מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

קבלן ריצוף

מצאו קבלני ריצוף חוץ (כולל אבנים משתלבות) ולריצוף פנים. אז מהם המחירים? מהי האחריות וכמה ריצוף צריך הקבלן להשאיר לכם? כל המידע ואפשרות לביצוע השוואת מחירים ממש בהמשך.

השוואת מחירים בין קבלני ריצוף

טופ שיפוצים הנו פורטל המאפשר לכם לבצע השוואת מחירים בין הקבלנים השונים, בין היתר גם בין קבלני ריצוף. איך בדיוק השיטה עובדת? אתם משאירים לנו פרטים בטופס המקוון או פשוט מחייגים אל המוקד הטלפוני שלנו. אנו נדאג להשלים מולכם את הפרטים הנחוצים ולהעביר אותם אל קבלני ריצוף מאזורכם (פועלים בכל הארץ: צפון, דרום, מרכז וירושלים). כעת אספו מהם את הצעות המחיר, השוו בינהם ובחרו בהצעה המתאימה לכם.

 

קבלן ריצוף

מהו המחיר של קבלן ריצוף לבית?

קבלני ריצוף לבית אשר עוסקים בפרויקטים שלמים כמו ריצוף דירה במלואה ולא חלקי כמו חדר בלבד. המחיר להדבקת ריצוף נע בין 175 - 200 ש"ח. כאשר המחיר כולל עבודה, דבק ויישום רובה.

מחיר ממוצע להדבקת ריצוף

מחיר ממוצע להדבקת ריצוף: 190 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 180 ₪

  • המחיר אינו כולל מרצפות וללא מע"מ.
  • עבודת פירוק ריצוף והתקנה נע בין 250 - 300 ש"ח.
  • למידע נוסף, עברו למחירון הריצוף.

כמה ריצוף קבלן צריך להשאיר?

על פי תקן ישראלי 1629. הקבלן צריך להשאיר רזרבה "ספייר" של 2% מסך האריחים לפי גודל הדירה. לכל סוג אריח שהותקן בה לצורך תיקון עתידי.

 

ז"א במידה והותקנו כ-10 מטרים מסוג ריצוף בחדר האמבטיה, יש להשאיר כ-2% מאותו סוג לפי 10 מ"ר.

אם הותקן ריצוף קרמיקה בשטחי הדירה בגודל 80 מ"ר יש להשאיר כ-2% מאותו סוג לפי 80 מ"ר.

  • במעמד סיום העבודה מקבלים טופס "קבלת ריצוף רזרבי" - במידה והקבלן לא הגיש לכם אותו, אתם יכולים להוריד מכאן ולהגיש לו לצורך מילוי.

מהו משך הזמן של אחריות קבלן על ריצוף?

במידה ומדובר על דירה חדשה מקבלן, ליקוי מסוג שחיקה או שקיעת ריצוף יהיה למשך של שנתיים מרגע קבלת הדירה. במידה ומדובר על אחריות קבלן ריצוף לביצוע עבודה מטעמכם (במסגרת שיפוץ). עליכם לוודא מול הקבלן מהי תקופת האחריות שאתם מקבלים ממנו ומה נמצא בתוך מסגרת האחריות.

ריצוף ספייר

איזה עבודות מבצע קבלן ריצוף חוץ?

ריכזנו בעבורכם את סוגי העבודות הנפוצות אשר מבצעים קבלני ריצוף חוץ:


  • ריצוף באבנים משתלבות - לא כל קבלן עוסק בריצוף באבנים משתלבות, זה מצריך טכניקה וציוד מתאים. אם אתם מעוניינים לדעת עוד, עברו לעמוד ריצוף אבנים משתלבות.

  • ריצוף גינה - ריצופי גינה יכולים להיות מסלעות, אבני מדרך ואף שביל לגינה בטכניקות שונות.

  • אריחים סביב לבריכה - ריצוף אנטי סליק ואריחים נוספים המתאימים למניעת החלקה.

  • קרמיקה ועוד - כמו כן, קבלני ריצוף חוץ עוסקים בכלל סוגי הריצופים המתאימים לחוץ כמו דמוי פרקט, קרמיקה, הדבקה על ריצוף ועוד.

ואיזה עבודות מבצע קבלן לריצוף פנים?

השוני המרכזי למעשה בין רצף ובין קבלן ריצוף הוא גודל העבודה שהוא מוכן לקבל, קבלני ריצוף לרוב יבצעו פרויקטים שלמים וגדולים כאשר העבודה הקטנה שלהם תיהיה ריצוף דירה. לעומת זאת רצף יבצע תיקונים, ריצוף לחדר בודד וכדומה.