מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

בניית יחידת דיור

בניית יחידת דיור מ-א' ועד ת' כולל אינסטלציה, מערכות חשמל, מחיצות, חדרים וכמובן ריצוף ועבודת גמר איכותית ומקצועית והכל? במחירים הכי זולים שיש!

בנייה קלה של יחידות דיור חוסכת במחיר

הגיע זמן להרוויח כסף! יש לכם שטחים לא מנוצלים? מרתפים, עליות גג, או סתם שטח ריק, למה שלא תרוויחו עליו כסף? בניית יחידת דיור היא פעולה יחסית זולה ויש פוטנציאל כלכלי אדיר. השטח כבר קיים, לכן כל שעליכם לעשות הוא לשפץ, לבנות, ולעצב.

 

על אחת כמה וכמה אם אתם משתמשים בבניה קלה המתאימה לבניית יחידת דיור בחצר למשל, יש מאין. בניה קלה מצמצמת את זמני הבניה וניתן לעשות אותה באמצעות עץ והיא מתאימה גם לחצר וגם לבנייה על גבי גג, זו בניה מודרנית עם חומרים אשר הפסלות שלהם מינימלית, בניה יציבה, עמידה מפני רעידות אדמה ויש לה יתרון נוסף כאשר ניתן להעתיק את המבנה בקלות מהחצר לאזור נפרד.

בניית יחידת דיור

משפצים יחידות דיור על ידי קבלנים מוסמכים 

את הבנייה או את השיפוץ המבוקש מומלץ לעשות עם בעל מקצוע, גם אם זהו שיפוץ מינימלי, אתם לא רוצים לעשות טעויות (עולות הרבה כסף) במיוחד אם מדובר באינסטלציה, קירות גבס וכמובן להרים יחידת דיור חדשה, באתרנו, טופ שיפוצים, תכלו להשוות מחירים ולמצוא את קבלן שיפוצים מומלץ והנכון לכם לצורך הקמה של יחידה חדשה ונפרדת לגמריי.

בניית יחידת דיור בבית פרטי

אם יש לכם בית פרטי אז סביר להניח שהאפשרות לבניית יחידת דיור גדולה יותר מאשר בית דירות בבניין, יותר סיכוי שיהיה לכם מרתף, או עליית גג, חצר או כולם, ניתן לנצל זאת לטובתכם ולהרוויח, או לנצל זאת לבני המשפחה.

 

אחד מהיתרונות לכך בבניה יחידת דיור בבית פרטי או בחצר שנית לעשות אותה מנותקת מהבית, כלומר בעלת כניסה פרטית, מצוין לצעירים מתבגרים או באמת להשכרה. כיום אין ספור צעירים, משפחות צעירות, סטודנטים מחפשים דיור זול, בין אם בעיר או בפרווריה. נזכיר בהזדמנות זו שתוכלו להיעזר בנו גם בעבור בניית בית פרטי בזול ולשלב עבודה זו עם בניית יחידת דיור צמודה.

בניית יחידה במרתף בשיטה הירוקה

הגיע הזמן להתחדשות ורעננות, הגיע הזמן לעשות סדר בחפצים הישנים שאתם לא צריכים, אלו שמעלים אבק ולזרוק אותם, להעביר אותם הלאה ואו למכור אותם. בדר״כ אלו נמצאים במרתף הבית. הפוטנציאל הטמון במרתף הבית הוא אדיר, תוכלו ע״י תכנון נכון (ע״ אנשי מקצוע) לבנות יחידת דיור במרתף יפה ופונקציונלית.

 

דגשים שצריך לשים לב, תאורה, כמה חלונות יש במרתף ולעצב את הדירה לפיהם, כמו כן האם צריך אינסטלציה חדשה, אם אתם רוצים לחלק את המרתף למספר חדרים, אז קיר גבס יבוא בחשבון. בגלל שהמרתף דחוס יותר, אז כדאי לצבוע את חדר השינה בצבעים קלים ובהירים שפותחים את החלל ולא סוגרים עליו.

בניית יחידת דיור בעליית גג

עליית גג יכול להיות פתרון נהדר לבניית יחידת דיור בקרב בני משפחה, סביר להניח שעליית הגג בתוך הבית. לפני שתתחילו אם הבנייה של יחידת דיור בעליית גג, אז המציאו את האישורים המיועדים לכך.

 

בעת הבנייה הדבר הראשון הכדאי שצריך לשים לב אליו, הוא הגישה לעליית הגג, עדיף כמובן בגרם מדרגות יציב ומאושר ואם אתם רוצים גם מסוגנן. עלית גג בדרך כלל נמוכה, כך שתצטרכו לנצל פינות כדי להגדיל את החלל, הרהיטים רצוי שיהיו קלים, מינימליים ופונקציונליים.


בניית יחידת דיור בגג

שיפוץ יחידת הדיור בעלות הנמוכה ביותר

בשביל להתחיל תהליך בניית יחידת דיור התייעצו עם בעל מקצוע, אלו יסייעו לכם באישורים אם צריך, בתכנון כמובן, עצות כלליות וכמובן מחיר בניית יחידת דיור שמשתנה מפרויקט לפרויקט, מאזור מגורים אחד למשנהו, בניית יחידת דיור יש מאין, או שמא שיפוץ מרתף והפיכתו ליחידה וכן הלאה, להציע מחיר פה לא יהיה רלוונטי. באתרנו תוכלו למצוא את בעל המקצוע שיענה לכם על כל השאלות.

צביעת יחידת הדיור לצורך השכרה

אם כיום אתם משכירים לדיירים, אז וודאי שאתם יודעים שיש לבצע באופן תקופתי צביעה לדירה שכורה, באותה מידה - אם קיימת אצלכם יחידה רצוי לחדש אותה, צביעת יחידת דיור יכול ללא ספק לתת לה מראה חדש ומרענן, החלפת הריצוף או התקנת פרקט גם יכולים לתרום אך כמו במרתף, גם פה צריך לשים תשומת לב לחלונות ולעבוד איתם.

 

אם אין חלונות ניתן היום להרכיב רעפים שקופים שימלאו את החלל באור, רצפת פרקט תהא פתרון אלגנט במקרה שמדובר על שיפוץ עליית גג ואם כבר בגג עסקינן, אז בניית יחידת דיור בגג זה גם אפשרי ואף רווחי, אך דורש יותר אישורים במיוחד אם מדובר בבניין מגורים וכיוצ״ב.