מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

פינוי פסולת

בעזרת פורטל 'טופ שיפוצים' תוכלו להזמין קבלני פינוי פסולת בניין לצורך עבודות בכל רחבי הארץ, כולל השכרה של שרוול לפינוי הפסולת ומכולות. בואו לקבל עד שלוש הצעות מחיר מקבלנים שונים באזורכם ולבחור בהצעה הטובה ביותר.

מחפשים פינוי פסולת? השוו מחירים

בכל אתר בנייה ניתן לראות כיום מכולות המשמשות לפינוי של הפסולת אשר נוצרת בעת תהליך העבודה ופעולת הבנייה. פינוי פסולת מתבצע גם במקומות נוספים כמו למשל מפעלי תעשייה או אפילו לשימושים חקלאיים. טכניקת השוואת המחירים מאפשרת לכם לחסוך עלויות בצורה קלה ומהירה, ללא כל התחייבות מצדכם ועוזרת לכם לבחור בקבלן המתאים ביותר מבין קבלני פינוי פסולת והריסות הפועלים באזורכם.
 

פינוי פסולת

כמה עולה שירות של פינוי פסולת?

רגע לפני שאתם מזמינים קבלן לצורך פינוי של הפסולת, כדאי שתכירו את המחירים שנהוג לשלם עבור פעולות פינוי פסולת. חשוב לדעת שהמחירים משתנים בעקבות כמות הפסולת וגודל הפרויקט ועל כן ייתכנו שינויים במחירים בעקבות שיקוליו של הקבלן.

מחירון עבודות פינוי פסולת על ידי קבלן
 • פינוי של פסולת בניין (מחיר לקוב)

  פינוי הפסולת שנוצרת בעת שיפוץ בניין, כולל איסוף המכולה, פריקתה והטמנת הפסולת באתר מורשה.


  60 - 110 ש"ח
 • כמה עולה להשכיר מכולה לפינוי פסולת?

  עבור מכולה אשר תכיל 6 קוב.


  600 - 900 ש"ח
 • השכרת שרוול לפינוי פסולת מתוך הבניין

  השכרה של שרוול שמטרתו היא הוצאת הפסולת מהקומות הגבוהות בקלות.


  150 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

פינוי פסולת בניין לאתרי פסולת מאושרים

חשוב לדעת שאת הפסולת שנוצרת במהלך עבודה של הריסת מבנים, שיפוץ, בנייה של בניין חדש או עבודות אחרות נדרש להעביר אל אתרים ייעודיים בהם יש פיקוח של המשרד להגנת הסביבה. פינוי פסולת בניין לאתרים פיראטיים עלולה לגרור חיובים וקנסות וזאת מאחר והפסולת צריכה לעבור תהליך מסוים באתרים המורשים כמו מיון וחלוקה של תכולת המכולה לפי הסוגים ופעולות של מחזור.

כיצד בוחרים קבלן הריסות לפינוי פסולת?

כיום ניתן למצוא קבלני הריסות אשר מתעסקים בפינוי פסולת וגם נותנים שירות של אספקת מכולות ופריקתן באתרי פסולת. חשוב לדעת שלא כל קבלן מחזיק באישורים המתאימים ולכן רגע לפני שאתם בוחרים את הקבלן שאיתו תרצו לעבוד, חשוב שתבדקו את הדברים הבאים: האם לקבלן שלכם יש אישור רישיון עסק? במידה ואין לו אישור שכזה, המשמעות היא שהוא אינו קבלן מורשה ולא בטוח שכדאי להמשיך את ההתקשרות מולו.

בנוסף לכל קבלן פסולת צריך להיות אישור הטמנה מטעם מטמנה מאושרת בישראל. כמו כן חשוב לבדוק את המחירים ולוודא שקיבלתם מחירים הוגנים, תוכלו לעשות זאת על ידי השוואה של העלויות דרך האתר שלנו, כל מה שתצטרכו לעשות הוא לחייג אלינו או להשאיר פנייה בטופס המצורף ונחזור אליכם עם כל הפרטים. 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

שאלות נפוצות בנושא פינוי פסולת:

מה זו פסולת יבשה?

למעשה מדובר בפסולת ללא רכיבים אורגניים (מה שמכונה פסולת רטובה) לדוגמה: מתכות מסוגים שונים, גזם וגם נייר או קרטון.


מה הם הגדלים הנפוצים של מכולות לפינוי פסולת?

ניתן למצוא מכולות בגודל של 8 קוב, 12 קוב וגם 32 או 40 קוב. נדרש להתייעץ עם קבלן פינוי הפסולת בנוגע לגודל המתאים לפרויקט שלכם.


באיזו תדירות נדרש לפנות את הפסולת לאתר הפינוי?

תדירות הפינוי משתנה בהתאם לכמות הפסולת אשר נערמת במכולות ועגלות הפינוי. ניתן לפנות את המכולה אחת לחודש וגם בתדירות נמוכה יותר של פעם בשבוע או אפילו פעם ביום. את מועדי הפינוי ניתן לקבוע עם קבלן פינוי הפסולת בתחילת התהליך בהתאם לצרכים שלכם.


האם נדרש לקבל אישור מהעירייה על הצבת מכלת פינוי הפסולת?

אפשר להגיד שבכל עירייה יש חוקים שונים והתייחסות שונה לנושא הצבת המכולות. ברוב הגדול של המקרים נדרש להסדיר זאת עם הרשות המקומית על מנת להימנע מקנסות בהמשך.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה