מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

קבלן גבס בירושלים

מציאת קבלן גבס בירושלים עשויה להיראות למי מכם עניין מסובך. שאלות רבות עלולות לעלות כגון: כיצד נדע שהוא טוב? כיצד נדע שהמחיר שלו הוגן וכן הלאה. בפורטל טופ שיפוצים אתם יכולים למצא תשובות לשאלות אלה ולשאלות חשובות נוספות.

קבלן גבס מומלץ בירושלים מוצאים בטופ שיפוצים

על מנת לאתר קבלן גבס מומלץ בירושלים עליכם לוודא מראש מספר דברים חשובים. עליכם לבדוק עלויות כדי להיות בטוחים שהצעות המחיר שתקבלו, אינן חורגות מסטנדרט המחירים המקובל בשוק. דבר שני, חפשו המלצות אודות קבלן הגבס, זאת ניתן לעשות על ידי גלישה וחיפוש לפי שמו של קבלן הגבס. על פי רוב, כשלספק יש אתר, הוא משלב בו חוות דעת של לקוחות עבר. אי לכך, השאירו פרטים בפורטל טופ שיפוצים, במקום המיועד לכך, קבלו מספר הצעות מחיר, השוו מחירים וקראו חוות דעת אודות קבלן הגבס. בסיום כל אלה, תוכלו לבצע בחירת קבלן גבס מומלץ בירושלים ולהזמינו באמצעות טופ שיפוצים.
 

קבלן גבס בירושלים

מחירי עבודות גבס בירושלים

מחיר עבודות גבס בירושלים נקבע בהתאם לכמות החומר הנדרשת ולמורכבות העיצוב. להלן מחירון חלקי עבור עבודות גבס נפוצות:

מחירון עבודות גבס בירושלים

ספריית גבס סטנדרטית

ללא תוספת חומרים נוספים ותאורה. המחיר למטר.


250 - 300 ש"ח
בניית קיר גבס כמחיצה

מחיר למטר כולל חומר.


125 - 150 ש"ח
שבירה של קיר גבס

מחיר למטר שבירה.


60 - 100 ש"ח
בנייה של תקרה אקוסטית

מחיר למ"ר כולל חומרים (לא כולל חומרים מקצועיים לספיגת רעשים).


160 - 200 ש"ח

הדפס מחירון

אלו עבודות גבס שכיחות בירושלים?

עבודות גבס בירושלים יכולות להיות מגוונות. הכנו עבורכם רשימה חלקית של העבודות השכיחות ביותר אותן מבצעים קבלני גבס בירושלים: 

  • בניית ספרייה מגבס – אנשים רבים, בעיקר מבוגרים שעברו את גיל 50, הנם בעלי אוספי ספרים אותם קראו בעבר. ספרים אלה יכולים לשבת בצורה יפה לעין בספרייה, אותה בונים כנישה שקועה עם מדפים. הנישה תהיה מגבס והמדפים יכולים להיות גם הם מגבס או מעץ.
     
  • בניית מחיצות גבס – לעיתים, לאחר שגרים כבר תקופה בבית, מעוניינים לבצע הפרדה בין חדרים, או להפוך חדר אחד גדול לשני חדרים קטנים וכו'. הדרך הטובה ביותר לבצע עבודות מסוג זה היא על ידי בנייה של קירות גבס (מחיצות).
  • עיצובים דקורטיביים – באמצעות גבס ניתן לעצב תקרות, נישות יפות בחדרי אמבטיה, חדרי שינה וסלונים. מדובר בעבודה לא יקרה המספקת עיצוב יפה לעין, המשדרג כל חלל בבית כמעט.


בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

האם חשוב ניסיון בעבודה של קבלן גבס?

ישנם מקצועות בהם חשוב רק הכישרון ולניסיון חשיבות קטנה יותר אולם, אין הדבר נכון כאשר מחפשים קבלן גבס בירושלים. דבר ראשון, בדקו שקבלן הגבס רשום בפנקס הקבלנים המורשים. קבלן רשום בפנקס הקבלנים הנו קבלן גבס מורשה, בעל ידע וניסיון בתחום. על פי רוב, מדובר באיש מקצוע הפועל על פי אמות המידה המקובלות בתחום בישראל. דבר שני, בקשו לראות עבודות קודמות.