגנית למקלחון ע"י התזה של חומרים אקריליים או בעזרת ציפוי אמייל שביכולתם לסתום חורים וסדקים ואף להעניק מראה כמו חדש לאגנית הקיימת.
   
 • חידוש ע"י החלפת אגנית למקלחון - מדובר בשיטה היקרה ביותר מבין שלושת השיטות. כאן מדובר בעבודה שכוללת פירוק האגנית הישנה והתקנה של אחת חדשה מאפס. 

קבלו חידוש אגנית למקלחון שלכם במהירות

במידה וברשותכם אגנית במקלחון שכבר לא נוח לדרוך עליה או שהמראה שלה רע ומלווה בסדקים וחלודה, קרוב לוודאי שזו העת להעניק לה טיפול מקיף. כפי שכבר קראתם, חידוש אגנית למקלחון היא פעולה שלא מחייבת פירוק וליכלוך אלא ניתנת לביצוע בהתזה או ע"י הלבשה.

 

השאירו פרטים בטופס מתחת וקבלו עוד היום ובחינם עד 3 אנשי מקצוע בעלי נסיון בחידוש מסוג זה, ביניהם תוכלו לברר מחירי חידוש אגנית למקלחון שלכם וכך תוכלו לבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר, מבלי להתפשר על העבודה.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מה עדיף: חידוש אגנית או החלפת אגנית?

חידוש אגנית למקלחון ע"י הלבשה או ע"י ציפוי בהתזה נחשבים עדיפים יותר מהחלפת אגנית בשלמותה. הסיבה לכך היא כי שתי השיטות הראשונות נחשבות זולות וקלות יותר לביצוע וגם מערבות פחות ליכלוך ובלאגן בשונה מהחלפת אגנית למקלחון, שעלותה יקרה מאוד בגלל עלות רכישת האגנית החדשה וגם שלבי הביצוע מורכבים, ארוכים ומלוכלכים יותר.

 

פרמטר השוואה הלבשת אגנית חידוש אגנית בהתזה החלפת אגנית 
מחיר 2,500 - 2,000 ש"ח 700 - 1,400 ש"ח 2,700 - 3,000 ש"ח
קושי בביצוע בינוני קל קשה
מייצר ליכלוך? ברמה סבירה לא ליכלוך רב

האם ניתנת אחריות על חידוש אגנית למקלחון?

ניתנת חידוש אגנית למקלחון באמצעות הלבשה ניתן לקבל אחריות הנעה בין 7 - 10 שנים. 

 

משך תקופת האחריות הממוצעות לחידוש אגנית למקלחון:
10 שנות אחריות 8.5 שנות אחריות 7 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.