מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

קבלן איטום בפתח תקווה

צריכים לאטום את הגג או הקיר שלכם? הזמינו קבלן איטום בפתח תקווה שיעשה את העבודה מהימנה ויוודא שלא תהיה לכם רטיבות או נזילה. בעמוד תוכלו לערוך השוואת מחירים שתעזור לכם למצוא קבלן איטום מומלץ.

השוואת מחירים בין קבלני איטום בפתח תקווה

כשאתם מסתכלים על המחיר של קבלני איטום בפתח תקווה חשוב קודם כל להבין שהמחיר הוא לא קבוע. הוא כמובן ישתנה בהתאם לסוג האיטום שתצטרכו (איטום גגות, קירות וכו'), אבל גם בהתאם למחיר שקבלן האיטום יתן לכם. תוכלו לקבל 2 הצעות מחיר שונות גם אם מדובר על אותה עבודת האיטום שתצטרכו.

 

בדיוק בגלל זה תוכלו להתקשר אלינו או להשאיר פרטים ואנחנו נדאג נשלח לכם שמות של 3 קבלני איטום בפתח תקווה. ככה תוכלו לערוך השוואת מחירים באמצעות מספר הצעות מחיר שונות שתקבלו - וככה לחסוך במחיר מבלי להתפשר על איכות השירות.

 

איטום גג בפתח תקווה

מה המחיר של איטום גגות בפתח תקווה?

המחיר של איטום גגות בפתח תקווה לא קבוע כאמור מפני שלא כל קבלן איטום גגות יתן לכם את אותו המחיר, אבל גם כי לא כל שיטות האיטום מגיעות באותו המחיר. השיטה הנפוצה יותר כיום בפתח תקווה היא באמצעות זיפות הגג (נרחיב על שיטות נוספות בהמשך), כשהמחיר נע בין 30 - 70 ש"ח למ"ר.

 

מחיר ממוצע לזיפות גג בפתח תקווה למ"ר

מחיר ממוצע לזיפות גג בפתח תקווה למ"ר: 50 ₪

טווח מחיר גבוה 70 ₪

טווח מחיר נמוך 30 ₪

איך מוצאים קבלן איטום מומלץ?

בשביל למצוא קבלן איטום מומלץ אנחנו מציעים להסתכל על מספר גורמים:

  1. אחריות: בכל הנוגע לאיטום גגות נהוג לקבל אחריות בין 5 - 10 שנים בהתאם לשיטת האיטום. אם מדובר על זיפות גגות בפתח תקווה נהוג לקבל אחריות של 5 שנים בלבד על העבודה, אך אם מדובר על איטום באמצעות יריעות ביטומניות נהוג לקבל אחריות של 10 שנים. בדקו את זה עם קבלן האיטום איתו אתם חושבים לעבוד.
     
  2. קבלן מורשה: לפני שאתם ממשיכים להשוות בין הצעות מחיר או אחריות חשוב לוודא שאתם לוקחים קבלן איטום מורשה. בשביל לוודא שאתם לוקחים קבלן מורשה תוכלו להסתכל בפנקס הקבלנים.
     
  3. ותק ומוניטין: כשאתם לוקחים קבלן איטום פתח תקווה לעבודה חשוב לוודא שמדובר בקבלן ותיק שיודע את העבודה. בנוסף תוכלו לראות מה אומרים עליו ברשתות החברתיות לראות אם יש לו מוניטין טוב ואנשים מרוצים מהעבודה שלו.

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

איטום גגות באמצעות זיפות או יריעות ביטומניות

קודם אמרנו לכם שהשיטה הנפוצה ביותר לאיטום גגות בפתח תקווה כיום היא באמצעות זיפות. אחת הסיבות שזיפות גגות בפתח תקווה היא השיטה הנפוצה לאיטום הגג היא בגלל המחיר הנמוך. זיפות גגות יכול לעלות חצי מאיטום הגג באמצעות השיטה ה"מתחרה" שלה - איטום עם יריעות ביטומניות. עם זאת חשוב לומר שהמחיר הוא לא השיקול היחיד, ומעבר לעובדה שתקבלו אחריות לטווח ארוך יותר על איטום באמצעות יריעות ביטומניות, השיטה גם נחשבת ליותר עמידה לאורך זמן.

 

איטום גג בפתח תקווה עם יריעות ביטומניות

גם איטום קירות בעיר

נכון שהעבודה הנפוצה ביותר של קבלני איטום היא איטום גגות, אך דרכנו תוכלו למצוא קבלני איטום שעוסקים גם באיטום קירות בפתח תקווה. איטום קירות לרוב נדרש במקרים שיש רטיבות בקיר שלכם, אך אין צורך בעבודת אינסטלציה בצנרת והבעיה היא בקיר עצמו. תוכלו להתקשר אלינו או להשאיר פרטים ונקשר ביניכם לבין עד 3 קבלנים איטום קירות בפתח תקווה.