מחפש אחר קבלן?

מיטב הקבלנים לשירותכם, השאירו פרטים וקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

קבלן איטום בירושלים

החורף ירושלים בהחלט מכה חזק יותר מאשר בהרבה מקומות אחרים בארץ, ובגלל זה עבודות איטום הן קריטיות כדי לשמור על הבית שלכם יבש. אנחנו עובדים עם הרבה קבלני איטום בירושלים ככה שתוכלו למצוא דרכנו קבלן איטום מומלץ בקלות.

ככה תמצאו קבלן איטום מומלץ בירושלים

בשביל למצוא קבלן איטום מומלץ בירושלים אנחנו ממליצים לכם להסתכל על הדברים הבאים במהלך החיפוש שלכם אחרי קבלני איטום:

  • המלצות: המלצות על איטום גגות בירושלים, או על קבלני איטום בכללי, יכולות לבוא מחברים שלכם או אנשים שאתם מכירים שעשו איטום ויוכלו להגיד לכם עם העבודה נעשתה בצורה טובה או לא. בנוסף תוכלו להסתכל בגוגל או ברשתות החברתיות לראות מה לקוחות קודמים אמרו על קבלן איטום בירושלים כזה או אחר.
     
  • קבלן איטום מורשה: בשביל לאטום גגות באופן מקצועי צריך לעבור מבחנים והסמכות על ידי מכון התקנים שמאפשרות לך לקבל תעודת "אוטם מורשה". אם אתם רוצים לוודא שאתם מדברים אם קבלן איטום מורשה תוכלו להסתכל בפנקס הקבלנים.
     
  • אחריות: כשאתם מחפשים קבלני איטום גגות מומלצים בירושלים חשוב לוודא שאתם מקבלים אחריות על כך. אם מדובר על איטום באמצעות זיפות נהוג לקבל אחריות ל- 5 שנים, לעומת זאת על איטום גגות עם יריעות ביטמניות נהוג לקבל אחריות ל- 10 שנים. אם אתם רק צריכים עבודת איטום נקודתית כנראה שלא תקבלו עליה אחריות.

 

איטום גג בירושלים

מחיר איטום בירושלים

לרוב כשפונים אלינו בנוגע לעבודת איטום בירושלים מבקשים איטום גגות באמצעות זיפות. מחיר איטום גגות בירושלים באמצעות זיפות לרוב יעלה בין 30 - 50 ש"ח למ"ר של גג. אם יש לכם צורך אחר ואתם רוצים לברר מחירים תוכלו להסתכל על מחירי איטום גגות נוספים.

 

מחיר ממוצע לזיפות גג בירושלים למ"ר

מחיר ממוצע לזיפות גג בירושלים למ"ר: 40 ₪

טווח מחיר גבוה 50 ₪

טווח מחיר נמוך 30 ₪

איך משיגים קבלן איטום בירושלים במחיר טוב?

בטח שמתם לב שהמחיר שהצגנו לכם קודם הוא לא מחיר קבוע והוא נע בטווח מחירים, וזה נכון לגבי כל עבודות איטום שתצטרכו. הטווח של המחירים קורה כי לא כל קבלני האיטום בירושלים יקחו לכם את אותו המחיר אפילו אם מדובר על אותה העבודה.

 

בגלל זה בשביל למצוא קבלן איטום בירושלים במחיר טוב היינו מציעים לכם לערוך השוואת מחירים בין קבלני איטום שונים. תוכלו להתקשר אלינו ואנחנו נשלח לכם פרטים של שלושה קבלני איטום בירושלים כדי שתוכלו להתחיל בהשוואת המחירים שלכם.

 

בצעו השוואת מחירים מהירה!
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או בטלפון: 077-6052900

איטום גגות בזיפות או ביריעות ביטומניות - מה עדיף?

בהחלט בכל הנוגע לאיטום גגות שתי השיטות הנפוצות בן איטום באמצות יריעות ביטומניות או באמצעות זיפות. זיפות גגות בירושלים יעלה לכם פחות מאשר איטום באמצעות יריעות ביטומניות, עם זאת זו שיטה פחות עמידה וכמו שתיארנו בפסקה הראשונה תקבלו אחריות לזמן יותר מוגבל. שימו לב שאם אתם מזמינים קבלן זיפות גגות בירושלים לוודא אם יש צורך בסיוד הגג בשביל עבודה שלמה שתמנע נזילות.

 

איטום גגות בירושלים עם יריעות ביטומניות

איטום גגות קירות ועוד

ללא ספק איטום גגות היא העבודה הנפוצה ביותר של חברות איטום בירושלים, עם זאת בהחלט תוכלו למצוא גם עבודות איטום נוספות. אם אתם מרגישים רטיבות בקירות וכבר בדקתם שזה לא בעיה באינסטלציה ואין נזילה, אז נראה שתצטרכו לאטום את הקירות שלכם. השאירו פרטים ונדאג לקשר ביניכם לבין עד 3 קבלני איטום קירות בירושלים.