עבודות ריצוף וחיפוי

עלות של עבודת ריצוף איכותית אינה זולה בהכרח, אך יש דרך עדיין לבצע ריצוף לביתך במחיר שפוי ומבלי לפגוע באיכות העבודה המתבצעת, פנו כעת למומחים של "טופ שיפוצים" ואנו נדאג שתקבלו שירות מקצועי ואיכותי.

איזה סוגי ריצוף וחיפוי אנו מבצעים?

עבודת ריצוף מקצועית של גרניט פורצלן.
חיפוי קירות ורצפות מסוג קרמיקה.
עבודת חיפוי בשיש חוץ ופנים.
סוגי רצפות נוספים המיועדות לבית.

 חיפוי קירות במגוון סוגים רבים המתאימים לפנים ולחוץ.
✔ ניתן להזמין עבודה על פי פרויקט קומפלט או לפי מטר.

ביצוע עבודת ריצוף וחיפוי - במה זה תורם?

אם הנכם הולכים לבצע עבודת שיפוץ אשר כל מטרתה היא לעלות את שווי הנכס ולגרום לו להראות טוב יותר (למשל במקרה של השכרת דירה), פתרונות חיפוי לקירות וביצוע הדבקת ריצוף אלו ללא ספק דברים שצריך לקחת בחשבון, הם גורמים לדירתכם להראות טוב יותר באופן משמעותי ונותנים לה אפקט חדיש ונקי, התרומה באה בחשבון גם כאשר רוצים למכור את הנכס.

למה חשוב לחתום על הסכם עם רצף?

חוזה לעבודת ריצוף לא פחות חשוב מהקבלן המבצע או הרצף, כאשר אנחנו צריכים הסכם על מנת לשמור על כספנו, זמן ביצוע העבודה וכמובן נזקים אשר יכולים להיגרם. אל תתפשרו על עבודה ללא חוזה או הסכם כזה או אחר מול נותני שירות ולא בהכרח בסוג העבודה הזו. לפניכם חוזה סטנדרטי להורדה המיועד בעיקר לשיפוץ של דירות אך מתאים גם לעבודת ריצוף לבית וכמובן בעבור חיפוי של קירות, מוזמנים להוריד ולשדרג על פי הצורך.

מה חשוב לבדוק כעת מבצעים הדבקת ריצוף?

אם אינכם עושים ריצוף על גבי חול ורוצים לבצע הדבקה על גבי ריצוף קיים, חשוב שתדעו כי גובה הרצפה יהי כ-2 ס"מ יותר, ז"א שייתכן כי תצטרכו לקצר דלתות ולעשות מעין "מדרגות קטנות" כאלו וגישורים על מנת שלא יהיו בליטות והפרשי גובה אשר אנשים עלולים ליפול בגללם, הבעיה העיקרית בהדבקה היא הפרשי הגובה והצורך לבצע הקטנה בגובה הדלתות. בדקו היטב את הנושא לפני שאתם מדביקים על מנת להיות בטוחים כי אכן אפשרי לקצר את הדלת ולא צריכים להזמין חדשות.

כמה עולה עבודת ריצוף למטר?

מחירי עבודות אלו משתנים על פי סוג הריצוף, גודל הפרויקט והאם מדובר על הדבקה או הריסה והדבקה מחדש, לפניכם  מחירון מלא המסכם את העלויות השונות:

מחירון עבודת ריצוף וחיפוי קירות פנימי וחיצוני

סוג העבודה מחיר לפי מטר
מחיר ריצוף קרמיקה
כולל חומרים, הסרת הקרמיקה הישנה והדבקת החדשה.
110 - 160 ש"ח
מחיר חיפוי קיר פנימי בעץ
על פי מטר רץ, כולל עבודה, חומר וגימור.
110 - 290 ש"ח
הדבקת זכוכית על גבי בניין (חיפוי חיצוני)
עבודה זו בדרך כלל מתבצעת כ"קומפלט" אך מתומחרת לפי מטר.
600 -900 ש"ח
בטון אדריכלי (כמו שפכטל אמריקאי)
מריחה הכוללת טקסטורה מיוחדת.
80 - 120 ש"ח
עלות ריצוף שיש חיצוני
ריצוף חוץ של שיש
120 - 180 ש"ח
עבודת ריצוף לגרניט פורצלן
בגודל 80X80 כולל רובה
250 - 320 ש"ח
עלות ריצוף חוץ מסוג קרמיקה
כולל חומרים ורובה אקרילית עמידה.
130 - 170 ש"ח
מחיר הדבקת ריצוף על קיים
כולל הצרת דלתות וחומרים לפי מטר.
90 - 115 ש"ח
כמה עולה להסיר ריצוף קיים?
עלות בעבור עבודה בלבד של הסרה ללא הדבקה חדשה.
70 - 90 ש"ח
כמה עולה להתקין פרקטים?
המחיר לפי מטר בעבור התקנת פרקט בלבד ללא חומר.
45 - 70 ש"ח

לכל המחירים - עברו למחירון הריצוף המלא

למה כדאי לבחור ב"טופ שיפוצים" לביצוע העבודה?

הפורטל "טופ שיפוצים" מעניק מגוון רחב של שירותים ובינהם גם עבודות חיפוי קירות וריצוף כאלו ואחרות המתאימות לבתים, דירות וחצרות. אנחנו פועלים הקיף כלל ארצי וניתן לראות את כל אזורי הפעילות כאן, מעבר לכך על כל פנייה אלינו אתם מקבלים עד שלוש הצעות זולות ומשתלמות מאוד, תוכלו לבצע בנוסף השוואות בין החברות והקבלנים ובסופו של יום לחסוך כסף רב! אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום!

חיפוי קירות לעיצוב פנים וחוץ הבית

חיפוי קירות הוא כיום אחד הדברים הכי מעניינים בתחום עיצוב הפנים. עיצוב הבית שלכם הוא מלאכה חשובה שבה לכל פרט יש משמעות עליונה. כיום באמצעות חיפוי וריצוף קירות תוכלו לתכנן את החלל הביתי שלכם בצורה מושלמת. באמצעות הפורטל שלנו תוכלו גם לעשות זאת במחיר מוזל. יש לנו שירות איכותי ומקצועי של חיפוי קירות קלאסי על ידי טובי בעלי המקצוע שבתחום. תוכלו לבחור מתוך המגוון הרחב של החברות העובדות איתנו את החברה המתאימה ביותר עבור הצרכים שלכם. חיפוי וציפוי הוא מעשה אומנות ויש לו משמעות מעבר לעניין הפרקטי. אם אתם בוחרים בעל מקצוע יש לבחור באנשים שיש להם חוש אסתטי מפותח וזיקה לעולם עיצוב הפנים. אצלנו אתם מחליטים על החברה המתאימה ובידכם היכולת לבחור את הצעת המחיר ההולמת ביותר את הצרכים שלכם.

גלריית תמונות של עבודות חיפוי לקירות

חיפוי קיר בכניסה לבית חיפוי בהתאמה
חיפוי קירות בחדר חיפוי חדר שינה

שדרוג קירות ורצפת הבית למראה דקורטיבי מושלם!

חיפוי קירות מתאים עבור כל מקום בבית. תוכלו לעשות זאת בסלון או בחדר השינה באמצעות בריקים או אריחי פורצן ואפילו באמבטיה באמצעות הדבקה קרמיקה על גבי הקיר כל בחירה אחרת מתאימה. תוכלו לבחור גם באופציה דקורטיבית המתאימה עבור סגנון הבנייה המודרני. קרניזים דקורטיביים יכולים להשתלב במיוחד עם המלאכה. אצלנו תוכלו לבצע חיפוי קירות לפי מטר ולבחור את החומר המתאים ביותר עבורכם לביצוע העבודה. עיצוב פנים הוא מלאכה עדינה המשלבת ידע ומומחיות בעולם הבנייה עם רקע אדריכלי והבנה בסגנונות שונים ומגוונים. כאשר אתם בוחרים חברה מתאימה מעבר למחיר יש חשיבות רבה לסגנון ולאופן הביצוע הנכון. 

אומנות חיפוי הקירות לעיצוב קלאסי של ביתך

עיצוב פנים הוא אחד הדברים הכי משמעותיים. הבית הפרטי שלכם הוא המקום שבו אתם מרגישים הכי בנוח. לאחר יום עבודה עמוס התחושה של לחזור הביתה היא כל כך נעימה. לדעת שיש לנו מקום משל עצמנו אהוב ומיוחד. בניית התחושה הביתית מתחילה עם עיצוב הבית. אנחנו ממליצים לכם על אחד הדברים החדישים ביותר בתחום והוא כמובן חיפוי וריצוף של קירות. אם עד היום רק לצבעים השונים הייתה משמעות כיום תוכלו לעצב בצורות מגוונות כל קיר. באמצעות תבניות מיוחדות המותאמות במיוחד לטעם האישי שלכם תוכלו לעשות זאת בצורה יעילה. מחיר חיפוי קירות אינו חייב להיות עסק יקר וזהו פתרון חלופי לצביעה דקורטיבית של קיר בודד בסלון, אגב ניתן גם לעשות עבודת צבע דקורטיבית המתאימה לחיפוי שבחרתם.
חיפוי קיר דקורטיבי

רוצים לבצע חיפוי לקיר? בדקו קודם בטופ שיפוצים!

באמצעות הפורטל של טופ שיפוצים תוכלו לעשות זאת בצורה נוחה ויעילה. אנחנו דואגים למצוא עבורכם את כל החברות המובילות בתחום. השירות שלנו הוא כלל ארצי והוא מכוון באופן אישי עבור כל לקוח או לקוחה. עיצוב הבית מעולם לא היה מלאכה פשוטה איך יודעים איך לבחור את האנשים המתאימים למלאכה? עכשיו באמצעות השירות המקצועי שלנו תוכלו בקלות וביעילות למצוא את האנשים המתאימים עבור העניין. יש לנו שירות מוזל ואיכותי שיכול בהחלט להתאים עבורכם. חיפוי קירות בזול אינו אומר שהעבודה עצמה אינה מקצועית. בדיוק להפך אנחנו עובדים עם בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום. המחירים הזולים הם הודות לשיטה המצליחה שלנו של השוואת מחירים. באמצעות האתר שלנו אתם יכולים לחסוך במחיר ולקבל את השירות הטוב ביותר שניתן.

טופ שיפוצים תמצא לך מחיר זול באמת!

כולנו מכירים את התהליך המייגע של מציאת אנשים מתאימים לביצוע השיפוץ הקוסמי בדירה או במשרד. איך יודעים במי לבחור? יש כל כך הרבה חברות בשוק וכל אחת מהן טוענת לכתר החברה כי טובה. אנחנו פורטל שעובד עם חברות ובעלי מקצוע. באמצעות השירות שלנו תוכלו לקבל הצעות מחיר מבעלי המקצוע שנמצאים באזור המגורים שלכם. אנחנו מבצעים עבורכם את העבודה הקשה של בדיקת כל החברות כולל סינון מקצועי. כל חברה שעובדת איתנו יודעת שהיא חייבת לעמוד בסטנדרטים מחמירים ביותר. אנחנו מקפידים לבדוק את הניסיון המקצועי של כל בעלי המקצוע שעובדים איתנו.
חיפוי קיר

למה שלא תהנו מהשירות שלנו? זה בחינם!

בסופו של דבר טופ שיפוצים עושים עבורכם את העבודה. פנו אלינו עוד היום דרך האתר ובקשו את השירות המתאים. אנחנו כבר נדאג לשלוח לכם שלוש הצעות מחיר מעולות באזור המגורים שלכם. השירות שלנו כולל כמובן את כל הנדרש בתחום השיפוצים הרחב במחירים משתלמים ומוזלים. אצלנו השירות הוא באמת ברמה גבוהה באיכות מכסימאלית והמחירים מוזלים. יש לנו שירות מותאם עבור כל לקוח או לקוחה. אנחנו דואגים להתאים את הצעות המחיר שלנו אליכם בהתאם לתקציב שלכם ולאופי העבודה הנדרשת. אנו הפורטל הגדול ביותר במדינה עם שירות ואיכות ברמה גבוהה.

בחרו בעבודת החיפוי או הריצוף:

בריקים   שליכט צבעוני
שפכטל אמריקאי   חיפוי קירות פנים
אבנים משתלבות   בומנייט
חיפוי קירות חוץ   מיקרוטופינג
ריצוף מרפסת   התקנת פרקטים
הדבקת קרמיקה   חיפוי קירות בעץ
חיפוי מדרגות   טיח חוץ
ריצוף גינה   הדבקת ריצוף
טיח אקרילי   חיפוי בטון
חיפוי קירות תלת מימד   רצפים
עבודות טיח   חיפוי אבן ירושלמית
טיח אקוסטי   ריצוף חניה
החלפת ריצוף   ריצוף לבריכה
ריצוף שירותים   ריצוף דירה
פירוק ריצוף   ריצוף על משטחים
צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה