קבלן גבס

הדרך המהירה ביותר למציאת קבלן גבס איכותי ומומלץ היא דרך הפורטל של "טופ שיפוצים", צרו קשר כעת עם המוקד שלנו ונשמח לסייע!

כיצד נמצא קבלן גבס מומלץ?

דיי לחיפושים ברחבי האינטרנט, מספיק לשאול חברים ועזבו את הפייסבוק - באמצעות "טופ שיפוצים" אתם יכולים להגיע בקלות אל כל בעל מקצוע העובד בתחום במהירות ובקלות וזאת לאחר שאנו ביצענו סינון ראשוני בעבורכם ותקבלו הצעות מחיר רק של קבלני גבס מומלצים הנמצאים באזורכם, השיטה שלנו לחסוך לכם בעלויות היא פשוטה מאוד, ראשית אנו נשלח לכם כמה הצעות ולא רק אחת (מה שקורה בדרך כלל כאשר אתם פונים באופן יזום אל קבלן) ולאחר מכך אתם יכולים להתחיל באופן מהיר לבצע את השוואת המחירים ולבדוק היכן הכי כדאי לכם להזמין שירות, כמו כן תמיד לצידכם יש מחירון עבודות גבס שנדגם ע"י עובדי הפורטל ומעודכן באופן סדיר.

 

החלקת קיר גבס

אם כבר התחלנו, מהם המחירים הממוצעים בשוק הגבס?

בתחום הגבס ישנם המון עבודות המתבצעות ע"י קבלני הגבס, הנה חלק עיקרי מהם ותמחור בסיסי:
בנייה של קירות גבס על ידי קבלן לדירה שלמה יתומחר במחיר של 70 - 90 ש"ח לפי מ"ר, כמו כן, בניית תקרת גבס בין אם היא אקוסטית או דקורטיבית תעלה בין 180 - 220 ש"ח לפי מטר רץ, בנייה של מסתור למזגן באמצעות גבס למזגן מרכזי על דירה בגודל 4 חדרים תעלה בין 160 - 240 ש"ח למטר מרובע. נוסיף על כך ונאמר כי עיצובים בגבס לקיר בסלון יכול לנוע בין 500 - 800 ש"ח, כל אלו עבודות גבס אשר מבצע קבלן בשל היקף העבודה.
טיפים נוספים שכדאי לדעת

 

יש עוד כמה דברים חשובים שחשוב לדעת ולא רק למי רוצה לסגור עם קבלן העוסק בגבס אלא באופן כללי בתחום השיפוצים, חשוב מאוד לסגור עם בעל המקצוע חוזה לפני שהוא מתחיל בעבודה וזאת על מנת לשמור עליכם, גם מפני נזקים העלולים להיגרם עקב שיפוץ וגם כמובן בכל הנוגע לעמידה בזמנים, חשוב לציין כי כמעט בכל המקרים ישנה חריגה מתקציב השיפוץ והיא בטווח משוער של חמישה אחוזים. עוד נוסיף ונאמר כי צריך לקחת בחשבון אי נוחות בחללים העוברים שיפוץ ולדאוג לחלופה לכמה הימים הקרובים, בין אם זה לעבור דירה לכמה ימים או  להסב חדר אחר שיהיה חלל חלופי.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

שתי ציפורים במכה

אם כבר עסקינן בעבודות גבס, למה לא להמשיך ולשדרג עוד קצת את הבית? כיום מרבית נותני השירות נותנים גם עבודות צבע ושיפוצים כללים נוספים, אנו ממליצים לכם לחפש אחר קבלן גבס וצבע אשר יכול לבצע באותו הזמן שני עבודות, כך תוכלו גם לחסוך בכסף וגם בזמן ולקבל מראה חדש לביתכם.

שאלות נפוצות בנוגע לקבלן גבס

באיזה איזורי שירות קבלי הגבס דרככם פועלים?

ניתן למצוא שירות של קבלני גבס בבאר שבע ובכל איזור הדרום וכמובן גם בצפון הארץ ובמרכז ובאיזור השרון. 


מה חשוב לוודא עם קבלן הגבס לפני התחלת העבודה?

אנו ממליצים שבעת בחירת קבלני גבס, תבדקו היטב המלצות עליהם טרם התחילה העבודה, עבודה עם מגוון לוחות גבס וניסיון בתחום וכמובן בדקו את הצעת המחיר שקיבלתם כולל התייחסות לכתב כמויות וגדלים.


האם ניתן לבצע עבודות גבס עצמאית?

על אף שזה לגמרי אפשרי, אנו ממליצים להיעזר בבעל מקצוע. קבלני גבס יודעים להשיג את החומרים הטובים ביותר ולתכנן את התהליך בצורה נכונה שתחסוך לכם זמן יקר וטעויות מיותרות.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה