מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

קבלן אינסטלציה

במידה ואתם בונים בית חדש, משפצים בית קיים או אפילו מתכננים פרויקט מבני מכל סוג - יתכן שתזדקקו לשירותיו של קבלן אינסטלציה שיסייע בתכנון מקיף של מערכת המים והצנרת. באמצעות אתר 'טופ שיפוצים' אפשר לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מקבלני אינסטלציה מוסמכים בהתאם לאזור המגורים שלכם ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר.

זקוקים לקבלן אינסטלציה? השוו מחירים

אין ספק שתוכנית האינסטלציה היא חלק מרכזי בתכנון של כל בניין או מבנה. התהליך מתחיל בתכנון מקדים של כל מערכת הביוב והצנרת וכולל פירוט של ההכנות הנדרשות לצורך חיבור כלים סניטריים כמו ברזים או ניאגרות בהמשך הבנייה.

קבלן אינסטלציה טוב, יכול לחסוך לכם הרבה כסף בהמשך הדרך וזאת מאחר ותכנון קפדני של גורם מקצועי שמתמחה בפריסה נכונה של הצנרת ובבניית תוכנית אינסטלציה מורכבת, ימנע מכם תקלות או צורך לשיפוץ עתידי. 'טופ שיפוצים' מאפשר לקבל באופן מהיר, עד שלוש הצעות מחיר מקבלני אינסטלציה הפועלים באזורכם ובכך למעשה חוסך לכם כסף רב וגם זמן יקר של חיפושים.

קבלן אינסטלציה

החשיבות של עבודה עם קבלן אינסטלציה רשום

לכל קבלן חייב להיות אישור שהוא אכן קבלן אינסטלציה רשום ומוסמך. קבלן, בכל תחום למעשה, חייב להיות רשום בפנקס הקבלנים ועליו להחזיק בביטוח בתוקף. מטרת הביטוח היא לכסות אותו במסגרת עבודות האינסטלציה השונות אותן הוא מבצע. הקפידו לבקש לראות בתחילת ההתקשרות את התעודות והביטוח וזאת על מנת לדעת שהקבלן עובד על פי הנהלים הנדרשים לפי החוק.

מתי נדרש להתייעץ עם קבלן אינסטלציה מוסמך?

במצב בו החלטתם לבצע שיפוץ רציני בדירה או הבית, אשר במסגרתו נדרש לבצע החלפת צנרת אמבטיה, בשירותים וגם במטבח - הזמינו קבלן אינסטלציה מוסמך שיתכנן את פריסת הקווים והצינורות בהתאם לתשתית הקיימת. חשוב להבין שקבלן אינסטלציה מייעץ וגם מפקח על התהליך מלמעלה ודואג לתיאום בין בעלי המקצוע העובדים על התקנת הרכיבים השונים. 

מה ההבדל בין קבלן אינסטלציה לאינסטלטור?

לא פעם עולה השאלה, מה בדיוק ההבדל בין קבלן אשר עוסק בעבודות הקשורות לצנרת ותשתיות מים לבין אינסטלטור, שגם הוא למעשה מתעסק בכל הקשור לכלים סניטריים ותיקונים במערכת מים. למעשה קבלן אינסטלציה, אינו מתעסק ברוב המקרים בתיקון של תקלות קטנות כמו פתיחה של סתימה, התקנה של ברז בודד או איתור פיצוץ בצנרת או נזילה, אלא אם כן מדובר בתקלה אשר פגיעתה רחבת היקף ודורשת החלפה מסיבית של המערכת.

אז מהו תפקידו? העיסוק המרכזי של קבלן אינסטלציה הוא בתכנון, ניהול וייעוץ של פרויקטים גדולים יותר (למשל בעת בניית בתים פרטיים) ובמצבים בהם נדרש לתאם את העבודה של מספר גורמים שונים. על כן במצב בו נדרש לעבוד על פרויקט כמו התקנה של מערכות ביוב, התקנה של צנרת או בניית תשתית לשם חיבור כלים סניטריים - פנו אל קבלן אינסטלציה.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

קבלני אינסטלציה לעבודות קטנות וגדולות בכל הארץ

בין אם מדובר בהקמת פרויקט הכולל תשתית מורכבת כמו הקמה של בניין חדש עם מספר קומות רב ובין אם אתם זקוקים לשירות של קבלן אינסטלציה במסגרת בנייה של בית פרטי או שיפוץ בדירה או אפילו שיפוץ מקיף של חדר אמבטיה (תוכלו לראות כאן מחירים לשיפוץ אמבטיה), דרך האתר שלנו תוכלו למצוא קבלני אינסטלציה מצוינים לכל עבודה של תכנון והקמת תשתיות וקווי מים והכל במחירים מצוינים, אם השיפוץ רחב יותר, כמו דירה שלמה, אפשר לראות מחשבון שיפוץ דירה המכיל בתוכו מחירי עבודות אינסטלציה גם כן..

מה משפיע על המחיר שנקבל מקבלני צנרת?

ראשית נציין שקשה מאוד לתמחר עבודה של קבלן אינסטלציה וזאת מאחר ונדרש להבין בדיוק מה העבודה הנדרשת בפועל. אין מחירים אחידים וכל מקרה הוא לגופו ודורש הבנה של קבלני צנרת ואינסטלציה של הצרכים שלכם.

 

בין השיקולים אשר עשויים להשפיע על המחיר שתקבלו הם: משך ימי העבודה הנדרשים עד סיום הפרויקט, כמות הצוות שנדרש מקבלן האינסטלציה להביא עמו לביצוע הפעולות וכמובן עלות החומרים: הכלים הסניטריים, הצינורות, המברזים ועוד.