רוצים לשפץ את חדר האמבטיה?

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

הלבשת אמבטיה

הלבשת אמבטיה חדשה על ישנה לקבלת מראה אסתטי, נקי וחדש לחדר האמבטיה שלכם. רוצים לעשות את ההחלפה ולשלם מחיר זול? בצעו השוואת מחירים להחלפת אמבטיה אקרילית חדשה דרך הפורטל שלנו ואנו בטוחים שתצליחו להוזיל בעלויות ולקבל מחיר משתלם במיוחד!

רוצים להלביש אמבטיה בזול? בצעו השוואת מחירים!

חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים להלבשת אמבטיה, כאשר טווחי המחירים עשוים להיות גדולים וישנו מבחר גדול של פתרונות שלחלקן יש יתרונות רבים וכאלו עם חסרונות אחרים. אנו ממליצים לכם לבצע השוואת מחירים בין 3 נותני שירות שונים וזאת על מנת לקבל מחיר להלבשת אמבטיה על אמבטיה מכמה גורמים, לבצע השוואה בין השירותים והמחירים ולבסוף לבחור בהצעה המתאימה לכם.

 

הלבשת אמבטיה אקרילית

כמה עולה הלבשת אמבטיה על אמבטיה?

מחיר הלבשת אמבטיה נע בין 1,300 - 1,700 ש"ח. יש כמה דברים שישפיעו על המחיר: ראשית, האם האמבטיה שלכם היא בגודל סטנדרטי? שנית, האם מדובר על עבודה שמבצעים עבורכם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום? בנוסף לכך, יש לקחת בחשבון גם את מצבה של האמבטיה הנוכחית ואת השאלה האם אנשי המקצוע שלכם צריכים גם להוביל עבורכם את האמבטיה מהמקום שבו קניתם אותה או לא. כל הפרטים הללו, ועוד רבים אחרים, יכולים להשפיע על התוצאה הסופית ועל השאלה האם המחיר יהיה גבוה מאוד או לא. באופן כללי אתם כן יכולים להיות בטוחים שכל מה שקשור בחידוש ייצא זול יותר מאשר שיפוץ אמבטיה או רכישה של חדשה.

 

מחיר ממוצע להלבשת אמבטיה

מחיר ממוצע להלבשת אמבטיה: 1500 ₪

טווח מחיר גבוה 1700 ₪

טווח מחיר נמוך 1300 ₪

הלבשת אמבטיה אקרילית, מהו התהליך?

ראשית, צריך להבין לאיזו הוצאה כלכלית אתם נכנסים ולראות שגם במקרה שלכם זה אכן כדאי לבצע חידוש לאמבטיה ושנית, חשוב לקנות את האמבטיה החדשה שבה אתם מעוניינים. העניין הוא שכאשר מדברים על הלבשת אמבטיה על אמבטיה ניתן לבחור בין הרבה מאוד סוגים של אמבטיות וכמובן שמי שמקבל את ההחלטה בנושא הזה הוא אתם ולא איש המקצוע שיבצע את העבודה.

 

למעשה החדשה מתלבשת על הישנה אך היא מופרדת ממנה על ידי חומר בידוד רציני ואיכותי. משמעות הדברים היא שהשלב הראשון בתהליך יהיה ניקיון מאסיבי ויסודי ורק לאחר מכן חיבור של האמבטיה החדשה. יש לשים לב היטב באיזה חומרים משתמשים אנשי המקצוע שיבצעו את העבודה שכן החיבור הזה חייב להיות כמה שיותר יציב ואטום, במידה ולא תיהיה אטימה טובה ייתכן ובהמשך תגלו רטיבות בקיר האמבטיה עקב בריחת מים.

שאלות ותשובות שנשאלנו בנושא:

הנה כמה שאלות נפוצות אשר שאלו אותנו כאשר התעניינו בחידוש והלבשת אמבטיה, הנה:

האם ניתן לבצע תיקון להלבשת האמבטיה?

כמובן, אם קיימת נזילה או דליפה ואף חוסר יציבות של ההלבשה - ניתן להזמין שירות תיקונים.


חידוש הלבשה קיימת - אפשרי?

כמובן, ניתן לבצע ציפוי אקרילי, שיוף וליטוש. אך לא תמיד מומלץ - לעיתים עדיף להחליף להלבשה אחרת.


האם כל הלבשות האמבטיות אקריליות?

אנו לא מכירים בשוק מוצר נפוץ שאינו אקרילי - כאשר שאר החומרים ככל הנראה מחלידים וציפוי אקרילי לא.


מה עושים כאשר יש חלודה באמבטיה?

במצב בו קיימת חלודה באמבטיה מומלץ להחליף את האמבטיה - כמובן ניתן גם באמצעות הלבשה.


הלבשת אמבטיה במבצע? זה כולל הרכבה? ואיזה סוג?

אם אתם חושבים על האפשרות של הלבשת אמבטיה על אמבטיה אתם בוודאי רוצים לקבל כמה שיותר פרטים על העבודה הזאת, כמו לדוגמא: האם זה תמיד אפשרי? האם העבודה לוקחת הרבה זמן? מי יוכל לבצע עבורכם את המשימה? ראשית, חשוב שתדעו שיש גם חסרונות הלבשת אמבטיה כי בסופו של דבר אין כמו לקנות מוצר חדש, איכותי ומעוצב. שנית, לא מדובר על עבודה שתיקח זמן רב מידי וכמובן שהיא כוללת גם את ההרכבה עצמה.

 

מה שלא תמיד נכלל במחיר של הלבשת אמבטיה על אמבטיה, זו הובלת המוצר לבית הלקוח. לכן בנושא הזה אנחנו מציעים לכם לבדוק אל מי אתם פונים, כמה זה עולה והאם המחיר הסופי יהיה טוב או לא מספיק אטרקטיבי, במצב בו החלטתם שאין לכם את התקציב לכך תוכלו להספק בחידוש בלבד ולבצע ציפוי לאמבטיה הישנה במחיר מפוחת באופן מהותי.

הלבשת אמבטיה

מהם החסרונות בהלבשה של אמבטיה?

כפי שהזכרנו לעיל, כאשר מדברים על אפשרות כמו הלבשת אמבטיה על אמבטיה כמובן שצריך לקחת בחשבון גם את השאלה האם יש חסרונות לעבודה כזאת, והתשובה היא כן. לא כל אנשי המקצוע יידעו לעשות עבודת הלבשה בצורה מספיק טובה ובנוסף, עלול להיות שאפילו במקרים שבהם העבודה התבצעה על הצד הטוב ביותר – התוצאה הסופית לא תחזיק מעמד לשנים רבות.

 

מדובר על סוג של פתרון ביניים, או פתרון שיוכל להחזיק מעמד רק לזמן מסוים ולכן חשוב להיות מודעים לכך מראש. מצד שני, אין ספק שזה פתרון שעולה הרבה פחות מקניית חדשה ולכן ברור מדוע רבים בוחרים באופציה הנפלאה הזאת. נמשיך לסייג את הנושא בכך שאם עורכים כבר שיפוץ בדירה, עדיף לבצע החלפת אמבטיה במלואה ולא הלבשה או ציפוי. תוכלו להכיר את מחיר שיפוץ דירה קומפלט ואת יתר המידע הרלוונטי בנושא השיפוץ אצלנו בטופ שיפוצים.