צביעת חניונים

טופ שיפוצים ידועה בכך שהיא מקיפה את כל תחומי השיפוצים הקיימים בשוק, ביניהם ניתן להשיג גם שירות של צביעת חניונים וחניות. רוצה להזמין עכשיו צביעת חניון? השאר פרטים או חייג וקבל כבר עכשיו עד שלוש פניות חוזרות של חברות העוסקות בצביעה וסימון חניונים, בצע השוואת מחירים והתחל לחסוך!

צביעה מקצועית של חניונים וחניות

בעלי חניה פרטית? יש לכם חניון גדול בבניין או במשרד? באמצעות השירות של טופ שיפוצים תוכלו להזמין צביעת חניונים במחירים מיוחדים, אנו מבצעים צביעה של קירות החניון וגם של הרצפה לחידוש או סידור מחדש של פסי החניה הקיימים בחניון, אצלנו תוכלו לקבל מחירים הוגנים ושירות מעולה ומקצועי, אז אל תחכו יותר ופשוט הזמינו צביעת חניה מקצועית דרכנו והתחילו לבצע השוואת מחירים כבר עכשיו.

מבצעים גם צביעת קירות לחניונים

אנו לא צובעים רק את רצפת החניון בין אם זה עם צבע רגיל על אספלט או באמצעות צבע אפוקסי, ניתן גם להזמין צביעת קירות חניונים הכולל ניקיון יסודי לפני של הקיר מפיח ולכלוך ואז ביצוע של שכבת צבע כפולה על קירות החניון, בכך אנו מספקים לו צבע נקי ואחיד, בנוסף אפשר להזמין צביעת עמודי חניה של החניון לסימון ומספור של החניה וקומת החניון, פרויקט של צביעת חניונים מתבצע בשלבים וקומה אחר קומה על מנת לא להפריע להתנהלות החניון היומית ובדרך כלל מתבצע בסוף שעות הפעילות של החניון, בשעות הערב המאוחרות, דבר אשר מוסיף מעט לעלות הרגילה של עבודות צבע סטנדרטיות.
 

צביעת חניונים

הזמן צביעת חניון עכשיו!

תוכל להזמין באמצעות טופ שיפוצים צביעת חניון מקצועית ואיכותית, כל מה שעליך לעשות על מנת להזמין את השירות ואף לבצע השוואת מחירים הוא ליצור קשר כעת עם נציג אנושי המחכה לך בצידו השני של קו הטלפון שלנו או להשאיר פנייה בטופס צור קשר אשר נמצא בצד שמאל של האתר, מייד תתחיל לקבל פניות של קבלני עבודה לצבע השונים אשר עוסקים בתחום של צביעת חניות וחניונים ואכן נמצאים באזורך.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים חברה לצביעת חניונים?

על מנת לדעת שמצאתם חברה מקצועית ואיכותית חשוב מאוד לבדוק באיזה צבע החברה משתמשת במהלך העבודה. בדרך כלל צביעת חניונים מתבצעת באמצעות צבע אפוקסי הנחשב לאיכותי מאוד. כמו כן חשוב לוודא מול החברה שהיא אכן זמינה לבצע את העבודה ושהיא יכולה להגיע ולצבוע את החניון בשעות שיהיו נוחות גם עבורכם. היות וצבע צריך להתייבש מספר שעות מבלי שרכבים יסעו עליו על מנת שלא ישארו כתמים, אנו ננליצים לבחון את האופציה של עבודה בשעות הערב המאוחרות או בזמנים בהם אין תנועה של רכבים.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

סימון וצביעת חניה פרטית במחיר חסר תקדים

צביעת חניות פרטיות בבתים משותפים היא פעולה נוספת שניתן למצוא באמצעות האתר שלנו. אנחנו מספקים שירות בכל רחבי הארץ (כולל ירושלים, תל אביב וגם חיפה וערים נוספות) עבור סימון של החניות בבניין וכמובן גם עבור צביעה מקיפה של חניון עילי או תת קרקעי הכולל חידוש של הצבע לקבלת מראה חדש ויפה. מומלץ לבצע צביעה מחודשת של חניות או חניונים אחת לכמה שנים במסגרת פעולות התחזוקה השוטפות וזאת מאחר והתוצאה המתקבלת משאירה מראה שאי אפשר להתעלם ממנו. 

כמה זמן לוקח לצבוע חניון?

קשה מאוד לדעת תוך כמה זמן מבוצע תהליך צביעה מקיף של חניון וזאת מאחר ומספר הימים תלוי כמובן בגודלו של החניון שלכם וכמות הקומות שיש בו. ברוב המקרים, ניתן לסיים צביעה של חניון סטנדרטי בתוך שבוע עד שבועיים של עבודה רציפה אך מומלץ לבצע בדיקה עם צבעי לפני תחילת העבודה על מנת להבין לעומק מה השלבים בתהליך ומה משך הזמן של הפרויקט.

 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה