מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

החלפת צנרת ביוב ומים

פיצוץ בצנרת? נזילה? כחלק משדרוג הדירה החלטתם להחליף אותה? דרך "טופ שיפוצים" תוכלו להזמין החלפת צנרת ביוב או צנרת מים ביתית במחיר חסר תקדים וזול באופן משמעותי, בנוסף יש לנו פתרונות כמו החלפה של הצנרת ללא הרמה או שבירה של הריצוף, בדקו אותנו כעת וחייגו לנציג.

החלפת צנרת כחלק משיפוץ חדר האמבטיה

יש עבודות שיפוץ שכיף לעשות ולוקחים את ההחלטה לבצע אותן מתוך רצון להתחדש ולשנות את הבית מבינה אסתטית. אך הרבה פעמים מתעוררים אילוצים שלא היו מתוכננים קודם, ובהם השיפוץ עשוי להיות קשה ומורכב ממה שאנו חושבים. כזו בדיוק היא המשימה של החלפת צנרת בבית, המחייבת טיפול לרוב מיידי, מרבית האזורים בהם יש צורך להחליף ולטפל באופן מיידי בצנרות הם חדרי האמבטיה, אזי שאם כבר צריך להרים את הרצפה (רק במקרה וצריך) מומלץ כבר להשקיע בכך ולקבל הצעה בעבור שיפוץ חדר אמבטיה גם מבחינה אסתטית.

צנרת בחדר אמבטיה

החלפת צנרת מים בכל הבית

נדרשים במפתיע לפעולת החלפת צנרת בכל הבית? בדיוק בשביל זה אנחנו פה, באתר "טופ שיפוצים" תמצאו את כל הדרוש לכם על מנת להחליף צנרת מים באופן המקצועי ביותר, עם הבטחה לנותני שירות אדיבים - וחשוב לא פחות מכך, אמינים ובדוקים. כך, גם אם הופתעתם מהתהליך שעליכם לעבור אך אינכם יודעים כיצד לחפש את בעל המקצוע הנכון, תוכלו להקליד את פרטיכם הראשוניים ולקבל תוך שניות בודדות אינספור הצעות מחיר אטרקטיביות, ולהשוות ביניהן עד לבחירה בנותן השירות שיתאים לכם ביותר.

החלפת צנרת ללא שבירת מרצפות

החלפת צנרת ללא שבירת מרצפות מתבצעת באמצעות החדרה של שרוול מבד אשר מיוחד לעבודה זו ובאמצעות תוף היפוך. טרם הכנסת השרוול לצנרת צריך לעשות איתור נזילות באמצעות החדרת סיב אופטי שיגלה את המקטע הבעייתי . לאחר מכן יש צורך להספיג אותו בדבקים מתקשחים שיספקו לו שכבה חיצונית מגנה, ורק בסוף להחדיר את הצינור.

 

בכל מצב ובכל דירה יש לבחון את המקרה לגופו. ועם זאת, הרבה מאד פעמים קבלנים ונותני שירות שוברים את המרצפות (או חלק גדול מהן) שלא לצורך באמת, ולפעמים אפילו אך ורק כדי לגרוף מכך רווח.

 

אך אנו ב"טופ שיפוצים" מבינים היטב כי העבודה הטובה ביותר תהיה זו אשר תיקח בחשבון את כלל המשתנים במשוואה, ותגרום לנזק מבוקר רק היכן שבאמת יש צורך בכך - ולכן מומלץ לקבל מספר הצעות ולהזמין כמה בעלי מקצוע טרם תאלצו לבצע החלפת ריצוף בדירה, כי לעיתים ניתן לשבור רק חלק מן המרצפות, או להשתמש בטכניקה מתקדמת ללא שבירה כלל.


החלפת צנרת ביוב

כיצד מחליפים צנרת לבניין?

את מערכת הצינורות של הבנין נהוג להחליף בשלבים, כאשר לרוב חופרים לעומק האדמה בכל אזור עד להוצאת החלק הרצוי, ומיד במקומו מניחים חלק אחר. בהקשר זה חשוב לציין כי הרבה מאד פעמים אין צורך בהחלפה כוללת של כל הצינורות כולם (מלבד במקרים חריגים כמו תשתיות ישנות במיוחד), ולשם כך בדיוק נוצרו מערכות הסקירה המקצועיות, היודעות לאתר באופן חכם ובעזרת כלים טכנולוגיים מתקדמים את מקור התקלה, מבלי להזדקק לאופרציה מורכבת ויקרה הכוללת את כלל מערכות הצנרת של הבניין.

החלפת צנרת ביוב בדירה מהם העלויות?

קיימים הבדלים בין החלפת צנרת ביוב ובין צנרת מים, כמו גם בסוג הצינור החדש שיונח במקום ואפילו משתנים כמו מורכבות הוצאת הצינור ופינויו. אך על פי רוב, מחיר החלפת צנרת ינוע בין 580 ל- 1,100 שקלים לכל אזור במערכת (בשפה המקצועית הוא מוגדר כ"נקודה" למשל רק במקלחת, בקטע המחבר לדוד השמש, אסלה בלבד ואפילו מטבח), כמובן שתלוי בסוג החומר והסביבה (אם יש עבודה של רצף, שבירת קיר וכדומה), בהערכה כללית וגסה למדי ניתן לומר כי המחיר להחליף את הצנרת בכל הבית יכול לנוע בין 9,000 - 11,000 שקלים כולל החומרים והעבודה כמובן.

החלפת צנרת מים בבית פרטי

תיקון והחלפת צנרת מים בבית פרטי

כמובן שלא רק במקרים של תקלה או פיצוץ בצנרת מחליפים את הצנרת לדירה, אלא גם כאשר מחדשים או רוצים להעלות את שווי הנכס, אם כי יש לציין כי מצבים כאלה נחשבים לנדירים יותר. גם כאן חשוב להדגיש כי טווח המחירים הוא גדול, ובהחלט ניתן ליהנות מתחרות גם בתחום זה, ישנם אפשרויות רבות של תיקונים בין אם זה החלפת מקטע בודד, תיקון נזילה באמצעות טכנולוגיה חדשנית, יצירת צנרת חדשה ועוד.

החלפת קטע צנרת במטבח או במקלחת

לא צריך להחליף את כל הצנרת הביתית שלכם, אם ישנה תקלה נקודתית באזור המטבח או המקלחת, ניתן לפרק את המקטע ולהתקין חדש במקומו. בנייה ישנה עם צנורות דקים יותר או פלסטיק שנבלו עם הזמן עשויה לגרום להצפות ולזרם מים חלש. לחלופין אם מדובר על צנרת ביוב - החלפה לצינורות עבים יותר עשויה לפתור בעיות של סתימה בצנרת הביוב במיוחד באזור של השירותים והמקלחת ולעיתים גם במטבח.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

זרם חלש? החלפת צנרת מים חמים

אם בדקתם כבר את הדוד, ככל הנראה שהבנתם שהבעיה היא מצנרת המים החמים, אשר התמלאה באבנית או נפגמה עם הזמן ואפילו נוזלת, בדיקה מעמיקה תיתן לכם הסבר מפורט יותר מדוע יש לכם זרם מים חמים חלש בבית, ניתן להחליף את הצנרת המקשרת אל הדוד, אך לעיתים מדובר על עבודה גדולה יותר כמו החלפת צנרת מים חמים בבית - אין צורך לבצע זאת בכלל האזורים בבית ולעיתים ניתן ליצור צנרת חיצונית נפרדת או מקטע חדש העוקף את הישן ומזרים מים ישירות את חדר האמבטיה - לצורך קבלת זרם מים חמים חזק יותר. נושא זה ייחודי מאוד וכל מקרה לגופו ולכן מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע טרם תקבלו החלטה בנושא.

מדוע כדאי להחליף את הצנרת ומתי צריך?

החלפת צנרת בבית פרטי ובדירה כאחד, היא תהליך הכרחי ומתבקש, ובמיוחד במקרים של שיפוץ היקפי לדירה, בהם ממילא הבית עובר שינוי והדיירים נמצאים בו במסגרת מעט לא שגרתית - ועל אחת כמה וכמה כאשר לא נעשו פעולות דומות בעשור או שני העשורים שקדמו לכך. תהליך שכזה אולי עשוי להיראות לא שגרתי ואף כהוצאה שלא לצורך במבט ראשון, אך חשוב להבין כי הוא יתבקש בלאו הכי בשלב זה או אחר, ומוטב לעשותו כאשר אתם ערוכים לכך ותכננתם את ההוצאה הזאת מבעוד מועד, מאשר להיות מופתעים ולטפל בנזקים העשויים להיות אף חמורים יותר בשל הזנחה ארוכת שנים ונרחבת יותר.