מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

קבלן טיח

איך יודעים שקבלן הטיח מומלץ? מהו מחיר הוגן וזול? ומה חשוב שיהיה בחוזה? כל המידע אודות קבלני טיח והאפשרות לבצע בינהם השוואת מחירים ממש כאן, המשיכו לקרוא והבינו הכל.

השוואת מחירים בין קבלני טיח בטופ שיפוצים

רוצים לקבל מחיר זול יותר? השיטה של טופ שיפוצים יכולה לחסוך לכם בממוצע כ-37% מהעלות באמצעות השוואת מחירים בין קבלני טיח. ראשית, חשוב לנו לציין כי הפורטל פועל בהיקף ארצי ויכול להעניק לכם פתרונות בכלל אזורי המדינה: דרום, מרכז, ירושלים והסביבה וכמו כן, גם בצפון הארץ. בנוסף, השירות ניתן ללא התחייבות וללא תוספת תשלום. אז רוצים גם אתם לחסוך? השאירו פרטים או צלצלו ונציגנו ישמחו לטפל בפנייתכם.

 

קבלן טיח

מהו המחיר של קבלן טיח?

המחיר הממוצע למריחת טיח נע בין 90 - 120 ש"ח בעבור מ"ר, זה כולל עבודה וחומרים. חשוב לציין כי ישנם סוגי טיח שונים בהם המחיר יקר יותר או לחלופין עבודה מורכבת יותר כמו קילוף טיח ויישום טיח לאחר מכן. המחיר כאן מתייחס לפרויקט של מריחת טיח בתוך הבית.

מחיר ממוצע למ"ר טיח

מחיר ממוצע למ"ר טיח: 105 ₪

טווח מחיר גבוה 120 ₪

טווח מחיר נמוך 90 ₪

מה חשוב להכליל בחוזה עם קבלני טיח?

אנו ממליצים מול כל קבלן ובכל עבודת שיפוץ לחתום על חוזה, הנה כמה דגשים בנוגע לחתימה על הסכם או חוזה מול קבלן טיח.


 • תשלום בשלבים: חלקו את הפרויקט לשלם ותגמלו את הקבלן בהתאם. למשל מקדמה - בעבור רכישת חומרים. לאחר קילוף, תשלום חלקי. לאחר טיח באזור הפנים תשלום נוסף. עד השלמת הפרויקט שם יקבל הקבלן את מלוא התשלום.

 • איכות החומר: לעיתים, לאחר התמקחות עם הקבלן המחיר יורד, אך איך תדעו שאיכות החומר גם לא ירדה? לכן, בקשו מראש כבר בהצעת המחיר לקבל מספר תמחורים עם סוגי חומרים שונים. כאשר את סוג החומר תכניסו גם לחוזה.

 • חריגה בזמנים: אם מדובר על עבודה חיצונית, לרוב לא יפריע לכם אם הקבלן יחרוג ביום או יומיים עבודה. אך אם מדובר על עבודה בתוך הבית - נמליץ לכם להגדיר עימו מראש כמה זמן עבודה יש עד סיום הפרויקט ובנוסף, במידה וקיימת חריגה מהו הקנס שהקבלן צריך לפצות אתכם בגינו, עצה נוספת היא לעבוד עם תנאי תשלום, דבר אשר יוודא שהקבלן עומד בזמנים. יש כאן דוגמא לתנאי תשלום לקבלן שיפוצים (תעשו לזה את ההתאמה לסוג העבודה שלכם כמובן).

 • אחריות: תחת חוזה חתום נמליץ לכם שתוקף האחריות שאתם מקבלים יהיה מוצג. ובמידה ולא דיברתם על אחריות - מעמד החוזה זה זמן מעולה. בדרך כלל מקבלים עד 3 שנים אחריות על טיח פנים. בטיח חוץ כל מקרה לגופו (כאשר בסביבת ים האחריות לתקופה קצרה יותר).

 • מחפשים טיוטה לעבוד איתה? ראו את הסכם לעבודות שיפוצים.
   

קבלן מורח טיח

כך תמצאו קבלן טיח מומלץ בקלות

על מנת למצוא קבלן טיח מומלץ, כל מה שעליכם לעשות הוא לבדוק את התנאים הבאים:


 1. שנות ניסיון - אינדיקציה ראשונה היא שהקבלן בעל וותק ושנות ניסיון בתחום, זה כבר אומר שהוא מנוסה יודע כיצד עושים את העבודה.

 2. עבודות קודמות - ראו פרויקטים קודמים ועבודות לדוגמא, בחנו אותם ואף גשו לראות אותן אם הם בקרבת מקום.

 3. חוות דעת והמלצות - קראו באינטרנט, בקשו ממנו לשוחח עם לקוחות קודמים והבינו שאכן מדובר על קבלן מומלץ.

 4. מוניטין שלילי - אם מצאתם תביעה על הקבלן או ששמו מוזכר בהמלצות שליליות וסיפורים שונים, כדאי לבדוק זאת.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

איזה סוגי עבודות הוא מבצע?

 • מריחת טיח חיצוני, עבודה בגובה במידת הצורך.
 • עבודה עם טיח צבעוני גם ביצוע שליכט צבעוני כמובן.
 • טיח וצבע לעבודות פנים.
 • בדרך כלל קבלן טיח לא יבצע תיקוני טיח בודדים, אלא פרויקטים שלמים.