מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

קבלן עבודות עפר

לכל עבודה בתחום הבנייה ישנו תהליך מקדים בו מכינים את הקרקע ויוצרים תשתיות תת קרקעיות. אם גם אתם מחפשים קבלן עפר עבודות עפר מומלץ ומקצועי - תוכלו לבצע דרכנו השוואת מחירים עד למציאת הקבלן המתאים.

מה תפקידו של קבלן עבודות עפר?

עבודות עפר הן שם כולל לכל הקשור בהכנה של התשתית והקרקע לפני שמתחילים פרויקט בנייה חדש. פרויקט הבנייה יכול להיות בית או בניין אך גם כמובן כביש חדש, יצירת תשתית למסילות רכב וכדומה. קבלן עבודות עפר נדרש כאשר אנו נזקקים לפינוי של קרקעות אך גם במקרים בהם נדרשות פעולות קידוח, חפירה ופינוי של חול, אדמה או כל חומר אחר באמצעות כלי צמ"ה כמו מחפרים, בובקטים ועוד. בסיום עבודתו, תתחיל עבודתם של קבלנים אחרים כמו קבלן אספלט או קבלן בנייה.

 

קבלן עבודות עפר

איך בוחרים חברת עבודות עפר?

ראשית כל, וודאו עם נציגי החברה כי היא אכן מבצעת את העבודה המדויקת הנדרשת לכם. שנית, בדקו איתה מה המחיר המשוער לעבודה שכזו והשוו את ההצעה עם הצעות מחיר נוספות (נרחיב על כך בפסקה הבאה). בנוסף, כדאי כמובן לשאול על לוחות הזמנים של הפרויקט ולקבל הערכת זמנים. וודאו עם חברת עבודות העפר האם היא מתחייבת לזמנים שנקבעו ומה קורה במצב בו ישנו איחור בזמני הביצוע.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

השוו בין קבלני עפר ותשתיות וחסכו במחיר

במקום להסתפק בהצעת מחיר אחת, פורטל טופ שיפוצים מאפשר לכם להשוות בין קבלנים מומלצים בכל תחום וזה כולל כמובן קבלני עפר ותשתיות. בשיטה זו, ניתן לחסוך בעשרות אחוזים בכל עבודה ועבודה, החל מעבודות קטנות ופשוטות ועד עבודות עפר רחבות היקף. נדגיש כי מאחר ואנו מספיק שירות בכל רחבי הארץ - תוכלו להזמין את השירות לעבודות בצפון, במרכז וגם בדרום הארץ, כמו כן - ניתן לראות מחירון עבודות עפר על מנת לדעת ולהכיר את מחירי השוק טרם תזמינו קבלן.

שאלות נפוצות על קבלן עבודות עפר

באיזה ציוד משתמשים בעת עבודות העפר?

קבלני עבודות עפר ישתמשו בכלי צמ"ה (ציוד מכני הנדסי) כמו למשל שופלים, מנופים, טרקטורים, בובקטים, מחפרונים ועוד.


האם עבודות עפר יתאימו לכל סוגי הקרקעות?

בהחלט. וזה כולל עבודה על קרקע חולית, לחה ורטובה וגם קרקע סלעית עם אבנים. זאת בהנחה והחברה מחזיקה את הציוד ההנדסי הדרוש לשם כך.


מדוע חשוב לבחור קבלן עפר מורשה?

חשוב להקפיד לעבוד עם קבלן עפר מורשה מאחר והוא עובד בצורה מסודרת בהתאם לנהלים ותוך הקפדה על כללי הבטיחות השונים.