רוצים לשפץ את חדר האמבטיה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

הנמכת תקרה במקלחת

מעוניינים לבצע הנמכה של התקרה בחדר האמבטיה? גלו באיזה חומר משתמשים לביצוע הנמכה בתקרת המקלחת והזמינו שיפוצניק מקצועי ומיומן לביצוע העבודה.

מתי נעשה הנמכת תקרה בחדר אמבטיה?

ברוב המקרים, הנמכה של התקרה בחדר זה עשויה להתבצע כחלק מפרויקט של שיפוץ מקלחת אך גם במקרים רבים לצורך התקנה של תאורת ספוטים אלגנטית ויפה במטרה ליצור אווירה נעימה יותר בחלל החדר. לאחר תהליך ההנמוכה, נוכל להנות מתאורה באזורים שלא היה בהם מספיק אור כמו אזור השיש והכיור או מעל המקלחון או האמבטיה עצמה ונקבל מראה דקורטיבי ויפה. גם במקרים בהם מתקינים מזגן מיני מרכזי בבית, אפשר להכניס את היחידה של המזגן לאזור זה ולהסתיר אותה מאחורי לוחות הגבס.

 

הנמכת תקרה במקלחת

כמה עולה לעשות הנמכה בחדר זה?

ראשית, חשוב להבין שיש טווח מחירים רחב, ולא מחיר אחד ומדויק, מאחר וכל בעל מקצוע מתמחר את עבודותו בצורה שונה ועל סמך הפרויקט עצמו ומורכבותו, מה גם שמדובר על מחירים של חומרי הגלם (הגבס הירוק שעליו נרחיב בהמשך) שנכללים בהצעת המחיר ומסופקים כחלק מהשירות על ידי מבצע העבודה. בדרך כלל טווח המחירים עבור הנמכה של תקרה בחדר המקלחת עם גבס ירוק, נעה בין 100 ש"ח ל-180 ש"ח למ"ר, עבור עבודה וחומרים ביחד.

מחיר ממוצע להנמכת תקרה בחדר אמבטיה (למ"ר)

מחיר ממוצע להנמכת תקרה בחדר אמבטיה (למ"ר): 140 ₪

טווח מחיר גבוה 180 ₪

טווח מחיר נמוך 100 ₪

הסתרת תשתית קיימת באמצעות הגבס

לעיתים המטרה המרכזית של הנמכת התקרה בחדר האמבטיה היא דווקא הסתרה של תשתיות כאלה ואחרות הנמצאות בחדר זה כמו למשל חוטי חשמל גלויים או אפילו צנרת בנקודות מסוימות בתקרה. בשביל לספק לחדר מראה יפה ונקי יותר, נרצה להצניע את האלמנטים הללו על ידי הוספה של תקרה נמוכה יותר שתסתיר וגם תגן על התשתית מפני המים והאדים. מקרים אלו נפוצים בעיקר בדירות ישנות וכיום אנו רואים פחות ופחות דירות עם תשתיות גלויות בתקרת חדר האמבטיה.

איזה חומר מתאים להנמכת תקרה למקלחת?

בניגוד למקרים בהם מתבצעת הנמכת תקרה סטנדרטית במקומות אחרים ברחבי הבית מגבס רגיל, כאשר עושים הנמכת תקרה למקלחת, חשוב להשתמש בגבס ירוק. לוח גבס בצבע ירוק הוא למעשה לוח בעל עמידות גבוהה לרטיבות ומים אשר מגן מפני כיפופים ועיוות של התקרה בעקבות הלחות המצויה בחדר.

 

הנמכת תקרה במקלחת חייבת להיעשות עם לוח זה ולא מומלץ להתפשר על לוח גבס רגיל, על אף העובדה שעלות לוח של גבס ירוק גבוהה יותר מהלוח הסטנדרטי. פרט למחיר של פלטות הגבס הירוק, יש לו גם חסרון נוסף והוא העובדה שנדרש ליישם שכבות צבע רבות בשביל שלא יראו את הצבע הירוק בתקרה.

באיזה גובה מומלץ לעשות את הנמכת התקרה?

גובה התקרה צריך להיות עד 15 ס"מ מגובה התקרה המקורי (ראו מהו גובה תקרה סטנדרטי). גובה כזה יאפשר לנו להתקין תאורת ספוטים בתקרה אך גם ימנע מצב בו החדר מרגיש חנוק וקטן בעקבות התוספת של לוחות הגבס. יחד עם זאת, במצבים רבים ייתכנו שינויים בגובה ההנמכה בעקבות גודלו של חדר האמבטיה ואלמנטים השונים שנמצא בתוכו. נמליץ תמיד להתייעץ עם גורם מוסמך ומקצועי שביצע עבודות מסוג זה בעבר, על מנת לקבל מידע נוסף על המידות המדויקות שיתאימו לחדר האמבטיה בבית שלכם.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

מצאו בעלי מקצוע מצוינים דרך האתר שלנו

דרך פורטל טופ שיפוצים, אפשר לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות משיפוצניקים ואנשי גבס המציעים במסגרת השירותים שלהם גם שירות של הנמכת תקרה בחדרי אמבטיה. שירות השוואת המחירים המוצע דרך האתר אינו כרוך בעלויות ולכן תוכלו לקבל את הצעות המחיר ולגמרי בחינם ולבדוק אותן לצורך השוואה קלה ופשוטה, עד לבחירה של בעל המקצוע שאיתו תרצו להמשיך בתהליך.

 

מאחר ואנו מבצעים בדיקות מקדימות לבעלי המקצוע ומקפידים על עבודה עם שיפוצניקים מובילים מכל אזורי הארץ, תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות של מקצוען שיעניק לכם שירות איכותי ואמין בכל עבודת גבס שתרצו ליישם בביתכם, כמו גם עבודות שיפוצים נוספות.