מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

קבלן גבס בחיפה

טופ שיפוצים מציעים לכם דרך פשוטה ויעילה לאיתור קבלן גבס בחיפה. השאירו פרטים בדף המיועד לכך וקבלו מספר הצעות מחיר מאנשי מקצוע מומלצים, תוך זמן קצר. השוו מחירים ובצעו הזמנה של קבלן גבס בחיפה, המתאים ביותר לדרישות שלכם. בנוסף, פורטל טופ שיפוצים, מביא בפניכם מידע חיוני אודות קבלן גבס בחיפה ובכל מקום אחר בארץ, על מנת שתקבלו מידע משמעותי שיסייע לכם לקבל החלטות נבונות ולהגיע לתוצאות המיוחלות.

מחיר עבודות גבס בחיפה

להלן מחירון חלקי של עבודות גבס בחיפה. מחיר עבודות גבס בחיפה משתנה בהתאם לאופי עבודת הגבס ובהתאם למחירון לפיו עובד בעל המקצוע. אי לכך, חשוב ביותר לבצע השוואת מחירים. קבלן גבס מומלץ, ידאג לעבוד על פי המחירים המקובלים בענף ולא יפקיע מחירים.

 • בניית תקרה אקוסטית – מחיר למ"ר, עבודה + חומרים, נע בין 160 ל- 200 ₪.
   
 • שבירת קיר גבס – מחיר לשבירת מ"ר של קיר גבס, נע בין 60 ל- 100 ₪.
   
 • בניית קיר גבס – מחיר על פי מטר רץ הכולל את קירות הגבס, נע בין 125 ל- 150 ₪.
   
 • בניית נישות שונות מגבס – מחיר לפי מטר, נע בין 250 ל- 300 ₪.

קבלן גבס בחיפה

מהן עבודות הגבס הנפוצות ביותר בחיפה?

ישנן מספר עבודות גבס שכיחות במיוחד בקרב קבלני גבס בחיפה. להלן פרוט עבודות אלה והסבר קצר אודותיהן:

 • בניית ספריה מגבס – אחסון ספרים היה ונשאר שכיח ונחוץ, למרות שאנשים קוראים פחות ספרים בימינו. אחד הפתרונות האהובים על תושבי חיפה לאחסון ספרים הנו, בניית ספריה מגבס. מדובר בפתרון מצוין, דקורטיבי מאוד ויחסית, לא מאוד יקר.
   
 • בנייה של קיר גבס קירות גבס הפכו שכיחים מאוד בבתים רבים בכל רחבי הארץ לרבות, בעיר חיפה. קירות גבס נבנים, על פי רוב, לצורך ביצוע הפרדה בין חדרים או חללים בתוך הבית. בנוסף, ניתן לבנות קירות גבס כתקרות דקורטיביות ואקוסטיות יותר, בהן ניתן לעצב תאורה שקועה ויפה של ספוטים.
   
 • גבס כמקור השראה אמנותי – אנשים רבים מבקשים לעצב באמצעות גבס, תקרות, קירות, נישות למטרות שונות, הנמכות ועוד וכל זאת במטרה לקבל עיצוב נעים יותר לעין, באמצעות קירות "גמישים" יותר מקירות הבטון.
   

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

העקרונות המנחים למציאת קבלן גבס מומלץ בחיפה

 קיימים מספר עקרונות חשובים בדרך למציאת קבלן גבס מומלץ בחיפה כדלקמן –

 • בדקו שאיש המקצוע רשום בפנקס הקבלנים הישראלי – בישראל קיים מאגר קבלנים שבו רשומים כל מי שאכן מוסמכים לעבודות קבלן בתחומי בנייה שונים. וודאו שקבלן הגבס שלכם רשום בפנקס זה, הדבר מעיד על מקצועיותו.
   
 • חפשו תמונות של עבודות קודמות והמלצות – אין טוב ממראה עיניים ולפיכך, בקשו מקבלן הגבס לקבל תמונות של עבודות קודמות שביצע עבור לקוחות אחרים. אל תתביישו לבקש אפילו לבקר בבית של לקוח קודם, על מנת לראות מקרוב את איכות העבודה של הקבלן. בנוסף, כנסו לאתר של הקבלן וחפשו המלצות כתובות של לקוחות עבר.