מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

קבלן בניין

מציאת קבלן בניין רשום ומקצועי אשר בעל המלצות וחוות דעת חיובית היא הכרחית וזאת במיוחד בפרויקטים גדולים אשר מתחילים בשלד ונגמרים בקבלת הנכס, לנו ב"טופ שיפוצים", יש את הכלים הדרושים על מנת לתת לכם הצעות מחיר של קבלני בניין מומלצים ואיכותיים הפועלים במחירים הגונים.

מצא את קבלני הבניין הגדולים בארץ

אחד מן היתרונות הענקיים שניתנים לכם בהזמנה דרך פורטל טופ שיפוצים היא האפשרות לקבל פניות מכמה קבלני בניין רשומים שונים, דבר זה מעניק לכם לפחות שלוש הצעות מחיר מנותני השירות המובילים, הגדולים והטובים בארץ וזאת בכל תחום הקשור אל שיפוצים וסובב לו, אנו יכולים לומר בפה מלא כי צוות האתר עובד בשיתוף פעולה עם גופים גדולים בכלל אזורי הארץ וזאת על מנת לתת פתרונות שיפוץ ובנייה לכל דורש.

פגישה עם הקבלן

איזה שירותים מספק קבלן בניין?

ישנם כאלו אשר מגדירים "קבלן בניין" כאחד שרק בונה בניינים, אך אין זה נכון ולמעשה בארץ ישראל הוא מוגדר גם כ"קבלן בניה" וישנם כמה סוגי בנייה שונים אשר הוא יכול לתת להם פתרון מא' ועד ת' וזאת באמצעות הכשרתו וכמובן הגדרתו בפנקס הקבלנים כקבלן רשום, הנה השירותים:

בניית וילות ובתים פרטיים: החל מבניית שלד ועד לרמת מפתח ניתן לבל שירותים מגוונים ורבים הכוללים בניה היקפים בשילוב של קבלני משנה ובעלי המקצוע המתאימים אשר כולם מאוגדים תחת אותו הקבלן, אם תרצו לקבל מידע נוסף עלעלויות בניית וילה עברו לעמוד המתאים. אם אתם רוצים לדעת מא' ועד ת' מהם מחירי בנייה ומהם כוללים, עברו אל חישוב עלויות בניה לפי מטר.

פרויקט פינוי ובינוי: פרויקטים כאלו הנם גדולים במיוחד וכוללים הריסה מוחלטת של בניין או מבנים קיימים ובמקומם בנייה של בניין חדש, זהו ללא ספק אחד מן הפרויקטים שמבצע קבלן בניין בשנים האחרונות, חשוב לציין כי לא כל אחד יכול לעשות זאת וצריך את ההיתרים והידע הדרוש לביצוע פרויקט מסוג זה.

קבלן לתמ"א 38: היתרי בנייה לגובה והרחבה של בניינים מסובסדת באופן חלקי על ידי מדינת ישראל, כאשר בשוק פועלים כיום קבלני בניין פרטיים אשר עובדים בשיתוף פעולה אל מול המדינה והעיריות השונות בהסדר מסובסד וזאת על מנת לחזק מבנים מפני רעידת אדמה, שיפור נראות העיר, הוספת מעליות, הרחבת דירות מגורים ובניית קומות נוספות, אגב התגמול של הקבלן הוא אחזקה בדירות החדשות (בדרך כלל).

איך לא? בניינים: השם אומר הכל לא? בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה משמעותית בבנייה ובהיקף היחידות החדשות המצטרפות לשוק על מנת להוזיל את המחירים באופן משמעותי לצרכן, אם בבעלותכם שטח והנכם מעוניינים לבנות עליו בניין, מי שאתם מחפשים הוא ללא ספק קבלן בניין אשר יכול לכלול את כלל הפרמטרים הדרושים ומספק לכם את המבנה עד מפתח.

שירותים נוספים שמספק קבלן בניין:

מה חשוב לבדוק אצל קבלני בניין?

כמו כל שירות שמזמינים ובפרט כאשר מדובר על פרויקטים בעלות גבוהה חשוב לבדוק המלצות, חוות דעת וביקורות על מנת לדעת כי אתם עומדים מול אדם אמין וישר וזאת על מנת להימנע מהפתעות לא נעימות בהמשך הדרך וזאת בלשון המעטה, מעבר לכך כל קבלן (בכל הסיווגים השונים) צריך להיות רשום בפנקס הקבלנים וזה אכן פרמטר עיקרי וחשוב לבדיקה, האם מדובר על קבלן בניין רשום. ישנם ביקורות ובדיקות המתבצעות על אלו הרשומים ומרבית הסיכוים שתקבלו שירות טוב ומחיר בהחלט ריאלי. בנוסף על מנת לדעת כי קיבלתם הצעה טובה חשוב לבצע השוואה בין הצעות המחיר של כמה קבלני בניין מומלצים ואף להתמקח על המחיר על מנת להוזיל את המחיר הסופי. באמצעות פורטל טופ שיפוצים תוכלו לחסוך את כל התהליך המפרך וזאת בהשארת פרטים באתר וקבלת הצעות דרכנו במהירות.

בנייה פרטית

מה חשוב לשאול קבלני בניין?

אנו ממליצים לשאול על לוח הזמנים של הפרויקט, לבדוק מי יפקח בשטח האתר וכמובן לבדוק מה המחיר וכיצד פרוסים התשלומים.


האם יש שוני ברמות המחיר בהתאם לאיזור בארץ?

המחיר של קבלן בניין נקבע כתוצאה מפרמטרים רבים. ישנו שוני בין קבלן בניין בצפון הארץ לבין קבלן במרכז או בדרום. לרוב במרכז הארץ המחירים גבוהים יותר, בעוד שבצפון הם הכי נמוכים.


האם יש לקבלני בניין ביטוח?

בתחום זה ישנו ביטוח קבלנים שאמור לכסות את כל המתרחש באתר. אנו ממליצים לבדוק האם יש לקבלן שלכם ביטוח כזה ולא להתפשר בנושא.


קבלן בניין ושיפוצים עד למפתח

במרבית המקרים אלו אשר עוסקים בבנייה מהיסוד או בניה טרומית מבטון - משתמשים בקבלני משנה או בעצמם יודעים לתת מענה מלא לכל הצרכים של הלקוח שלהם, בין אם זה שיפוץ במהלך הבנייה ובמידה ומדובר על סיום פרויקט במלואו על לרמה של מפתח, זהו בהחלט פתרון נהדר למזמינים הפרויקט אשר לא צריכים להתנהל מול כמה קבלנים אלא מול אחד המאגד תחתיו את כל השירותים שהלקוחות צריכים.